0

Chyba nie do końca

30

Jechali komentować mecz 2000 km. Komentowali 2 minuty :)

0

Eleven dalej 100 lat za murzynami

5

Dużo lepszy poziom komentarza.

0

Sorry.

0

Borek coś o tym pieprzyl wczoraj, może wie ;)

8

To jest bydło nie kibice

8

Mi się podoba to gwizdanie ;)

3

Jak ja bym chciał tam mieszkać ;)

0

Zdjęcia i autografy na spokojnie się da. Rozmawiać nie próbowałem ;)

0

One są najlepsze ;)

6

Służy tylko do otwarcia bramki. Nic ci nie skasuje ;)

0

Ma ktoś dobry link do meczu psg Monaco?

0

Rio Ave ich pyknie

0

Spokojnie... Przyjdą genty, genki i będzie koniec ;)

1

Niemiecki trzy tygodnie

0

Wypełniał ktoś z was ESTA przed wjazdem do USA? Chcę spytać czy da radę ze średnim angielskim żeby nie wypełnić coś źle :)

2

Niech mu się wiedzie. Spoko gość ;)

1

Starczy 200 euro na bilet na El classico na Camp Nou?

0

Ostatecznie ;)

13

Rakitic niezły gość :)

0

Chorwacja zajechana już.

8

Wiecie jak ma Karious na imię? :)

3

A mecz o honor kiedy? :))

15

Wg mnie nie ma lepszego obrońcy na świecie niż Diego Godin.

0

Nieeee. Podobało mi się

0

Szkoda ze ten mecz się już skończył

1

Ja Kolumbijczykiem.

2

Deutschland Deutschland uber alles

0

Komentatorzy? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?