elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A moze Saul sie takim okaze? :)
0
Bramkarz robi wrażenie :)
0
Panie Xavi,
"okiwał by" piszemy razem :)
5
Mam ogromna nadzieje ze Mathieu i ter Stegen zostana w klubie. Gdzie my znajdziemy lepszego bramkarza??
19
Dzięki Barcelono za wspaniały sezon!
Za magiczny sezon mimo, iz nie udało się obronić Ligi mistrzów.
Za wspanialych zawodnikow i trenera.
Za magiczne wieczory.
Za mecz z Celta( to byl kosmos, i oczywiście karny Messi-Suarez).
Dziękuję i czekam do sierpnia :)
0
Dobrze ze u nas sami amatorzy :)
21
Dzisiaj wygrali wszyscy faworyci finalow pucharow.
Jutro tez musi tak być :)
5
Lewandowski jestes żenujący
4
Co to, Borussia gra z Mainz? :)
7
Valencia grala ligowy mecz w sylwestra ostatnio :)
0
Albo przyszedł do Barcy :)
0
Ale Lucho ma same gwiazdy, a Valverde samych Basków :)
0
To nie Bundesliga ze 17 miejsce spada :)
0
To wbijaj na La Ramble, Luis :)
29
Wszystkiego najlepszego Andres Iniesta!!!!
To juz 32. urodziny naszego kapitana :)
1
Mimo wszystko pozycja na boisku ma duze znacznie.
0
A jak Atletico to Torres :)
0
Renato Augusto? :)
0
Messi wygląda groźnie :)
7
A na TVP 2 legenda boksu... Rocky :)
To byly filmy, a nie to co teraz :)
4
Ale szkoda ze Godin nie gra
0
Nie to co Aguero :)
4
Ale bym widział Christiana Eriksena jako nastepce Iniesty :)
Wizja gry na miare Barcelony.
1
Bilbao bez Aduriza to nie ta sama drużyna
1
Real gra caly czas pod Ronaldo.
4
Simeone to jest gość :)
3
Bardzo potrzebowaliśmy takiego meczu.
Mysle ze teraz juz nie wypuscimy mistrzostwa z rąk.
Suarez magia dzisiaj :)
1
A moze ter Stegen?
2
Tottenham tez gra sezon życia
1
Alli niczym Luisito :)