elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ma może ktoś z Was jakieś ładne zdjęcia miasta Barcelony w miarę wielkim formacie? :)
5
Chyba Brawo. Dla ter Stegena :)
0
Inaczej nie zagra :)
0
Florkowi gęba sie cieszy :)
0
Remantada sie zaczyna :)
0
Powinien, ale gra w realu :)
0
Bedzie gotowy na nastepny mecz czyli z Malaga na wyjeździe :)
3
Co oni tam dogrywke grają w tej Anglii ? :)
0
Za 2 lata to będziemy mogli o nim pomarzyć gdy będzie grał w Realu albo PSG. No i też nie ma chyba co porównywać go do Rafinhi :)
0
Dobrze to o nim świadczy. Gdyby mu chodziło tylko o kasę to grałby już w PSG albo w Anglii.
0
No to nie mamy szans :)
0
Moze Luis Suarez go "przyciągnie" :)
0
Stylem V :))
Na swoim nienajlepszym poziomie :)
3
Nie moglby zagrac :)
0
Teraz trojmecz z Bilbao a w półfinale trojmecz z Atletico :)
0
Obstawiam na dzis taki sklad:
Ter Stegen ~alves mascherano vermaelen mathieu~busquets rakitic iniesta~ arda messi neymar :)
1
Gdyby w poprzedniej rundzie nie było niespodzianek to wiadomo kto by na nich "trafil" :)
0
Ale wogule się nie da :) a wcześniej szlo :)
0
Mam problem z nc+. Mianowicie podczas oglądania "na zywo" nie da się przewijać do tyłu ani zatrzymywać obrazu. Podczas oglądania nagranych programów nie ma tego problemu. Ktoś poradzi? :)
0
W Maroku nawet nie głosowali na Ronaldo :)
7
Moze nie ma super statystyk bo Atletico malo strzela bo ma taki styl, ale on robi tam całą gre. Polecam zobaczyc kiedys mecz Atletico :)
37
Real nie jest juz najlepszą drużyną na świecie, w Europie, w Hiszpanii, a nawet w Madrycie :)
Najlepszy piłkarz w Madrycie to chyba aktualnie Antoinne Griezmann :)
2
Co to strefa mieszana jest? :)
1
Boje sie ze będziesz musiał poczekać aż zmieni klub :)
9
Podobno Aritz Aduriz nie zagra z Barca za zolte kartki :)
5
Ktos wie kiedy losowanie Copa America 2016?
0
Gut
1
Zagadka: samochodowy piłkarz z Serie A :)
0
Szkoda ze Arda nie kopnął mocniej :)
W swoim pierwszym meczu chcial byc mily :)
0
9,50 ? :)