1

Jeśli München to Monachium, to dlaczego Monchengladbach to nie Monachiumgladbach? hmm:)

0

@Deeespacito oj niestety nie :)

0

Partizado xdddddd

0

@kkbarca lepiej żeby ta młodzież zrobiła awans do segunda i za rok się regularnie ogrywała w mocnej drugiej lidze niż zagrali raz na rok 15 minut w La Liga

0

@cinero1996 bitbay

0

Prawdziwi mężczyźni!
Rambo 3 na TVN się zaczyna :)

5

@dawidor9 jedziecie jednocześnie

0

Ahhh ten nasz Robben :)

15

Czy Cwiakala jest za Realem czy nie tego nie wiem, ale nie lubię oglądać meczu kiedy on komentuje. Uważam że jest nudny i co mecz mówi to samo. Taki trochę jakby go z Fify wyciągnęli. I tak lepszy od tych z eleven oczywiście ale do Wolskiego Orłowskiego czy Labogi to mi daleko.

0

@AlexDark00 i dobrze. Chcesz mieć psa to go pilnuj. Też by mi się nie podobało jakby do mnie podbiegł i skakał koło mnie

0

też macie słaba jakość?

1

Inter nie gra nic, z połowy nie potrafią wyjść. Juve niestety prowadzi zasłużenie

1

Jakby Leno ta piłkę przepuścił to by wyszła na aut bramkowy :)

1

@dawo17 to się nie ma co dziwić że PSG przegrało, jak pewnie dalej ich kręgosłupy bolą

0

2500 zakażeń. Potężny wirus

0

@Xxxbarca4ever Hansen też bardzo dużo asyst, przegląd pola znakomity

0

Dosłownie dwa łyki wina do obiadu po siłowni. Odpuścić sobie czy nie będzie miało wpływu na efekty ćwiczeń?

7

Otwarli by wszystko normalnie tak jak było kiedyś i po tygodniu by ludzie zapomnieli o wirusie. Wróciłyby grypa i przeziębienie a ludzi umierało by tyle samo.

3

Rayo nigdy nie stawiało autobusu w lidze. Mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie

0

@GadulkiGembulki pewnie od walenia :D

0

na jakim superpuchar Włoch?

0

@Gomess Die Manschaft

0

@tobiasson92 to chyba wszystkie :)

3

A może Valverde? Oczywiście żartuje, ale szczerze uważam że byłby dobry pod naszą kadrę

4

Kolejny niesamowity hicior ligi angielskiej

1

Komentarz usunięty

0

@karci0 też nie masz żadnego sensu

1

@Comentateiro anemiczny strzał z 30 metrów w okienko??

0

@Wiktoria13 a ja z Celticu :)

0

@Ojciec5tkidzieci nie wiem czemu ale w Niemczech się nie daję kierunkowskazów przy zjeżdżaniu z ronda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?