0

A moze Saul sie takim okaze? :)

0

Bramkarz robi wrażenie :)

0

Panie Xavi,
"okiwał by" piszemy razem :)

5

Mam ogromna nadzieje ze Mathieu i ter Stegen zostana w klubie. Gdzie my znajdziemy lepszego bramkarza??

19

Dzięki Barcelono za wspaniały sezon!
Za magiczny sezon mimo, iz nie udało się obronić Ligi mistrzów.
Za wspanialych zawodnikow i trenera.
Za magiczne wieczory.
Za mecz z Celta( to byl kosmos, i oczywiście karny Messi-Suarez).
Dziękuję i czekam do sierpnia :)

0

Dobrze ze u nas sami amatorzy :)

21

Dzisiaj wygrali wszyscy faworyci finalow pucharow.
Jutro tez musi tak być :)

5

Lewandowski jestes żenujący

4

Co to, Borussia gra z Mainz? :)

7

Valencia grala ligowy mecz w sylwestra ostatnio :)

0

Albo przyszedł do Barcy :)

0

Ale Lucho ma same gwiazdy, a Valverde samych Basków :)

0

To nie Bundesliga ze 17 miejsce spada :)

0

To wbijaj na La Ramble, Luis :)

29

Wszystkiego najlepszego Andres Iniesta!!!!
To juz 32. urodziny naszego kapitana :)

1

Mimo wszystko pozycja na boisku ma duze znacznie.

0

A jak Atletico to Torres :)

0

Renato Augusto? :)

0

Messi wygląda groźnie :)

7

A na TVP 2 legenda boksu... Rocky :)

To byly filmy, a nie to co teraz :)

4

Ale szkoda ze Godin nie gra

0

Nie to co Aguero :)

4

Ale bym widział Christiana Eriksena jako nastepce Iniesty :)
Wizja gry na miare Barcelony.

1

Bilbao bez Aduriza to nie ta sama drużyna

1

Real gra caly czas pod Ronaldo.

4

Simeone to jest gość :)

3

Bardzo potrzebowaliśmy takiego meczu.
Mysle ze teraz juz nie wypuscimy mistrzostwa z rąk.
Suarez magia dzisiaj :)

1

A moze ter Stegen?

2

Tottenham tez gra sezon życia

1

Alli niczym Luisito :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?