elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie ma sensu porównywać Messiego i Maradony. Futbol staje się coraz trudniejszy z każdym sezonem. Maradona grał jakieś 30 około lat temu. Zobaczcie sobie jakieś filmiki z tamtych lat. Wtedy obrona grała trochę inaczej, były dużo większe odległości między formacjami. Zawodnicy byli dużo słabsi kondycyjnie i fizycznie. Maradona miał dużo więcej czasu i miejsca na jego drybling. Jakby miał dzisiaj zagrać przeciwko takiemu Atletico to nie zrobił by nic.
11
Dobrze że Wichniarek nie na argentyńskiego paszportu, bo Messi byłby dopiero 3 najlepszy...
6
@masakrator05 Milik czy Vidal? Dzisiaj tylko Arturo :D
0
@Adamski69 nawet przeczytałem to głosem Żewłakowa :D
1
@Martwy też masz fajny :D
0
Eksperci. W Valencii mówią na codzien po katalońsku? Bo właśnie słyszę że spiker przed meczem właśnie tak gada.
0
Faul na Messim był w tej samej akcji?
1
Mi się wydaje że Messi zaczął się kolegować z Arda :D
1
@Mories wydaje mi się że najbezpieczniej z oficjalnej
3
@Danger204 Powtórki tylko w Unii europejskiej ;)
0
@Spotles Może ten Wuhan czy Wy Lei albo jak mu tam ;)
53
Dzisiaj Carrasco dwa razy kichnie i Barça ma mistrza w kieszeni :D
7
Rozumiem że te pieniądze dostanie sam Antoine, bo przecież to jego obrażali :)
0
@Mories około 3 tygodnie przed meczem
1
@kewin wysyła wszystkim swoje nagie fotki, tobie nie? :D
1
@Danger204 ona by tak chciała :D
0
Wypozyczal ktoś kiedyś samochód przez kayak.pl? Bo chciałbym wypożyczyć na 1 dzień w Hiszpanii i pokazuje mi cenę 4 Euro..coś mało mi się wydaje :)
0
@matelkoveb może lubią morsowac :)
4
W dzisiejszym meczu do momentu wejścia Vidala biegał tylko ten zawodnik, który był przy piłce.
Po jego wejściu biegał tylko ten zawodnik który był przy piłce i Vidal :(
0
Najgorsi komentatorzy ever :/
22
Jak z urodzony w 1998 i gra w rezerwach Juve to raczej jakiś niezbyt utalentowany.
0
@masq ale sześciopak chciałbym mieć :D
0
@masq nie jestem gruby ;)
0
6 Weidera na przemian ze zwykłymi brzuszkami, czy lepiej skoncentrować się na jednym?
0
@Hiacynk wg mnie Godin w 3 na pewno :)
20
A tu jeb, Valverde w Granadzie i w niedzielę 0:1 :)
2
Szwagier kurła polewaj bo Ruskie już świętują :)
0
Jak myślicie, który z tych wszystkich aktorów-twardzieli położyłby pozostałych w swoim najlepszym okresie? Moim zdaniem Van Damme :)
1
Ciekawe czy wysadzą ten autobus Realu czy trzeba będzie się bać o wynik :)
1
@BarcaInfo bo to jest zajebisty trener :)