0

Francja bo Griezmann :)

1

To jest moje marzenie, zeby Antoine do nas przyszedl. Moglby grac na zmiane z Messim, Neyem i przeciez Suarezem tez. Głową gra nieźle, technicznie super, walczak... marzyc mozna :)

0

Ani Polak, chyba ze Piszczu :)

0

Lagerbek :)

0

Zadna nowosc :)

12

Moglismy miec Lukaku a kupiliśmy jakiegos Suareza :)

0

Jest tu ktos kto stawia wyzej Payeta niz Griezmanna? :)

0

No ale przeciez to Lewa skupia uwage osmiu obroncow, kreuje akche i pracuje na calym stadionie :)

3

Jeszcze gorsza? :)

1

Lewy super mecz. Oby tak w Bayernie :)

1

Czyli pilka w powietrzu przez caly czas :)

0

hehe

0

Ciekawe do jakiego klubu Napoli wypozyczy Zielinskiego? Palermo, Empoli? :)

0

Zostaly jeszcze trzy :)

0

Jeden puchar.:))

1

Patrząc na sklad Francji na dzisiejszy mecz to mam wrażenie że trener Deschamps nie chce aby jego druzyna sie zgrala, albo zeby wygrala grupe :)

0

Chcesz go poprawiać, a sam zacząłeś zdanie z małej litery i nie dałeś znaku zapytania na końcu zdania, koleszko :)

1

Na jedynce tez leci :)

0

Gdy milczy :)

0

De bruyne i Lukaku out, Origi i Mertens in :)

18

Jak dzisiaj w pierwszym składzie Belgii nie wyjdzie Carrasco, to oby nie wyszli z grupy.

0

Poczekajmy az Griezmann sie rozkreci

15

Na sport pl taki tytuł:

Rosja - Słowacja. Duda walczy z Rosjanami :)))

0

Nawet ichh nie wlaczam. ZDF rzadzi :)

0

Portugalia :)

0

Wejdzie Koke to obrona bedzie pewniejsza

0

1. France
2. Giroud
3. Grupa
4. Turcja
5. Niemcy
6. Francja, Hiszpania

27

Chciałbym 1:0 dla Irlandii Północnej po samoboju Lewandowskiego .

5

Brawo Panie Prezydencie :)

1

ZDF profeska- studio, 2 minuty reklam i mecz.

Do boju poludniowi sąsiedzi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?