elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
A nie można po prostu wysłać do Afganistanu Johna Rambo żeby zrobił tam znowu porządek?
1
@Stagiryta Chyba z Bielska Białej :)
3
@pt9 Olainka czy jakoś tak
2
Brawo Slavia! Jeszcze osiem!!
7
W google wpiszcie Sat 1 ohne anmeldung. Strona o takiej nazwie i macie meczyk elegancki
0
Ile kibiców jest na Valencii i Brentford?
0
@GuerillaAthletic I do
1
@Kielakowy jeszcze tylko Slavia i liga konferencji:D
0
@deyna2018 też czuję takie"losowanie" w 1/8
0
@taris 100 procent
0
Ktoś wie na jakiej pozycji grał Piszczek w sobotę w lidze?
0
Obejrzałem skrót meczu Barcy. Niby wszystko fajnie ale jednak kogoś tam brakuje
0
@dzefrej234 też proszę
0
Lipa, że PSG. Mały stadion, ciężko będzie o bilet żeby zobaczyć Leo.
0
Neymar się obrazi jak będzie musiał oddać numer 10 :)
0
@kuz Champes Elysees zdecydowanie
11
Pedri przyjedzie z igrzysk a Koeman mu powie: "Areczku, mam nadzieję że wypocząłeś na tych wakacjach w Japonii, bo liga się właśnie zaczyna" ;)
0
@LuisSalvano a ja obstawiam że będą niestety zmniejszać bo czwarta fala zapier...
1
He is going home :)
1
@Coutinho007 Z Ronaldinho :)
0
Heh wasza myszka też dyskwalifikacja :)
1
Tymczasem Podolski: "o kur*a, kaj jo je" :))
30
@Jakchcesz taa.. ja polecam Wiadomości. Ładnie pokazują jak w naszym kraju jest pięknie.
0
Chce iść ze znajomymi na mecz Górnika w piątek. Zostały tylko bilety na sektor rodzinny, a nie jesteśmy rodziną. Jak to jest, można kupić czy będą jakieś problemy? :)
0
@Rust_Cohle wszędzie gówno znaczymy
0
@DonAndrzejos Haha, w piłce nożnej ;)
1
@DonAndrzejos klasyk całego naszego kraju. niby blisko ale jednak daleko
1
@dmcteam też tak mam już tydzień. byłem u lekarza, ucho stan igła. syczy i jest przytkane, nie wiem co z tym zrobić
4
Haha jak te leszcze z Flora remisują, to co by było jakby z Fauną grali...
0
Myślicie że pójdzie się jeszcze w tym roku wybrać na mecz do Barcelony?