elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba nie do końca
30
Jechali komentować mecz 2000 km. Komentowali 2 minuty :)
0
Eleven dalej 100 lat za murzynami
5
Dużo lepszy poziom komentarza.
0
Sorry.
0
Borek coś o tym pieprzyl wczoraj, może wie ;)
8
To jest bydło nie kibice
8
Mi się podoba to gwizdanie ;)
3
Jak ja bym chciał tam mieszkać ;)
0
Zdjęcia i autografy na spokojnie się da. Rozmawiać nie próbowałem ;)
0
One są najlepsze ;)
6
Służy tylko do otwarcia bramki. Nic ci nie skasuje ;)
0
Ma ktoś dobry link do meczu psg Monaco?
0
Rio Ave ich pyknie
0
Spokojnie... Przyjdą genty, genki i będzie koniec ;)
1
Niemiecki trzy tygodnie
0
Wypełniał ktoś z was ESTA przed wjazdem do USA? Chcę spytać czy da radę ze średnim angielskim żeby nie wypełnić coś źle :)
2
Niech mu się wiedzie. Spoko gość ;)
1
Starczy 200 euro na bilet na El classico na Camp Nou?
0
Ostatecznie ;)
13
Rakitic niezły gość :)
0
Chorwacja zajechana już.
8
Wiecie jak ma Karious na imię? :)
3
A mecz o honor kiedy? :))
15
Wg mnie nie ma lepszego obrońcy na świecie niż Diego Godin.
0
Nieeee. Podobało mi się
0
Szkoda ze ten mecz się już skończył
1
Ja Kolumbijczykiem.
2
Deutschland Deutschland uber alles
0
Komentatorzy? :)