0

A ze nie strzeli? 1.01? :)

1

Kieszonkowcy sa i to ile.... cos o tym wiem.
Ale ich nie rozpoznasz. W garniakach z teczka, wygladaja jak zwykli ludzie

2

Przestaw zegarek jeszcze o godzine do przodu :)

0

Ciekawsze sa komentarze pod tym obrazkiem

2

Problemy świata (Brukseli) sa niczym przy problemie koloru tej strony :)

0

Siemka. Wie ktos moze, czy mozna gdzies w tv albo w necie mozna ogladac program The Amazing Race? :)

0

A co Danilo na lawce będzie biegal? :)

11

Na szczęście tak

0

Trzeba go zatrzymac

0

Ja trafilem Messiego 94 poziom

0

A ja bym chcial zeby on gral w Barcelonie jako zmiennik MSN.
Bardzo dobry i waleczny piłkarz

0

Niech bedzie 5;5 i nasi niech postrzelaja :)

2

Gra bo chce hamburgera wygrac :)

30

Dzisiaj w nocy będzie lepszy mecz.
Niecodzienne gra sie o hamburgera :)

26

Zanim Zewlakow skonczy cos mowic to juz trzy razy zdążę zapomniec co bylo na początku :)

0

Suarez bedzie kapitanem jesli Godin kontuzja? :)

0

Potem pauzuje sie dwa mecze

0

Nawet jak sie nie sprawdzi to na nim zarobimy

0

Real nie jest taki slaby jak nam sie wydaje

0

Na pewno duzo mniej :)

1

Espanyol-Bilbao chyba :)

0

Sorki nie doczytalem dokładnie :)

0

Diego Ribas.

5

Brac Nikolica na zmiennika dla MSN :)

I na karne :)

1

Kartki z La liga nie licza sie do LM :)

1

Robia wszystko zeby Barcelona nie wygrala znowu. Atletico najmocniejszy z przeciwników

0

Jak trafimy na Bayern to bedzie koniec

0

Bilbao!!!! :)

2

A ja sie dowiedziałem że Kraj Baskow jest na polnocy Francji :)

0

Arda kolejny mecz z serii "mecz bez kartki-mecz stracony" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?