elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie trafil chyba do bramki :)
0
Diniu wymiata :)
2
Dobrze, ze Liverpool cisnie w lidze mistrzów :)
0
Rayo Vallecano. Mowi to panu cos? :)
2
No moze zeby nie dostac dwucyfrowki?
2
Ronaldo prawie kogos teraz okiwal o.o
3
Czemu wszyskir druzyny tylko w meczach z Barceloną stawiają autobus w polu karnym?
A tu przy 0:4 dalej wesoly futbol :)
0
Ok dzieki. Gram na Xbox one :)
0
Tez wam tak ostatnio Fifa zacina strasznie?
0
Co wam zrobil ten Domen Prevc? :)
7
Za takie odpowiedzi powinni dawac bany
1
Wesołych świąt Bożego Narodzenia drodzy koledzy i koleżanki, ale przede wszystkim zdrowia bo ono jest najważniejsze :)
Feliz Navidad :)
0
Orientuje się ktoś, czy beda w tym roku w Fifie darmowe paczki na swieta? :)
0
Na Syberii jestes? :)
0
Zawsze kupowalem na miesiąc za 5 zloty i nie ma tego teraz :(
0
Xbox live.
0
Pytanko do graczy Fify.
Gdzie kupujecie te doladowanie, ze mozna grac przez Internet bo na allegro cos nie widze? :)
0
Polskie juz tez w Hiszpanii pokazalo...
0
Leci gdzies Francja-Szwecja na nc+? Moze byc po francusku nawet :)
0
Wie ktos moze gdzie trenuje Atletico? Ze w Madrycie to wiem :)
1
Wie ktos moze co z Cavanim? Powazna kontuzja?
42
Najnudniejsze :)
37
I blisko 10 kwietnia. Lepiej nie leciec :)
9
Oj bedzie piłkarz z Carrasco. Moze byc lepszy niz Neymar :)
0
Pytanko do graczy Fify. Skąd wiadomo czy piłkarz jest ,,rzadki"?
0
Przybajmniej solidne nie to co teraz :)
0
Wiadomo juz kto dostal jakie Audi? :-)
0
Na Anoeta to nawet jak on bedzie bronił to i tak przegramy :)
4
Ja to bym sie wcale nie zdziwil jakby Ronaldo placil dziennikarzom zeby glosowali na niego w Zlotej Pilce :)
0
Wie ktos moze czy w otwartej hiszpanskiej telewizji obejrze dzis Real-Legia? Albo gdzie moge sprawdzic program tych kanalow na dzis? Z gory dzieki :-)