0

Wie ktoś może ile bramek ma w ty roku MSN? I ile każdy z nich? Dzieki :)

0

Oni retransmituja o 22:30 chyba

0

Wie ktos czy pokazuja gdzieś mecz Dortmundu w pucharze dzisiaj? :)

0

A to prawda ze gra przez neta na xbox kosztuje?

0

Co polecacie do fifa 16? Xbox czy play station? Nie znam sie na tym chodzi tez o gre przez neta? Dzieki :)

2

Lekko podejrzana ta grupa Francji na Euro 16 :)

0

Muniaina się tu nie spodziewałem :)

0

Wszystko zaczelo się sypać już 10 sekund po wejściu Mathieu. Do gry ofensywnej nie wniosl nic, a w obronie wiecznie był spóźniony.

Munir i Sandro zenada. Oni nie znajda miejsca w zadnym klubie La Liga. Komentator po zmianie tych dwóch grajkow powiedział ze "Sandro nie zawiesił Munirowi poprzeczki wysoko". To nie prawda - poprzeczka była metr pod ziemią, a i tak za wysoko.

Wiem że po jednym czy dwóch meczach nie powinno się nikogo oceniac, ale współpraca Messiego z Suarezem nie wygląda tak super jak Neymara z Urugwajczykiem.

Szkoda remisu. Dziękuje

0

Niech juz będzie ten styczen :)

2

Prawda jest taka że zanim Messi zdecyduje sie na drybling to cale Deportivo zdarzy sie wrocic. Neymar robi to duzo szybciej :)

5

Mertens wyglada jak Messi Maradona i Pele w jednym przy tych biednych legionistach :)

0

Szkoda ze Napoli gra takim skladem bo juz by bylo 7:0 :)

0

myśle że ma to w dupie, ale mogę się mylic

1

Co jeśli Chelsea zremisuje z Porto, a Kijów wygra? :)

2

A skończył kariere tylko dlatego ze Tottenham nie chcial z nim przedłużyć kontraktu. On powiedzial ze nie wyobraza sobie gry w innym klubie wiec skonczyl kariere :)

1

Co sądzicie o "Strażniku Teksasu"? Niektóre odcinki widzialem juz 10 razy a dalej mi sie podoba :)

0

A gdzie oceny rezerwowych? :)

0

Ale Suarez ma łapę na tym zdjęciu :)

0

Lepsza im dzisiaj nie potrzebna :)

0

Ale tan Bojan tam kręci tych obrońców City :)

4

W Realu na pewno już wszyscy sprawdzają kto jutro nie może grać.

Podobno Cheryszew dla pewności ma nie zagrać, żeby nie kusić losu :)

15

Wyczytałem w biografii Luisa Suáreza, że gdy ten (w wieku 17 lat) przyjechał do Barcelony, gdzie mieszkała jego dziewczyna Sofia (lat 15) zwiedzając miasto wtargnęli ukradkiem na murawę Camp Nou. Luisito już wtedy marzył by grać w Barcy.

Był też obecny na trybunach ze swoją już żoną Sofią na meczu z Realem (manita 5-0) :)

4

I to jeszcze ten sklep jest na ulicy...la rambla :)

1

Mam nadzieję że nie zagraja :)

3

Super mecz Barcy. Szkoda mi tylko Neymara. Koledzy strzelili a on nie :)

1

Szkoda że nie ma Schalke w LM. W tym sezonie nie mieliby szans :)

1

Yerba Mate - napój popularny w całej Ameryce Południowej (głównie Argentyna i Urugwaj) :) Pije się to właśnie z takiego czegoś :)

11

"Luis Suarez - przekraczając granicę"
Ksiązka wyszla dopiero niedawno, chyba 2 tygodnie temu.
Dla mnie bardzo ciekawa bo jest to mój ulubiony zawodnik, ale mysle ze każdemu się spodoba.
Opisuje w niej etapy swojej kariery, jak grał w: Nacionalu, Groningen, Ajaxie, Liverpoolu. O tym ze wszystko zawdzięcza swojej zonie Sofii Balbi, którą poznał jak miał chyba 14 lat:) Ona miała wtedy 12:D
Itd.. :)

9

Z jego biografii :)

15

Luis Suarez w podstawówce 2 razy musiał powtarzać klasę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?