2

Ma może ktoś z Was jakieś ładne zdjęcia miasta Barcelony w miarę wielkim formacie? :)

5

Chyba Brawo. Dla ter Stegena :)

0

Inaczej nie zagra :)

0

Florkowi gęba sie cieszy :)

0

Remantada sie zaczyna :)

0

Powinien, ale gra w realu :)

0

Bedzie gotowy na nastepny mecz czyli z Malaga na wyjeździe :)

3

Co oni tam dogrywke grają w tej Anglii ? :)

0

Za 2 lata to będziemy mogli o nim pomarzyć gdy będzie grał w Realu albo PSG. No i też nie ma chyba co porównywać go do Rafinhi :)

0

Dobrze to o nim świadczy. Gdyby mu chodziło tylko o kasę to grałby już w PSG albo w Anglii.

0

No to nie mamy szans :)

0

Moze Luis Suarez go "przyciągnie" :)

0

Stylem V :))

Na swoim nienajlepszym poziomie :)

3

Nie moglby zagrac :)

0

Teraz trojmecz z Bilbao a w półfinale trojmecz z Atletico :)

0

Obstawiam na dzis taki sklad:
Ter Stegen ~alves mascherano vermaelen mathieu~busquets rakitic iniesta~ arda messi neymar :)

1

Gdyby w poprzedniej rundzie nie było niespodzianek to wiadomo kto by na nich "trafil" :)

0

Ale wogule się nie da :) a wcześniej szlo :)

0

Mam problem z nc+. Mianowicie podczas oglądania "na zywo" nie da się przewijać do tyłu ani zatrzymywać obrazu. Podczas oglądania nagranych programów nie ma tego problemu. Ktoś poradzi? :)

0

W Maroku nawet nie głosowali na Ronaldo :)

7

Moze nie ma super statystyk bo Atletico malo strzela bo ma taki styl, ale on robi tam całą gre. Polecam zobaczyc kiedys mecz Atletico :)

37

Real nie jest juz najlepszą drużyną na świecie, w Europie, w Hiszpanii, a nawet w Madrycie :)

Najlepszy piłkarz w Madrycie to chyba aktualnie Antoinne Griezmann :)

2

Co to strefa mieszana jest? :)

1

Boje sie ze będziesz musiał poczekać aż zmieni klub :)

9

Podobno Aritz Aduriz nie zagra z Barca za zolte kartki :)

5

Ktos wie kiedy losowanie Copa America 2016?

0

Gut

1

Zagadka: samochodowy piłkarz z Serie A :)

0

Szkoda ze Arda nie kopnął mocniej :)

W swoim pierwszym meczu chcial byc mily :)

0

9,50 ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?