1

Wie ktos ile mniej więcej trwa trening Barcy?

0

No kiedys bylo na pewno. Teraz dawno tego nie widziałem

47

Moze skala ocen jak w Niemczech :) 1 to najlepsza :)

0

Wie ktoś w jakich godzinach Barca trenuje?

0

Koledzy, gdzie w necie ogladacie mecze? Bo mam tylko nc a chcialbym dzisiaj zobaczyc jak Francja gra :)

0

Tak myslalem ze Iniesta lawa. Mecz nr 600 musi byc na Camp Nou :)

0

Ktos wie czemu Godin nie gra?

0

Koledzy, gdzie najtaniej kupic Fife 17 na Xbox one? I czy oplaca się kupic tą edycje deluxe? :)

3

Ale tam nie ma 2/3 zawodnikow stojących z przodu. Wszyscy bronia :)

0

Gdzie juniorzy Barcy grają w tej mlodej lidze mistrzów? Na jakim stadionie w Barcelonie?

1

Co jak co, ale Godin to jest zdecydowanie najlepszy stoper w Madrycie :)

0

Niektórzy na tej stronie Ci nigdy nie przyznaja ze Niemiec jest w czyms najlepszy :)

3

I po polowie go zmienili zeby limitu na caly sezon nie wykorzystał :)

0

To chyba moja wina, bo na nich postawilem :)

0

Amotorsko u nich ten dziadek wygląda

13

Lewy chcial byc teraz jak Suarez a wyszedl Ronaldo :)

0

Idz juz bo Ci zycia braknie :)

0

A Polska to niby co? Rozwiniety kraj? Czym sie rozni od Czarnogory? Tu i tu bieda

11

Ale podnieta Borka i Hajty nad gra Bayernu... oni chyba nie widzieli jak Barca klepie ogorow :)

0

Ma ktos zdjecia Griezmanna z dzisiaj?

1

Czyli Sociedad liderem? :)

0

Suarez mu sie wlaczyl :)

0

Ale kasa musi sie zgadzac

2

Sami czarni beda? :)

1

W reczna moze byc komedia :)

2

Dobrze ze jednak znalazles troche czasu, bo nikt nie wiedzial

3

10 mniej - ratuje zycie :)

0

Nie zawsze.

0

Ma ktos sklad Niemcow na olimpiade w pilce noznej?

0

No pewnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?