39

A nie można po prostu wysłać do Afganistanu Johna Rambo żeby zrobił tam znowu porządek?

1

@Stagiryta Chyba z Bielska Białej :)

3

@pt9 Olainka czy jakoś tak

2

Brawo Slavia! Jeszcze osiem!!

7

W google wpiszcie Sat 1 ohne anmeldung. Strona o takiej nazwie i macie meczyk elegancki

0

Ile kibiców jest na Valencii i Brentford?

0

1

@Kielakowy jeszcze tylko Slavia i liga konferencji:D

0

@deyna2018 też czuję takie"losowanie" w 1/8

0

@taris 100 procent

0

Ktoś wie na jakiej pozycji grał Piszczek w sobotę w lidze?

0

Obejrzałem skrót meczu Barcy. Niby wszystko fajnie ale jednak kogoś tam brakuje

0

@dzefrej234 też proszę

0

Lipa, że PSG. Mały stadion, ciężko będzie o bilet żeby zobaczyć Leo.

0

Neymar się obrazi jak będzie musiał oddać numer 10 :)

0

@kuz Champes Elysees zdecydowanie

11

Pedri przyjedzie z igrzysk a Koeman mu powie: "Areczku, mam nadzieję że wypocząłeś na tych wakacjach w Japonii, bo liga się właśnie zaczyna" ;)

0

@LuisSalvano a ja obstawiam że będą niestety zmniejszać bo czwarta fala zapier...

1

He is going home :)

1

@Coutinho007 Z Ronaldinho :)

0

Heh wasza myszka też dyskwalifikacja :)

1

Tymczasem Podolski: "o kur*a, kaj jo je" :))

30

@Jakchcesz taa.. ja polecam Wiadomości. Ładnie pokazują jak w naszym kraju jest pięknie.

0

Chce iść ze znajomymi na mecz Górnika w piątek. Zostały tylko bilety na sektor rodzinny, a nie jesteśmy rodziną. Jak to jest, można kupić czy będą jakieś problemy? :)

0

@Rust_Cohle wszędzie gówno znaczymy

0

@DonAndrzejos Haha, w piłce nożnej ;)

1

@DonAndrzejos klasyk całego naszego kraju. niby blisko ale jednak daleko

1

@dmcteam też tak mam już tydzień. byłem u lekarza, ucho stan igła. syczy i jest przytkane, nie wiem co z tym zrobić

4

Haha jak te leszcze z Flora remisują, to co by było jakby z Fauną grali...

0

Myślicie że pójdzie się jeszcze w tym roku wybrać na mecz do Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?