0

Najlepsza sprawdzona aplikacja do nauki niemieckiego, może być płatna?

0

@SuperPatsonFCB zero stresu, i wyjebka na innych. a jak ci nie pójdzie to zawsze są blacharze :)

4

Jakby teraz zrobili wybory jeszcze raz to i tak wygrał by PiS, bo ludzie z Polski B za 500 zł dalej by się sprzedali..

1

Jak ten Ivi się znalazł w Rakowie Częstochowa? Przecież on 2/3 lata temu grał przeciwko Barcelonie na Camp Nou w lidze bodajże jako zawodnik Levante :)

0

W końcu upragniony długi weekend. Godzinę dłuższy, ale zawsze coś :))

1

@jachuu9 drugiego takiego nie ma :)

0

@msmsms albo masz max 14 lat albo po filozofii

0

@msmsms ziomek, wirusa nie ma

0

To że latem było mało przypadków pokazuje że korona to zwykła grypa, która najbardziej atakuje jesienią. Wierzcie dalej we wszystko...

3

Miał być mecz bez kibiców, a jeden jest i to z Francji :) wspiera zawodników, hymn śpiewa, człowiek orkiestra :D

7

Spoczywaj w pokoju, w mordę jeża :(((

0

Czy siłownie na świeżym powietrzu są dalej otwarte?

0

@Hushovt w końcu ktoś myśli tak jak ja

0

@Yosemite SuperDepor

0

Koronawirus...po prostu przyszła jesień, sezon grypowy, pogoda jest jaka jest, ludzie idą do lekarza z przeziębieniem a wychodzą z covidem. Tak to widzę.

0

@dv7wisnia to chyba nie było wtedy

2

Pjanic 3 asysty, Dzeko 3 gole i będzie pięknie ;)

5

@jeyx77x A ty pewnie filozof :))

9

@JimMorrisonFCB to jeszcze ktoś w to wierzy?

0

@MESSIah16 nie wiemy czy istnieje :)

1

@dawo17 O Calderon jeszcze stoi :)

2

@socha przyszły czwartek o 21:30 na TVN ;)

1

Były już te wyniki z egzaminu z włoskiego? :)

7

@neeed ale Iniesta już grał przeciwko Barcelonie :D

0

@katalonczyk987 żeby psg wygrało 5:0 :)

0

@D10SLEO będzie ciężko..

0

Na kogo trafi legia w następnej fazie eliminacji do ligi europejskiej? :)

0

Wczoraj jak oglądałem mecz i Bayern strzelał kolejne gole, było mi smutno, ale dzisiaj tak sobie myślę że może to dobrze nam wyjdzie że aż tyle przegraliśmy..

1

@YoNoEntiendoNada Messi jest lepszy więc za co piłka dla Lewego?

0

@BarcaInfo a to w Bergamo ktoś żyje jeszcze? :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?