0

Kane tak w stylu Suareza z Liverpoolu :)

Spursy na mistrza :)

0

Widocznie jest slaby jesli nie gra

1

I przedłużyć kontrakt do 2040 :)

0

Bedzie na wódkę na zakończenie sezonu :)

19

Mam nadzieję że obecna sytuacja nauczy pokory tych, którzy oczekiwali szpaleru juz w meczu z Realem.

I według mnie Ter Stegen zachowalby sie lepiej przy straconych golach

17

Widocznie malo wiesz o piłce :)

1

Stracilo możliwość wygrania LE

1

A teraz Du*a.

1

Przynajmniej nie trzeba robić losowania.
Real - city pewne :)

20

Kto by chciał na to patrzeć

1

Filipe i Felipe jest poprawnie :)

1

Filipe lepszy dwa razy od Alby wg mnie.
Porownanie Pique do Gabiego...

0

Nawet dwa razy. Jak zaczynal gre i po golu

2

Kiedy zszedl Munir? :)

0

Moze Lucho go przetrenowal przez te pol roku

0

Za wysoka.

0

Dortmund odpadnie wg mnie

0

Ja tam go lubie. A laporte chyba kontuzja nie? :)

0

Korki jak na A4 :)

1

Spokojnie...obawiam sie ze bedzie jak w meczu Bayern juve :)

0

Najważniejszy egzamin w życiu.. nie ma co :)

0

Bedzie Godin-Gimenez.

0

A tak wszyscy sie z nich śmiali :)

0

Wg mnie Arda mial dobre wejście

3

Alba pokazal ze potrzebuje konkuernta. Od niego zaczely sie akcje bramkowe gości.
Co do hernandeza x2 to nie mam slow.
Ramos w tym meczu powinien dostac 5 zoltych kartek, carvajal dwie w jednej akcji.

0

Ale przed meczem :)

0

Spokojnie. Real na pewno tez w dwunastu :)

0

Lepiej niz Perez Perez :)

9

Pewnie ze tak. Guardiola lubi takich bramkarzy

0

Jak zarząd Barcy go sprzeda to chyba są śmieszni.
Znam te bajki że bramkarze mogą bronic do czterdziestki ale Bravo może być wyjątkiem. No i kogo kupia za ter Stegena??
Według mnie gdyby bronił co tydzień, nabrałby wprawy, powtarzalności to byłby najlepszym bramkarzem na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?