elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahahahahahaha
0
Vamos Argentina!!!
2
Hiszpania gra na kanale nr 493 na nc.
0
To co janusze? Polska mistrz? :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Świetna robota
2
Oj, przyda się Griezmann w przyszłym sezonie. Suarez z roku na rok coraz słabszy i przede wszystkim wolniejszy.
0
I traci się?
0
Ma ktoś z was tatuaż na palcach? Bo słyszałem że po czasie się wyciera.
0
Wracaj do zdrowia ;)
2
Simeone. Bierz ich!! :)
0
A w Dortmundzie jest ok?
0
Tak myślałem. Dzięki
0
Ile skoczkowie muszą przeskoczyć żeby puścili ta muzyczke "Planica planica"? :)
0
Też nie mam bólu bo biedny nie jestem, ale nie lubię go po prostu
0
Tylko nie patriota. Już bardziej niemiecki chyba
0
Bo nie lubię z tej drużyny nikogo oprócz Piszczek, no i ten nadmuchiwany balon...
2
Wszystkim oprócz polski
0
A już ich w myślach 1000 razy zwyzywalem :(
4
Ja musze spać, żeby rano wstać. Dobranoc
0
Wie ktoś czy Barca trenuje w tą sobotę?
0
Myślę, że Pique boi się że Mina go wygryzie.
0
Ahora si, bo gwiazda zeszła :(
11
Myślę że transfer Griezmanna to będzie strzał w dziesiątkę. On ma wielką jakość, potrafi świetnie grać w obronie. Wiem że będzie za dużo gwiazd, ale są niestety kontuzje, kartki, itp.
No a nawet jeśli się nie sprawdzi, to gdy go sprzedamy, to najpewniej stratny nie będziemy przy tej cenie zakupu :)
1
Ogórki jednak nie dały rady :)
0
Pewne? Bo czytałem że godzina jeszcze nie potwierdzona
0
Pytanie z piłki ręcznej.
Wie ktoś kiedy będzie wiadomo, o której i w jaki dzień odbędzie się mecz ligi mistrzów Barcelona - Vardar?
0
No niestety
0
Czemu Atletico nie pokazują?
11
Spokojnie. Balague zaraz zdementuje :)