elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fifa 16. W pilke gralo sie niestety 10 lat temu :)
0
Cwiakala i Miroslawski sie poklocili ze juz razem nie komentuja? :)
0
Ciezko stracic jeden punkt :)
0
Ja dalem. Oprocz tego real, valencia i tottenham :)
0
Wczoraj to juz Arda pokazał co potrafi. A będzie tylko lepiej :)
0
Mysle ze Suarez nie odpusci sobie meczu z Getafe
3
Napewno jeszcze Masipa tez chca :)
1
A o ktorej graja bo tez nikt nie wie napewno? :)
0
No tez zalezy gdzie siedziales :)
0
Nie byliscie, nie widzieliscie
2
Po co ten dach???
Pogoda jest tam idealna zawsze a te widoki na miasto i morze? :) palce lizac :)
27
Florentino Perez
1
Kiedy losowanie LM? Za tydz w piatek czy później?
1
2 godz do przodu chyba
0
Ach ten Dzyuba. Do Romy pasowalby wczoraj idealnie :)
Szkoda zenita
0
Nc +
0
Mnie lubi bardziej :)
0
Zobaczycie ze z Sociedad bedzie latwo w tym roku :)
0
Suarez nie ma wiekszej klaty ? :)
0
Od poczatku roku gramy co 3 dni :)
0
Co poweidzial :-? :)
0
I BVB :)
0
13:45 arsenal -Tottenham :)
17
Arda szybko pnie sie w gore :)
0
Pewnie.
0
Troche sie Eibar wykartkowalo na nas :)
0
Leicestet cisnie caly sezon a Termalica dzisiaj wygra z Legia jutro przegra z Leczna na przyklad :)
9
Bycie pomocnikiem w Barcy to jedna z trudniejszych robót na świecie.
Dajmy mu czas :)
1
A nawet pół roku :)
0
To jest troche kopia Iniesty