1

Nasza gra strasznie łatwa do rozszyfrowania. Klepanie na środku boiska, potem Messi idzie na klepkę i nawet jak ktoś ma okazję do oddania strzału to i tak odegra do Leo o czym wie każdy Bask..

0

Ale Suarez to ma to przyspieszenie :D

7

Nie ważne że Trzaskowski to nie jest jakiś idealny kandydat na prezydenta. Ważne żeby Duda nie wygrał, żeby PiS nie miał całej władzy w Polsce bo będzie jeszcze gorzej. Zrozumcie to.

0

@paweuwarrior Dorabiał na budowie jak nie było grania :D

0

Jak mieszkam w Polsce, ale mam też paszport niemiecki to wpuszczą mnie do innych krajów, czy ważniejsze jest miejsce zamieszkania?

1

@kubix05 Bo dzisiejsi rodzice to cipy są..

0

@kerouac Legia poziom Levante i Leganes?? Chyba pod kątem dwóch pierwszych liter ;)

0

To już chyba kibice w Gladbach byli głośniejsi :D

4

El Paris podaje że La Liga wraca 8 czerwca :)

2

@dawo17 Uczyłem się latać na takim cmentarzysku :)

8

@Bagsik88 Bo wtedy za zwycięstwo było raczej 2 punkty :)

1

@Krzychu1010 Kurde 3 w nocy jest. Idę, nie rozerwie się :D

1

@emeu Holandia-Czechy euro.. 2004?
Niemcy-Brazylia Mundial 2014
Niemcy-Urugwaj Mundial 2010
Urugwaj-Ghana Mundial 2010
Kolumbia-Polska Mundial 2018
Dudelange-Legia eliminacje LE
Bayern-United LM 2010?
Barcelona-Celta 2017?

0

Na Polsat Sport premium mecz Lech-Man City. Na 1:1 gola strzela Emanuel Adebayor, a Borek: "Adebayor czarny koszmar Lecha" :D

3

@mr_robot a miałeś nikomu nie mówić :)

0

Wam też każą iść dzisiaj do roboty? :(

0

Zdrowia, bo to teraz najważniejsze :D

4

No nie powiem, nawet fajnie piła chodzi w tej lidze marokańskiej :D

0

Ciekawe czy eleven pomyślało żeby zacząć pokazywać ligę rosyjską

1

Pobiegać sobie na świeżym powietrzu chyba można nie? :)

0

Campeones campeones :)

1

Teraz chyba lepiej nie chodzić do komunii, bo Pan Jezus przyjdzie do nas szybciej niż byśmy chcieli :)

0

Pytanie. Jak ktoś wyzdrowiał jeżeli jeszcze nie ma tego lekarstwa?

0

Wydaje mi się że czeka nas długa przerwa od piłki niestety:/ To kto będzie mistrzem, kto awansuje do ligi mistrzów nie jest ważne w tym momencie..

0

@Barca1992 po prostu mają służbę zdrowia

17

@Pogba czyli norma? :D

0

Dawno takiej ciszy nie słyszałem :D

0

@Pilka_jest_okragla On nigdy nie był taki dobry jak się niektórym wydawało

0

@chavez można prosić? :)

1

Lahoz będzie zajechany po do tej dogrywce na niedzielę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?