elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja ogladalem ze względu na Griezmanna. Mecz dosc nudny mimo tylu goli. Francja sie meczyla. Umtiti bezrobotny, karnego zawalil Sidibe chyba.
6
Szczególnie dzisiaj w nocy :)
1
Poratuje ktos jakims dobrym linkiem do meczu Francji albo Belgii?
0
Udalo sie komus odzyskanie zapomnianego hasła do konta na xbox one? Mi nie chca wyslac drugiego hasla...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Myslalem ze Leverkusen i Dortmund sa na polnocy Niemiec :)
1
Wie ktos czy mozna sie odwolac do Fify o odebranie coinsow za przelewanie z konta na konto? I czy to cos da?
0
Czemu "rzymianie"? :)
0
Jak bedzie pogoda to polecam pieszo. Barcelona to nie jest az takie rozlegle miejsce, zeby nie dalo sie dojsc z buta. Polecam wzgorze Tibidabo-widoki niesamowite.
1
Moze pomylilo sie trenerowi z Fifa i myslal ze dostanie zlota paczke :)
0
Tylko nie tam :)
0
Tak odnośnie przesunięcia Digne`a na prawa obrone.
Pamieta ktos zeby jakis lewo nozny gral na prawej obronie? Uwazam ze bylo by mu bardzo ciezko na takim poziomie, sie przestawic na prawa, a kszdy kto gra w pilke i nie jest obunozny, wie ze do rozgrywania pilki na prawej obronie potrzebna jest prawa noga. Np zeby zagrac po linii.
Tak ja uważam :)
2
Plakac sie chcenie normalnie
2
Nieprawda. Alaves nie gra z Celta, tylko z Vigo :)
3
A tymczasem Giovanni Simeone ma juz 10 goli w Serie A. Moze byc z niego niezły kocur :)
1
Jutro w Barcelonie pewnie inpreza :)
30. urodziny Luisa Suareza :)
0
Mysle ze Arda zastapi Messiego.
0
Podobno jada na rowerze :)
Nie no pewnie ze samolotem, ale nie wiem o której :)
0
Szkoda mi Ardy. Najpierw go chca, on chce czekac pol roku, a teraz beda go wypychac z klubu :( a wydaje się taki sympatyczny :)
1
Założyć siatke Ronaldo :)
2
Po treningu Barcy. Mam jeszcze: Neymara, Mathieu, Masipa, Umtitiego, tera, Ardy :) nie odsprzedam - bezcenne :)
35
W takiej sytuacji musze sie pochwalic ze mam autograf Aleixa :))
0
Czuje, ze dzisiaj Rafinha na boku, a Messi w srodku bez zadan defensywnych :)
0
Od razu na quick sell :)
1
Dzieki kolezko :)
0
A tam trzeba płacić? :)
1
Dzięki ale chodzi mi tez o mecze Danii i Hiszpanii, nie tylko Polskie :)
0
Wie ktos, gdzie można oglądać mecze mistrzostw świata w piłce recznej? Jakis zagraniczny kanal na nc+(niemcy nie pokazuja?)?
0
Wie ktos, czy bilety na Euro u21 sa juz w sprzedaży? Chodzi mi o mecze Hiszpanii :)
0
Szkoda ze Digne nie jest prawonozny. Fajnie sobie radzil z Villareal (wiem, ze po jego stracie... :)). Moglby zastapic Roberto niekiedy, a Alby raczej nigdy nie wygryzie.