elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zeby tylko Arda jutro nie dostał od razu czerwonej kartki. Znamy jego charakter, espanyol no i sedziow :)
0
Ahaa. To chyba ta drużyna która zostanie pierwsza wylosowana jest gospodarzem pierwszego meczu :)
0
Mecz i rewanż :)
43
Zidane obiecal "cos" wygrac. Chyba mecz. Z getafe i espanyolem.:)
3
Oby tylko Zidane nie zdecydował się być grającym trenerem, bo pożytek byłby z niego większy niż z niejednego Portugalczyka :)
0
Myślicie ze Zidane' owi uda się ich ogarnąć?
Mi się wydaje ze nie :)
0
Innsbruck to nie Planica :)
11
Z Cadiz :)
0
Suarez przez 4 miesiace zawieszenia nie trenowal z drużyną
0
Suarez to inny przypadek, bo on nawet trenować z drużyna nie mogl. Arda jest na pewno dobrze przygotowany pod względem taktycznym i fizycznym :)
0
Lepiej żeby przegrali bo jak bedziemy im zawsze życzyć zwycięstw to mistrzem będą :)
0
Ma ktoś może linka do tych zdjęć piłkarzy Barcelony z młodości? Było wrzucone tydzień temu :)
0
Ney szybko będzie na drugim miejscu :)
1
No właśnie. Kiedy nedzoe?? :)
7
Zależy od sędziego :)
4
Poczekajcie az sie Wam szkola skonczy :)
0
A co ? Ten Guardiola wzial 10? :-)
0
10 Ardzie bardziej pasi :)
1
A gdzie Guardiola? :)
0
Mam taki. Bateria rzeczywiście nie jest rewelacyjna :( Po za tym super. Zdjecia robi fantastyczne, latwy w obsłudze. Podobny chyba do innych telefonow nowej generacji :)
0
Barcelona nie da rady?!?! :)
0
No i oczywiscie szkoda ze im bayern zawodnikow podkradal :)
1
Ciekawy :)
Pressing na całym boisku, bardzo ofensywnie grający boczni obrońcy podlaczajacy sie do kazdej akcji, bieganie o ponad 5 km wiecej od przeciwnika. Szybkie podania szybkie akcje _trochę tiki taka.
Szkoda tylko ze sil starczylo na 2,3 lata :)
0
No przeciez byly niezle jaja :)
0
Panie Pele!!! Zasadził ktoś panu kopa w coś? :)
6
I Messiego i Suareza. Niech jeszcze Enrique bierze :)
68
Nie wiem czy już ktoś to napisał.
Dzisiaj dziennikarze RMF byli w Betlejem(chyba, lub innym izraelskim mieście).
Przeprowadzali wywiad z mężczyzną, którego żona ma jutro rodzić chłopczyka:
-RMF: Czy jeśli pana żona jutro urodzi, to nadacie dziecku imię Jezus?
-Pan: Nie. Luis. Od Suareza.
:)
FELIZ NAVIDAD :)
0
Oni polecą "pod czas" :)
Beda leciec w stronę w ktora czas sie cofa
0
River Plate to takie trochę Atletico :)
2
Zna ktoś z Was może jakies reklamy czy filmiki z piłkarzami Barcy? :)
Coś w tym stylu: