elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City gra jak Barca bez Messiego. Nie ma kto zrobić przewagi, kiwnąć dwóch gości i strzelić albo podać komuś do pustej..
0
Uno dos i tres! Barça! :)
0
Pytanie dla osób latających Ryanair. Chce lecieć do Sevilli, lot z małym bagażem podręcznym kosztuje około 500 zł a z pierwszeństwem wejścia na pokład i dwiema sztukami bagażu podręcznego kosztuje już około 900. Zawsze jest aż taka różnica bo zależy mi na tych dwóch bagażach.
0
@strazak1991 też bym chciał
0
@lucas/catalan nie jesteś Katalonczykiem? :)
1
@norbi77 mur prawie większy niż berliński :)
0
W końcu jakiś mecz a nie szachy
0
Słaby ten Manchester City coś ;)
0
Ale nimi kręci ten Adebayor :)
0
@Transu96 gdzie Oblak?
0
@Triv44 a rzeczywistość, dzięki
0
USA nie gra na tych MS w koszykówce?
1
Jest Polsat Sport news na nc? Jak nie, to wie ktoś czy na jakimś zagranicznym kanale nc leci mecz?
0
@MatiFCB2000 do tego plecaka mu nie wejdzie 120 milionów :)
2
Brawo Niemcy ;))
0
@kubix05 a i tak wygrają Niemcy ;)
11
Jak się strzela karnego w słupek albo w poprzeczkę to ten sam zawodnik nie może chyba dobić
0
W poprzednim meczu było tempo jak na festynie, w porównaniu do tego ;)
0
@FcG1905 jeszcze nie wiadomo kto w niej zagra ;)
8
Ter Stegen, Alba, Lenglet
3
Ciekawe czy Messi wejdzie już w pierwszej połowie czy w przerwie :))
4
50 euro? :).
0
Najgorsze radio ever.
0
To masz chyba katar :))
1
Najlepiej blisko morza;)
2
Stacjonarny spełnia wszystkie twoje wymagania :)
0
Poproszę.
0
Tiktak.
5
Żadna nowość. Digne najlepszy lewy obrońca ligi;)
0
Dzięki wszystkim za opinie :)