elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mieszko I zastanawia sie nad przyjeciem chrztu :)
10
Hymn Barcy jest zajebisty :)
1
A mi sie dzisiaj Arda podoba. Gra niezle, piekna bramka, probuje rozgrywac :)
0
Nie gral chyba jeszcze. Z numancia?
0
Tak. Telewizor-jest,
Eleven-jest
Canal plus-jest
Chipsy-sa
Cola-jest :)
Tak na serio to do b-klasy sie nie ma co przygotowywać :)
0
Ktos wie czy Griezmann lecial do Australii?
0
Orientuje sie ktos, ile kosztowaly by bilety na mecze Espanyol-Real i Barca-Atleti? :)
2
Koguty :))
1
A mi sie podobalo, no-lifie :)
15
A moze zaskoczenie... i Real? :)
0
Po zmeczenie chyba :)
2
Pazdan?? :)
8
Juz drewno na zime kupuja? :)
2
To jest wartosc a nie cena :)
0
Vietto juz strzela, a tak narzekaliscie :)
6
Z lawki bedzie mu ciezko :)
0
A Griezmann to co? Za pare lat moze byc najlepszy na swiecie razem z Neymarem
0
Wie ktos w jakich terminach bedzie faza grupowa LM?
2
Później się nie dało.
26
Od razu do McDonalda :)
0
Za ile te losowanie?
0
Wg mnie: Lika Diń.
8
No i pasuje do nas z tymi karnymi :)
0
Chcialbys byc szwabem.
1
Niemcy ich rozjada
0
A co, ma byc w piatek o 8 rano? :)
2
Co wam Niemcy zrobili ze ich tak nie lubicie? :)
0
Atleti by ich pyklo :)
26
Sila osobowosci :)
1
Nigdzie nie pójdzie