elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nasza gra strasznie łatwa do rozszyfrowania. Klepanie na środku boiska, potem Messi idzie na klepkę i nawet jak ktoś ma okazję do oddania strzału to i tak odegra do Leo o czym wie każdy Bask..
0
Ale Suarez to ma to przyspieszenie :D
7
Nie ważne że Trzaskowski to nie jest jakiś idealny kandydat na prezydenta. Ważne żeby Duda nie wygrał, żeby PiS nie miał całej władzy w Polsce bo będzie jeszcze gorzej. Zrozumcie to.
0
@paweuwarrior Dorabiał na budowie jak nie było grania :D
0
Jak mieszkam w Polsce, ale mam też paszport niemiecki to wpuszczą mnie do innych krajów, czy ważniejsze jest miejsce zamieszkania?
1
@kubix05 Bo dzisiejsi rodzice to cipy są..
0
@kerouac Legia poziom Levante i Leganes?? Chyba pod kątem dwóch pierwszych liter ;)
0
To już chyba kibice w Gladbach byli głośniejsi :D
4
El Paris podaje że La Liga wraca 8 czerwca :)
2
@dawo17 Uczyłem się latać na takim cmentarzysku :)
8
@Bagsik88 Bo wtedy za zwycięstwo było raczej 2 punkty :)
1
@Krzychu1010 Kurde 3 w nocy jest. Idę, nie rozerwie się :D
1
@emeu Holandia-Czechy euro.. 2004?
Niemcy-Brazylia Mundial 2014
Niemcy-Urugwaj Mundial 2010
Urugwaj-Ghana Mundial 2010
Kolumbia-Polska Mundial 2018
Dudelange-Legia eliminacje LE
Bayern-United LM 2010?
Barcelona-Celta 2017?
0
Na Polsat Sport premium mecz Lech-Man City. Na 1:1 gola strzela Emanuel Adebayor, a Borek: "Adebayor czarny koszmar Lecha" :D
3
@mr_robot a miałeś nikomu nie mówić :)
0
Wam też każą iść dzisiaj do roboty? :(
0
Zdrowia, bo to teraz najważniejsze :D
4
No nie powiem, nawet fajnie piła chodzi w tej lidze marokańskiej :D
0
Ciekawe czy eleven pomyślało żeby zacząć pokazywać ligę rosyjską
1
Pobiegać sobie na świeżym powietrzu chyba można nie? :)
0
Campeones campeones :)
1
Teraz chyba lepiej nie chodzić do komunii, bo Pan Jezus przyjdzie do nas szybciej niż byśmy chcieli :)
0
Pytanie. Jak ktoś wyzdrowiał jeżeli jeszcze nie ma tego lekarstwa?
0
Wydaje mi się że czeka nas długa przerwa od piłki niestety:/ To kto będzie mistrzem, kto awansuje do ligi mistrzów nie jest ważne w tym momencie..
0
@Barca1992 po prostu mają służbę zdrowia
17
@Pogba czyli norma? :D
0
Dawno takiej ciszy nie słyszałem :D
0
@Pilka_jest_okragla On nigdy nie był taki dobry jak się niektórym wydawało
0
@chavez można prosić? :)
1
Lahoz będzie zajechany po do tej dogrywce na niedzielę :)