elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli München to Monachium, to dlaczego Monchengladbach to nie Monachiumgladbach? hmm:)
0
@Deeespacito oj niestety nie :)
0
Partizado xdddddd
0
@kkbarca lepiej żeby ta młodzież zrobiła awans do segunda i za rok się regularnie ogrywała w mocnej drugiej lidze niż zagrali raz na rok 15 minut w La Liga
0
@cinero1996 bitbay
0
Prawdziwi mężczyźni!
Rambo 3 na TVN się zaczyna :)
5
@dawidor9 jedziecie jednocześnie
0
Ahhh ten nasz Robben :)
15
Czy Cwiakala jest za Realem czy nie tego nie wiem, ale nie lubię oglądać meczu kiedy on komentuje. Uważam że jest nudny i co mecz mówi to samo. Taki trochę jakby go z Fify wyciągnęli. I tak lepszy od tych z eleven oczywiście ale do Wolskiego Orłowskiego czy Labogi to mi daleko.
0
@AlexDark00 i dobrze. Chcesz mieć psa to go pilnuj. Też by mi się nie podobało jakby do mnie podbiegł i skakał koło mnie
0
też macie słaba jakość?
1
Inter nie gra nic, z połowy nie potrafią wyjść. Juve niestety prowadzi zasłużenie
1
Jakby Leno ta piłkę przepuścił to by wyszła na aut bramkowy :)
1
@dawo17 to się nie ma co dziwić że PSG przegrało, jak pewnie dalej ich kręgosłupy bolą
0
2500 zakażeń. Potężny wirus
0
@Xxxbarca4ever Hansen też bardzo dużo asyst, przegląd pola znakomity
0
Dosłownie dwa łyki wina do obiadu po siłowni. Odpuścić sobie czy nie będzie miało wpływu na efekty ćwiczeń?
7
Otwarli by wszystko normalnie tak jak było kiedyś i po tygodniu by ludzie zapomnieli o wirusie. Wróciłyby grypa i przeziębienie a ludzi umierało by tyle samo.
3
Rayo nigdy nie stawiało autobusu w lidze. Mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie
0
@GadulkiGembulki pewnie od walenia :D
0
na jakim superpuchar Włoch?
0
@Gomess Die Manschaft
0
@tobiasson92 to chyba wszystkie :)
3
A może Valverde? Oczywiście żartuje, ale szczerze uważam że byłby dobry pod naszą kadrę
4
Kolejny niesamowity hicior ligi angielskiej
1
Komentarz usunięty
0
@karci0 też nie masz żadnego sensu
1
@Comentateiro anemiczny strzał z 30 metrów w okienko??
0
@Wiktoria13 a ja z Celticu :)
0
@Ojciec5tkidzieci nie wiem czemu ale w Niemczech się nie daję kierunkowskazów przy zjeżdżaniu z ronda