0

Fifa 16. W pilke gralo sie niestety 10 lat temu :)

0

Cwiakala i Miroslawski sie poklocili ze juz razem nie komentuja? :)

0

Ciezko stracic jeden punkt :)

0

Ja dalem. Oprocz tego real, valencia i tottenham :)

0

Wczoraj to juz Arda pokazał co potrafi. A będzie tylko lepiej :)

0

Mysle ze Suarez nie odpusci sobie meczu z Getafe

3

Napewno jeszcze Masipa tez chca :)

1

A o ktorej graja bo tez nikt nie wie napewno? :)

0

No tez zalezy gdzie siedziales :)

0

Nie byliscie, nie widzieliscie

2

Po co ten dach???
Pogoda jest tam idealna zawsze a te widoki na miasto i morze? :) palce lizac :)

27

Florentino Perez

1

Kiedy losowanie LM? Za tydz w piatek czy później?

1

2 godz do przodu chyba

0

Ach ten Dzyuba. Do Romy pasowalby wczoraj idealnie :)

Szkoda zenita

0

Nc +

0

Mnie lubi bardziej :)

0

Zobaczycie ze z Sociedad bedzie latwo w tym roku :)

0

Suarez nie ma wiekszej klaty ? :)

0

Od poczatku roku gramy co 3 dni :)

0

Co poweidzial :-? :)

0

I BVB :)

0

13:45 arsenal -Tottenham :)

17

Arda szybko pnie sie w gore :)

0

Pewnie.

0

Troche sie Eibar wykartkowalo na nas :)

0

Leicestet cisnie caly sezon a Termalica dzisiaj wygra z Legia jutro przegra z Leczna na przyklad :)

9

Bycie pomocnikiem w Barcy to jedna z trudniejszych robót na świecie.

Dajmy mu czas :)

1

A nawet pół roku :)

0

To jest troche kopia Iniesty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?