elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oni mieszkają w Castelldefels
0
Sędzia robi co może żeby wykartkowac Atletico.
0
Wie ktoś kiedy w fifie wyjdą karty team of the year?
0
Na przedostatnim zdjęciu Messi zaskoczony jakby sam dostał prezent od Suareza :)
0
4:0 i na ulicę? Nie wiem :)
0
Zamawiał ktoś bilety lotnicze że strony esky.pl? Strona godna polecenia?
0
Jak myślicie, czemu Wengera tak długo trzymają w Arsenalu?
0
Zamawiał ktoś z was bilety na mecz Psg?
Bo na ich oficjalnej stronie internetowej jest chyba tylko w języku francuskim. Trochę dziwne żeby po angielsku nie było.
0
Był ktoś ostatnio z was w Paryżu? Jest w miarę bezpiecznie?
0
Suarez ma 400 goli, a wie ktoś ile ma Lewy?
65
Drugie zdjęcie. Patrzcie murzyn. Róbcie zdjecia:)
1
Właśnie leci powtórka Alaves malaga. Schodzi Munir który strzelił jedynego gola w meczu. Pokazują powtórkę tego gola, a miroslawski gada, że realizator powinien skupić się na okazjach których nie wykorzystał. I się jeszcze głupio śmieje :)
1
Silny mężczyzna nie musi znać swojej przyszłości. On sam ją tworzy.
7
Postaw na milan, to nawet bramkarz drużyny przeciwnej strzeli ci gola w 90 minucie.
0
Wie ktos o co chodzi z tym 4 kanalem eleven? Dlaczego mam go zakodowanego? Mam nc jak cos.
0
Skad mozna pobrac muzyke w dobrej jakości?
0
A skonczy sie na cuatro
0
Jak juz tam bedziesz to nie dawaj wszystkich pieniedzy do jednej kieszeni.
0
Wiarygodne te źródło o Griezmannie w Barcelonie?
0
Pamieta ktos, czy kluboww druzyny Nawalki tez zawsze stawialy autobus?
1
Polska nie jest najlepsza na swiecie. Na mundialu zobaczycie
0
Ale mecz Argentyny tam nie poleci?
0
Na nc chyba nie ma polsat sport news, prawda?
3
Urugwaj tez gral w rezerwowym skladzie i polska tez mu sie zagrozila ani razu.
0
Wydawalo mi sie ze Szpakowski zna hiszpanski. A czyta te nazwiska jakby jednak nie znal.
1
Wg mnie obie na minus. To jest Katalonia, nie Anglia.
0
W wigilie tez gra la liga, czy cala kolejka bedzie w sobote?
0
Wie ktos czy Barcelona ma dzisiaj trening?
0
Jeszcze jeden, jeszcze jeden :)
0
Znajde gdzies na nc+ mecz Bułgaria-Francja?
Albo jakis dobry link? Z gory dziękuję :)