0

Ktory komentator? :)

0

Szkoda mi Albanii. Bardzo fajnie walczyli grajac w 11. Mam nadzieje ze zdobeda chociaz punkt na tych mistrzostwach. Bardzo im tego życzę

6

Najlepsza w meczu Argentyny była asysta Higuaina do Messiego :)

1

Das Erste czyli ARD :)

0

Ale nazwisko napastnika Atletico z numerem 7 wymawia sie raczej "Grizmąą" :)

0

To byl polfinal. O trzecie miejsce grali z Niemcami

3

Wg mnie zeszlo dwoch najlepszych we Francji

2

I tak lepszy niz Zewlakow :)

1

Oby tylko jeden kraj nie wygral Euro.

Panstwo islamskie. Reszta moze

1

Wybieram tvp.

4

Iniesta w ataku..no pewnie, przeciez ma dopiero 22 lata :)

5

No Grecja miala slabego przeciwnika :)

0

Nie wierze ze Hulk jest taki slaby ze nawet z lawki nie wchodzi

2

Zdf i das erste :)

0

Koke, pokaz na co Cię stać :)

0

Nawet on by nie pomógł

16

Otwieram zmywarkę a tam kurde Robert Lewandowski :)

0

I na niemcach wszystko pokaza :)

0

A ja chcialbym miec wakacje :)

0

Beda strzelac samobuje :)

0

A Legia w piatym :)

0

Gdzie Simeone moglby odejsc? Do PSG? :)

1

Futbol jest bardzo niesprawiedliwy.

Wygrala druzyna , ktora przez cala faze pucharowa "losowala" najslabsze drużyny, w finale grala gorzej niz przeciwnik, strzelila gola ze spalonego, a zwycieskiego gola strzelila cudownie uleczona po golu panienka.

9

Strzaly z dystansu ma dobre :)

0

Ona tez przystojna :)

0

Mysle ze cos z niego bedzie :)

0

Wie ktoś może czy znajde gdzies aktualizacje skladow do fifa manager 12? :)

20

Jak obrońca z Atletico, to musi być dobry :)

0

Niech nie zapomna o klauzuli dzieki ktorej beda mogli odejść za darmo :)

0

Chcialbym go u nas. Taki troche Xavi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?