elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kane tak w stylu Suareza z Liverpoolu :)
Spursy na mistrza :)
0
Widocznie jest slaby jesli nie gra
1
I przedłużyć kontrakt do 2040 :)
0
Bedzie na wódkę na zakończenie sezonu :)
19
Mam nadzieję że obecna sytuacja nauczy pokory tych, którzy oczekiwali szpaleru juz w meczu z Realem.
I według mnie Ter Stegen zachowalby sie lepiej przy straconych golach
17
Widocznie malo wiesz o piłce :)
1
Stracilo możliwość wygrania LE
1
A teraz Du*a.
1
Przynajmniej nie trzeba robić losowania.
Real - city pewne :)
20
Kto by chciał na to patrzeć
1
Filipe i Felipe jest poprawnie :)
1
Filipe lepszy dwa razy od Alby wg mnie.
Porownanie Pique do Gabiego...
0
Nawet dwa razy. Jak zaczynal gre i po golu
2
Kiedy zszedl Munir? :)
0
Moze Lucho go przetrenowal przez te pol roku
0
Za wysoka.
0
Dortmund odpadnie wg mnie
0
Ja tam go lubie. A laporte chyba kontuzja nie? :)
0
Korki jak na A4 :)
1
Spokojnie...obawiam sie ze bedzie jak w meczu Bayern juve :)
0
Najważniejszy egzamin w życiu.. nie ma co :)
0
Bedzie Godin-Gimenez.
0
A tak wszyscy sie z nich śmiali :)
0
Wg mnie Arda mial dobre wejście
3
Alba pokazal ze potrzebuje konkuernta. Od niego zaczely sie akcje bramkowe gości.
Co do hernandeza x2 to nie mam slow.
Ramos w tym meczu powinien dostac 5 zoltych kartek, carvajal dwie w jednej akcji.
0
Ale przed meczem :)
0
Spokojnie. Real na pewno tez w dwunastu :)
0
Lepiej niz Perez Perez :)
9
Pewnie ze tak. Guardiola lubi takich bramkarzy
0
Jak zarząd Barcy go sprzeda to chyba są śmieszni.
Znam te bajki że bramkarze mogą bronic do czterdziestki ale Bravo może być wyjątkiem. No i kogo kupia za ter Stegena??
Według mnie gdyby bronił co tydzień, nabrałby wprawy, powtarzalności to byłby najlepszym bramkarzem na świecie