0

Nie trafil chyba do bramki :)

0

Diniu wymiata :)

2

Dobrze, ze Liverpool cisnie w lidze mistrzów :)

0

Rayo Vallecano. Mowi to panu cos? :)

2

No moze zeby nie dostac dwucyfrowki?

2

Ronaldo prawie kogos teraz okiwal o.o

3

Czemu wszyskir druzyny tylko w meczach z Barceloną stawiają autobus w polu karnym?
A tu przy 0:4 dalej wesoly futbol :)

0

Ok dzieki. Gram na Xbox one :)

0

Tez wam tak ostatnio Fifa zacina strasznie?

0

Co wam zrobil ten Domen Prevc? :)

7

Za takie odpowiedzi powinni dawac bany

1

Wesołych świąt Bożego Narodzenia drodzy koledzy i koleżanki, ale przede wszystkim zdrowia bo ono jest najważniejsze :)
Feliz Navidad :)

0

Orientuje się ktoś, czy beda w tym roku w Fifie darmowe paczki na swieta? :)

0

Na Syberii jestes? :)

0

Zawsze kupowalem na miesiąc za 5 zloty i nie ma tego teraz :(

0

Xbox live.

0

Pytanko do graczy Fify.
Gdzie kupujecie te doladowanie, ze mozna grac przez Internet bo na allegro cos nie widze? :)

0

Polskie juz tez w Hiszpanii pokazalo...

0

Leci gdzies Francja-Szwecja na nc+? Moze byc po francusku nawet :)

0

Wie ktos moze gdzie trenuje Atletico? Ze w Madrycie to wiem :)

1

Wie ktos moze co z Cavanim? Powazna kontuzja?

42

Najnudniejsze :)

37

I blisko 10 kwietnia. Lepiej nie leciec :)

9

Oj bedzie piłkarz z Carrasco. Moze byc lepszy niz Neymar :)

0

Pytanko do graczy Fify. Skąd wiadomo czy piłkarz jest ,,rzadki"?

0

Przybajmniej solidne nie to co teraz :)

0

Wiadomo juz kto dostal jakie Audi? :-)

0

Na Anoeta to nawet jak on bedzie bronił to i tak przegramy :)

4

Ja to bym sie wcale nie zdziwil jakby Ronaldo placil dziennikarzom zeby glosowali na niego w Zlotej Pilce :)

0

Wie ktos moze czy w otwartej hiszpanskiej telewizji obejrze dzis Real-Legia? Albo gdzie moge sprawdzic program tych kanalow na dzis? Z gory dzieki :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?