elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ze nie strzeli? 1.01? :)
1
Kieszonkowcy sa i to ile.... cos o tym wiem.
Ale ich nie rozpoznasz. W garniakach z teczka, wygladaja jak zwykli ludzie
2
Przestaw zegarek jeszcze o godzine do przodu :)
0
Ciekawsze sa komentarze pod tym obrazkiem
2
Problemy świata (Brukseli) sa niczym przy problemie koloru tej strony :)
0
Siemka. Wie ktos moze, czy mozna gdzies w tv albo w necie mozna ogladac program The Amazing Race? :)
0
A co Danilo na lawce będzie biegal? :)
11
Na szczęście tak
0
Trzeba go zatrzymac
0
Ja trafilem Messiego 94 poziom
0
A ja bym chcial zeby on gral w Barcelonie jako zmiennik MSN.
Bardzo dobry i waleczny piłkarz
0
Niech bedzie 5;5 i nasi niech postrzelaja :)
2
Gra bo chce hamburgera wygrac :)
30
Dzisiaj w nocy będzie lepszy mecz.
Niecodzienne gra sie o hamburgera :)
26
Zanim Zewlakow skonczy cos mowic to juz trzy razy zdążę zapomniec co bylo na początku :)
0
Suarez bedzie kapitanem jesli Godin kontuzja? :)
0
Potem pauzuje sie dwa mecze
0
Nawet jak sie nie sprawdzi to na nim zarobimy
0
Real nie jest taki slaby jak nam sie wydaje
0
Na pewno duzo mniej :)
1
Espanyol-Bilbao chyba :)
0
Sorki nie doczytalem dokładnie :)
0
Diego Ribas.
5
Brac Nikolica na zmiennika dla MSN :)
I na karne :)
1
Kartki z La liga nie licza sie do LM :)
1
Robia wszystko zeby Barcelona nie wygrala znowu. Atletico najmocniejszy z przeciwników
0
Jak trafimy na Bayern to bedzie koniec
0
Bilbao!!!! :)
2
A ja sie dowiedziałem że Kraj Baskow jest na polnocy Francji :)
0
Arda kolejny mecz z serii "mecz bez kartki-mecz stracony" :)