0

City gra jak Barca bez Messiego. Nie ma kto zrobić przewagi, kiwnąć dwóch gości i strzelić albo podać komuś do pustej..

0

Uno dos i tres! Barça! :)

0

Pytanie dla osób latających Ryanair. Chce lecieć do Sevilli, lot z małym bagażem podręcznym kosztuje około 500 zł a z pierwszeństwem wejścia na pokład i dwiema sztukami bagażu podręcznego kosztuje już około 900. Zawsze jest aż taka różnica bo zależy mi na tych dwóch bagażach.

0

@strazak1991 też bym chciał

0

@lucas/catalan nie jesteś Katalonczykiem? :)

1

@norbi77 mur prawie większy niż berliński :)

0

W końcu jakiś mecz a nie szachy

0

Słaby ten Manchester City coś ;)

0

Ale nimi kręci ten Adebayor :)

0

@Transu96 gdzie Oblak?

0

@Triv44 a rzeczywistość, dzięki

0

USA nie gra na tych MS w koszykówce?

1

Jest Polsat Sport news na nc? Jak nie, to wie ktoś czy na jakimś zagranicznym kanale nc leci mecz?

0

@MatiFCB2000 do tego plecaka mu nie wejdzie 120 milionów :)

2

Brawo Niemcy ;))

0

@kubix05 a i tak wygrają Niemcy ;)

11

Jak się strzela karnego w słupek albo w poprzeczkę to ten sam zawodnik nie może chyba dobić

0

W poprzednim meczu było tempo jak na festynie, w porównaniu do tego ;)

0

@FcG1905 jeszcze nie wiadomo kto w niej zagra ;)

8

Ter Stegen, Alba, Lenglet

3

Ciekawe czy Messi wejdzie już w pierwszej połowie czy w przerwie :))

4

50 euro? :).

0

Najgorsze radio ever.

0

To masz chyba katar :))

1

Najlepiej blisko morza;)

2

Stacjonarny spełnia wszystkie twoje wymagania :)

0

Poproszę.

0

Tiktak.

5

Żadna nowość. Digne najlepszy lewy obrońca ligi;)

0

Dzięki wszystkim za opinie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?