6

Mieszko I zastanawia sie nad przyjeciem chrztu :)

10

Hymn Barcy jest zajebisty :)

1

A mi sie dzisiaj Arda podoba. Gra niezle, piekna bramka, probuje rozgrywac :)

0

Nie gral chyba jeszcze. Z numancia?

0

Tak. Telewizor-jest,
Eleven-jest
Canal plus-jest
Chipsy-sa
Cola-jest :)

Tak na serio to do b-klasy sie nie ma co przygotowywać :)

0

Ktos wie czy Griezmann lecial do Australii?

0

Orientuje sie ktos, ile kosztowaly by bilety na mecze Espanyol-Real i Barca-Atleti? :)

2

Koguty :))

1

A mi sie podobalo, no-lifie :)

15

A moze zaskoczenie... i Real? :)

0

Po zmeczenie chyba :)

2

Pazdan?? :)

8

Juz drewno na zime kupuja? :)

2

To jest wartosc a nie cena :)

0

Vietto juz strzela, a tak narzekaliscie :)

6

Z lawki bedzie mu ciezko :)

0

A Griezmann to co? Za pare lat moze byc najlepszy na swiecie razem z Neymarem

0

Wie ktos w jakich terminach bedzie faza grupowa LM?

2

Później się nie dało.

26

Od razu do McDonalda :)

0

Za ile te losowanie?

0

Wg mnie: Lika Diń.

8

No i pasuje do nas z tymi karnymi :)

0

Chcialbys byc szwabem.

1

Niemcy ich rozjada

0

A co, ma byc w piatek o 8 rano? :)

2

Co wam Niemcy zrobili ze ich tak nie lubicie? :)

0

Atleti by ich pyklo :)

26

Sila osobowosci :)

1

Nigdzie nie pójdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?