elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza sprawdzona aplikacja do nauki niemieckiego, może być płatna?
0
@SuperPatsonFCB zero stresu, i wyjebka na innych. a jak ci nie pójdzie to zawsze są blacharze :)
4
Jakby teraz zrobili wybory jeszcze raz to i tak wygrał by PiS, bo ludzie z Polski B za 500 zł dalej by się sprzedali..
1
Jak ten Ivi się znalazł w Rakowie Częstochowa? Przecież on 2/3 lata temu grał przeciwko Barcelonie na Camp Nou w lidze bodajże jako zawodnik Levante :)
0
W końcu upragniony długi weekend. Godzinę dłuższy, ale zawsze coś :))
1
@jachuu9 drugiego takiego nie ma :)
0
@msmsms albo masz max 14 lat albo po filozofii
0
@msmsms ziomek, wirusa nie ma
0
To że latem było mało przypadków pokazuje że korona to zwykła grypa, która najbardziej atakuje jesienią. Wierzcie dalej we wszystko...
3
Miał być mecz bez kibiców, a jeden jest i to z Francji :) wspiera zawodników, hymn śpiewa, człowiek orkiestra :D
7
Spoczywaj w pokoju, w mordę jeża :(((
0
Czy siłownie na świeżym powietrzu są dalej otwarte?
0
@Hushovt w końcu ktoś myśli tak jak ja
0
@Yosemite SuperDepor
0
Koronawirus...po prostu przyszła jesień, sezon grypowy, pogoda jest jaka jest, ludzie idą do lekarza z przeziębieniem a wychodzą z covidem. Tak to widzę.
0
@dv7wisnia to chyba nie było wtedy
2
Pjanic 3 asysty, Dzeko 3 gole i będzie pięknie ;)
5
@jeyx77x A ty pewnie filozof :))
9
@JimMorrisonFCB to jeszcze ktoś w to wierzy?
0
@MESSIah16 nie wiemy czy istnieje :)
1
@dawo17 O Calderon jeszcze stoi :)
2
@socha przyszły czwartek o 21:30 na TVN ;)
1
Były już te wyniki z egzaminu z włoskiego? :)
7
@neeed ale Iniesta już grał przeciwko Barcelonie :D
0
@katalonczyk987 żeby psg wygrało 5:0 :)
0
@D10SLEO będzie ciężko..
0
Na kogo trafi legia w następnej fazie eliminacji do ligi europejskiej? :)
0
Wczoraj jak oglądałem mecz i Bayern strzelał kolejne gole, było mi smutno, ale dzisiaj tak sobie myślę że może to dobrze nam wyjdzie że aż tyle przegraliśmy..
1
@YoNoEntiendoNada Messi jest lepszy więc za co piłka dla Lewego?
0
@BarcaInfo a to w Bergamo ktoś żyje jeszcze? :))