1

Zeby tylko Arda jutro nie dostał od razu czerwonej kartki. Znamy jego charakter, espanyol no i sedziow :)

0

Ahaa. To chyba ta drużyna która zostanie pierwsza wylosowana jest gospodarzem pierwszego meczu :)

0

Mecz i rewanż :)

43

Zidane obiecal "cos" wygrac. Chyba mecz. Z getafe i espanyolem.:)

3

Oby tylko Zidane nie zdecydował się być grającym trenerem, bo pożytek byłby z niego większy niż z niejednego Portugalczyka :)

0

Myślicie ze Zidane' owi uda się ich ogarnąć?

Mi się wydaje ze nie :)

0

Innsbruck to nie Planica :)

11

Z Cadiz :)

0

Suarez przez 4 miesiace zawieszenia nie trenowal z drużyną

0

Suarez to inny przypadek, bo on nawet trenować z drużyna nie mogl. Arda jest na pewno dobrze przygotowany pod względem taktycznym i fizycznym :)

0

Lepiej żeby przegrali bo jak bedziemy im zawsze życzyć zwycięstw to mistrzem będą :)

0

Ma ktoś może linka do tych zdjęć piłkarzy Barcelony z młodości? Było wrzucone tydzień temu :)

0

Ney szybko będzie na drugim miejscu :)

1

No właśnie. Kiedy nedzoe?? :)

7

Zależy od sędziego :)

4

Poczekajcie az sie Wam szkola skonczy :)

0

A co ? Ten Guardiola wzial 10? :-)

0

10 Ardzie bardziej pasi :)

1

A gdzie Guardiola? :)

0

Mam taki. Bateria rzeczywiście nie jest rewelacyjna :( Po za tym super. Zdjecia robi fantastyczne, latwy w obsłudze. Podobny chyba do innych telefonow nowej generacji :)

0

Barcelona nie da rady?!?! :)

0

No i oczywiscie szkoda ze im bayern zawodnikow podkradal :)

1

Ciekawy :)
Pressing na całym boisku, bardzo ofensywnie grający boczni obrońcy podlaczajacy sie do kazdej akcji, bieganie o ponad 5 km wiecej od przeciwnika. Szybkie podania szybkie akcje _trochę tiki taka.
Szkoda tylko ze sil starczylo na 2,3 lata :)

0

No przeciez byly niezle jaja :)

0

Panie Pele!!! Zasadził ktoś panu kopa w coś? :)

6

I Messiego i Suareza. Niech jeszcze Enrique bierze :)

68

Nie wiem czy już ktoś to napisał.

Dzisiaj dziennikarze RMF byli w Betlejem(chyba, lub innym izraelskim mieście).
Przeprowadzali wywiad z mężczyzną, którego żona ma jutro rodzić chłopczyka:
-RMF: Czy jeśli pana żona jutro urodzi, to nadacie dziecku imię Jezus?
-Pan: Nie. Luis. Od Suareza.
:)

FELIZ NAVIDAD :)

0

Oni polecą "pod czas" :)
Beda leciec w stronę w ktora czas sie cofa

0

River Plate to takie trochę Atletico :)

2

Zna ktoś z Was może jakies reklamy czy filmiki z piłkarzami Barcy? :)

Coś w tym stylu:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?