2

Tez bede na tym meczu :)

0

Rok temu Suarez odbieral go jakos kolo 18 października w Barcelonie. Pamiętam bo akurat tam bylem :)

3

Polska liga to jest dno :)

0

Na fleshscore pisze ze mecz o 1:30. Nie wiem na ktora godzine budzik ustawic :)

0

Na jedynce masz :)

1

A moze Deulofeu albo Arda odpali? :)

0

Sa juz podane daty fazy grupowej ligi mistrzów?

1

Wszędzie te PSG. Oprocz finalu LM :)

1

Emery juz raczej to wie :)

0

Bardzo uniwersalny. Przeważnie gra na 8, silny, szybki, wysoki, waleczny, dobry w powietrzu i nie kiedy ma kiwke jak Messi :)

10

I bardzo fajnie, tylko szkoda ze ci idioci go za 40 nie kupili jak mogli.

1

Szkoda że Barcelona nie zainteresowala sie Saulem jakis czas temu. Robi sie z niego fajny grajek. Za dwa lata moze byc najlepsza 8 na świecie. Ma wszystko: sile, kondycje, swietna kiwke i strzal z dystansu.

0

Tylko polakow...

0

Wlasnie dlatego pytam, czy ktos wie, czy na nc nie beda gdzies pokazywac :)

0

Wie ktos czy mecze u21 poleca gdzies na nc+? Jakies zagraniczne kanaly?

0

Leci mecz Hiszpanii gdzies na nc+?

0

Jest na nc+ kanal polsat sport news? Bo niby nici tam mecz Francja-Paragwaj.

47

Tak. Na 21 miesiecy, ale ucieknie :)

1

Sam Suarez nie dal rady :)

0

Atletico gra OSTATNI mecz na Vicente Calderon! Pewna wygrana.

0

Wazny zawodnik realu

0

Budzet to pewnie kilkaset milionow, a budzet transferowy to te 60 milionów :)

0

Do Atletico Madryt.

1

A jakby tak Neymara na lewo wpuscic za Rafinhe? Moze sie nie zorientują :)))

0

Bardzo bym go chcial w Barcelonie :)

0

No, bo Rafinhii Griezmann nie wygryzie...

0

Moze pojdzie do Tottenhamu :)

0

I to jeszcze z wolnego...

0

Regularnie co pol roku :))

1

3 w zyciu strzelil? :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?