1

Hahahahahahahaha

0

Vamos Argentina!!!

2

Hiszpania gra na kanale nr 493 na nc.

0

To co janusze? Polska mistrz? :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Świetna robota

2

Oj, przyda się Griezmann w przyszłym sezonie. Suarez z roku na rok coraz słabszy i przede wszystkim wolniejszy.

0

I traci się?

0

Ma ktoś z was tatuaż na palcach? Bo słyszałem że po czasie się wyciera.

0

Wracaj do zdrowia ;)

2

Simeone. Bierz ich!! :)

0

A w Dortmundzie jest ok?

0

Tak myślałem. Dzięki

0

Ile skoczkowie muszą przeskoczyć żeby puścili ta muzyczke "Planica planica"? :)

0

Też nie mam bólu bo biedny nie jestem, ale nie lubię go po prostu

0

Tylko nie patriota. Już bardziej niemiecki chyba

0

Bo nie lubię z tej drużyny nikogo oprócz Piszczek, no i ten nadmuchiwany balon...

2

Wszystkim oprócz polski

0

A już ich w myślach 1000 razy zwyzywalem :(

4

Ja musze spać, żeby rano wstać. Dobranoc

0

Wie ktoś czy Barca trenuje w tą sobotę?

0

Myślę, że Pique boi się że Mina go wygryzie.

0

Ahora si, bo gwiazda zeszła :(

11

Myślę że transfer Griezmanna to będzie strzał w dziesiątkę. On ma wielką jakość, potrafi świetnie grać w obronie. Wiem że będzie za dużo gwiazd, ale są niestety kontuzje, kartki, itp.
No a nawet jeśli się nie sprawdzi, to gdy go sprzedamy, to najpewniej stratny nie będziemy przy tej cenie zakupu :)

1

Ogórki jednak nie dały rady :)

0

Pewne? Bo czytałem że godzina jeszcze nie potwierdzona

0

Pytanie z piłki ręcznej.
Wie ktoś kiedy będzie wiadomo, o której i w jaki dzień odbędzie się mecz ligi mistrzów Barcelona - Vardar?

0

No niestety

0

Czemu Atletico nie pokazują?

11

Spokojnie. Balague zaraz zdementuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?