elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktory komentator? :)
0
Szkoda mi Albanii. Bardzo fajnie walczyli grajac w 11. Mam nadzieje ze zdobeda chociaz punkt na tych mistrzostwach. Bardzo im tego życzę
6
Najlepsza w meczu Argentyny była asysta Higuaina do Messiego :)
1
Das Erste czyli ARD :)
0
Ale nazwisko napastnika Atletico z numerem 7 wymawia sie raczej "Grizmąą" :)
0
To byl polfinal. O trzecie miejsce grali z Niemcami
3
Wg mnie zeszlo dwoch najlepszych we Francji
2
I tak lepszy niz Zewlakow :)
1
Oby tylko jeden kraj nie wygral Euro.
Panstwo islamskie. Reszta moze
1
Wybieram tvp.
4
Iniesta w ataku..no pewnie, przeciez ma dopiero 22 lata :)
5
No Grecja miala slabego przeciwnika :)
0
Nie wierze ze Hulk jest taki slaby ze nawet z lawki nie wchodzi
2
Zdf i das erste :)
0
Koke, pokaz na co Cię stać :)
0
Nawet on by nie pomógł
16
Otwieram zmywarkę a tam kurde Robert Lewandowski :)
0
I na niemcach wszystko pokaza :)
0
A ja chcialbym miec wakacje :)
0
Beda strzelac samobuje :)
0
A Legia w piatym :)
0
Gdzie Simeone moglby odejsc? Do PSG? :)
1
Futbol jest bardzo niesprawiedliwy.
Wygrala druzyna , ktora przez cala faze pucharowa "losowala" najslabsze drużyny, w finale grala gorzej niz przeciwnik, strzelila gola ze spalonego, a zwycieskiego gola strzelila cudownie uleczona po golu panienka.
9
Strzaly z dystansu ma dobre :)
0
Ona tez przystojna :)
0
Mysle ze cos z niego bedzie :)
0
Wie ktoś może czy znajde gdzies aktualizacje skladow do fifa manager 12? :)
20
Jak obrońca z Atletico, to musi być dobry :)
0
Niech nie zapomna o klauzuli dzieki ktorej beda mogli odejść za darmo :)
0
Chcialbym go u nas. Taki troche Xavi :)