elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pogba i Dybala. Fajnie jakby trafili do Barcy :)
1
I jeszcze Getafe :)
3
Suarez wywalczył te dwie kartki Godina :)
Bedzie spina na reprezentacji :)
1
Nie wiadomo. Nie zawsze kazdy kto dobrze skacze musi tez daleko latac na mamutach.
Ale tez myślę że dalby rade :)
0
Oczywista? To Rakitic czy Arda? :)
0
Mysle ze Arpad Sterbik
1
Mysle ze zagra Arda z Iniesta.
Obok Pique dalbym Masche. Po co 2 wieżowców na vietto i Griezmanna :)
0
Sorry. Nie dalem przeciwników i juz nie sie nie polapales :)
1
Widze że się dzieciom już ferie zaczęły :)
7
Wiedzialem ze ktoś będzie taki zabawny :)
0
Gdzie oprócz Polsatu lub w necie obejrze mecz Francja - Dania ?
1
Deportivo, Mallorka i Osasuna to wtedy byly niezle ekipy. Mallorka ma sie podobno odradzac teraz :)
0
Tylko Messi jest Messim, a Neymar Neymarem :)
3
Chory jest ten świat.
0
Nie od dziś gramy co trzy dni :)
0
Nie wiem czy juz ktos na to wpadl, ale proponuje ze zanim dojemy komentarz, przeczytac chociaz 20 ponizszych, aby nie bylo zasmiecania. Dziekuje :)
0
Komu będziecie kibicowac na Copa America? Argentyna, Brazylia, Chile, Urugwaj czy jeszcze ktos inny? :)
0
Gimenez dla bezpieczeństwa na ławce :)
1
Mecz fantastyczny, ale ogólnie gra Liverpoolu pokazuje, że Suarez byl dla nich kims, kim Messi dla Barcelony :)
0
Ma ktos sklad naszych przeciwników? :)
0
Kasztanki, tiki taka i Malaga :)
3
Na pewno było, ale świetne :)
6
W niedziele swoje 29. urodziny obchodzi Luis Suárez.
Mam nadzieje, że już jutro zaczną świętować :)
2
W tym wszystkim chodzi tylko o kase. Granie co tydzień z najlepszymi ekipami w Europie tez jest trochę bez sensu. Nie byłoby emocji przy oczekiwaniu na El Classico czy finał LM tak jak to jest teraz, bo takie mecze byłyby za często. Co za dużo to niezdrowo :)
0
Byly juz jakies zielone kartki w tych Włoszech? :)
28
Jak sie go nie uda kupić to tez sie nic nie stanie
0
Niemiecki - solidny :)
1
Arda tez zrobil robote przy tym golu :)
2
Rakitic tez mial dobre wejscie. Mówiono wtedy ze to jest najlepszy transfer Barcelony w tamtym okienku a nie Suarez :)
1
Wydaje mi sie ze troche talentu tez trzeba mieć. Gdybyś nie mial talentu to nawet jakbys trenowal caly dzien z najlepszym trenerem to i tak ci nie pomoze. Chyba :)