elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tez bede na tym meczu :)
0
Rok temu Suarez odbieral go jakos kolo 18 października w Barcelonie. Pamiętam bo akurat tam bylem :)
3
Polska liga to jest dno :)
0
Na fleshscore pisze ze mecz o 1:30. Nie wiem na ktora godzine budzik ustawic :)
0
Na jedynce masz :)
1
A moze Deulofeu albo Arda odpali? :)
0
Sa juz podane daty fazy grupowej ligi mistrzów?
1
Wszędzie te PSG. Oprocz finalu LM :)
1
Emery juz raczej to wie :)
0
Bardzo uniwersalny. Przeważnie gra na 8, silny, szybki, wysoki, waleczny, dobry w powietrzu i nie kiedy ma kiwke jak Messi :)
10
I bardzo fajnie, tylko szkoda ze ci idioci go za 40 nie kupili jak mogli.
1
Szkoda że Barcelona nie zainteresowala sie Saulem jakis czas temu. Robi sie z niego fajny grajek. Za dwa lata moze byc najlepsza 8 na świecie. Ma wszystko: sile, kondycje, swietna kiwke i strzal z dystansu.
0
Tylko polakow...
0
Wlasnie dlatego pytam, czy ktos wie, czy na nc nie beda gdzies pokazywac :)
0
Wie ktos czy mecze u21 poleca gdzies na nc+? Jakies zagraniczne kanaly?
0
Leci mecz Hiszpanii gdzies na nc+?
0
Jest na nc+ kanal polsat sport news? Bo niby nici tam mecz Francja-Paragwaj.
47
Tak. Na 21 miesiecy, ale ucieknie :)
1
Sam Suarez nie dal rady :)
0
Atletico gra OSTATNI mecz na Vicente Calderon! Pewna wygrana.
0
Wazny zawodnik realu
0
Budzet to pewnie kilkaset milionow, a budzet transferowy to te 60 milionów :)
0
Do Atletico Madryt.
1
A jakby tak Neymara na lewo wpuscic za Rafinhe? Moze sie nie zorientują :)))
0
Bardzo bym go chcial w Barcelonie :)
0
No, bo Rafinhii Griezmann nie wygryzie...
0
Moze pojdzie do Tottenhamu :)
0
I to jeszcze z wolnego...
0
Regularnie co pol roku :))
1
3 w zyciu strzelil? :)))