0

Ja ogladalem ze względu na Griezmanna. Mecz dosc nudny mimo tylu goli. Francja sie meczyla. Umtiti bezrobotny, karnego zawalil Sidibe chyba.

6

Szczególnie dzisiaj w nocy :)

1

Poratuje ktos jakims dobrym linkiem do meczu Francji albo Belgii?

0

Udalo sie komus odzyskanie zapomnianego hasła do konta na xbox one? Mi nie chca wyslac drugiego hasla...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Myslalem ze Leverkusen i Dortmund sa na polnocy Niemiec :)

1

Wie ktos czy mozna sie odwolac do Fify o odebranie coinsow za przelewanie z konta na konto? I czy to cos da?

0

Czemu "rzymianie"? :)

0

Jak bedzie pogoda to polecam pieszo. Barcelona to nie jest az takie rozlegle miejsce, zeby nie dalo sie dojsc z buta. Polecam wzgorze Tibidabo-widoki niesamowite.

1

Moze pomylilo sie trenerowi z Fifa i myslal ze dostanie zlota paczke :)

0

Tylko nie tam :)

0

Tak odnośnie przesunięcia Digne`a na prawa obrone.
Pamieta ktos zeby jakis lewo nozny gral na prawej obronie? Uwazam ze bylo by mu bardzo ciezko na takim poziomie, sie przestawic na prawa, a kszdy kto gra w pilke i nie jest obunozny, wie ze do rozgrywania pilki na prawej obronie potrzebna jest prawa noga. Np zeby zagrac po linii.
Tak ja uważam :)

2

Plakac sie chcenie normalnie

2

Nieprawda. Alaves nie gra z Celta, tylko z Vigo :)

3

A tymczasem Giovanni Simeone ma juz 10 goli w Serie A. Moze byc z niego niezły kocur :)

1

Jutro w Barcelonie pewnie inpreza :)

30. urodziny Luisa Suareza :)

0

Mysle ze Arda zastapi Messiego.

0

Podobno jada na rowerze :)

Nie no pewnie ze samolotem, ale nie wiem o której :)

0

Szkoda mi Ardy. Najpierw go chca, on chce czekac pol roku, a teraz beda go wypychac z klubu :( a wydaje się taki sympatyczny :)

1

Założyć siatke Ronaldo :)

2

Po treningu Barcy. Mam jeszcze: Neymara, Mathieu, Masipa, Umtitiego, tera, Ardy :) nie odsprzedam - bezcenne :)

35

W takiej sytuacji musze sie pochwalic ze mam autograf Aleixa :))

0

Czuje, ze dzisiaj Rafinha na boku, a Messi w srodku bez zadan defensywnych :)

0

Od razu na quick sell :)

1

Dzieki kolezko :)

0

A tam trzeba płacić? :)

1

Dzięki ale chodzi mi tez o mecze Danii i Hiszpanii, nie tylko Polskie :)

0

Wie ktos, gdzie można oglądać mecze mistrzostw świata w piłce recznej? Jakis zagraniczny kanal na nc+(niemcy nie pokazuja?)?

0

Wie ktos, czy bilety na Euro u21 sa juz w sprzedaży? Chodzi mi o mecze Hiszpanii :)

0

Szkoda ze Digne nie jest prawonozny. Fajnie sobie radzil z Villareal (wiem, ze po jego stracie... :)). Moglby zastapic Roberto niekiedy, a Alby raczej nigdy nie wygryzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?