elplacek44
Dołączył/a: listopad 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zna się kto na Bitcoin? opłaca się to jeszcze kupić czy już raczej pójdzie w dół?
1
@Dembouz1899 bo Niemcy mają klasę
3
@Kwiatek67 ale "marginez" to już chyba po za marginesem błędów :D
0
@Cobra303 Chyba tylko Griezmanna ;)
0
Jaaaaaaaaaa!!!!!!
2
@snake99 we Włoszech byłem a nie zauważyłem że jest inny czas kurde..
1
@snake99 niby skąd będą znali wynik?
3
@DaPi były 2 katastrofy z nimi w krótkim czasie
0
@Klaudix też tak mam
6
Coutinho już na dobre wrócił do formy z pierwszego pobytu w Barcelonie.
Change my mind.
2
@VamosGirl Wg mnie bardziej przypomina Cavaniego
0
@kiper09 Pisze się Ląglet! Ile razy można to tłumaczyć ;)
1
@Chakalaka Może po prostu rozdwojenie jaźni ma :D
2
Nie róbcie sobie za bardzo nadziei. Real wyjdzie z grupy niestety
0
Komentarz Polsatu to jest coś.
Mecz Lokomotiv - Salzburg. "Lystsov to jest środkowy obrońca albo defensywny pomocnik. Dzisiaj jako defensywny obrońca" :D
0
@lucas/catalan co zrobili? :D
1
@Janiama Ty jakoś sobie z tym radzisz :D
0
Engel ma niesamowicie spokojny i ładny głos. Uwielbiam go słuchać :)
3
Doszli w końcu do tego czy piłka przekroczyła linię w tym półfinale ligi mistrzów Liverpool Chelsea? Bo wtedy pamiętam nie byli pewni
6
@Jakchcesz wiedziałem że o czymś zapomniałem..
1
Nie kupujcie tej herbaty imbirowej. Kompletnie bez smaku i zapachu.. :D
0
@Damiano27psk tak jest
0
@xVENUMx jak ci mama przestanie dawać na paliwo to sam będziesz szukał taniej :D
5
@kryhaa można. można też normalnie odpisać kolego wyżej :(
7
Ale macie problem z tymi otwartymi kościołami, albo że w sobotę nie ma godziny dla seniorów.. przecież wirus też człowiek musi sobie w weekend odpocząć :))
0
Chłopaki, który kandydat jest z PiSu, bo nie wiem na którego zagłosować? Trump czy Biden? :)
1
@BarcaInfo jak oni go kupili poza oknem?
11
Jeśli czujesz się bezużyteczny, pomyśl jak musi się czuć obrońca kryjący Griezmanna :D
0
@itmustbejoke co oni tam piją Smirnoffa? :D
0
@Janiama potężny rywal :D