0

Według mnie to wina była Busquetsa i Piqué a nie Rakiticia.

0

Oceniam go po sezonie , w którym nawet przez chwilę nie grał dobrze . Naprawdę wierzysz ze to się zmieni?

0

Wchodzę w dobrym nastroju na La Ramblę patrzę i wychodzę w złym nastroju . Ktoś zgadnie dlaczego?

0

Jak to jest z tymi odkodowanymi kanałami? Na CP tez to jest ? Trzeba je jakoś ręcznie wyszukać czy jak ?

0

"Goal": Timo Werner nie zagra w meczu z BVB, ponieważ nie chce narazić się na hałas jaki powodują kibice Borussii Dortmund!

Piłka nożna schodzi na psy.

Jak było to sorry ;)

1

Polsatu to nie dotyczy , nie ?

0

Nawet na siłę mi się to nie spodoba . Bardzo słaby kawałek. Miał kilka przebłysków ale raczej słaby raper .

1

Wszyscy o Leo a Paulinho tez wczoraj zdobył bramkę ;)

0

A raczej grasz w jego stylu ;)

0

Wziąłem trzy łyki herbaty.

0

No i? Jtr tez będziemy głosować xd

0

Kiedy te drużyny ostatnio grały ze sobą? Dziwny osąd bez podstaw

0

Weź jeszcze z 50 razy ;)

0

Pierwszym zdaniem zaprzeczyleś sam sobie gościu xd

0

Mów za siebie . Bo zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy . A tak nie jest

0

Tylko ze tam był tez grany o wiele ciekawszy mecz (Tottenham vs Borussia ). Teraz aż takiego meczu nie ma . To są te detale.

0

W sensie ?

1

Mam nadzieję, że się mylę ale jakoś czuję, że Argentyna nie zakwalifikuje się na MŚ :(

0

Uwielbiam takie komentarze :D

1

W Barcelonie ? ;)

15

Thiago - Busquets - Isco. Pomoc idealna. Ale niestety tylko marzenia...

2

Ale mi szkoda Piqué. Ta cała sprawa z Katalonią, gwizdy i znienawidzenie przez większość hiszpańskich kibiców. Na dodatek podobno zerwał z Shakirą ;( A wy jeszcze po nim jedziecie ze słabo gra . Ja mu się nie dziwie.

0

W pierwszej kwestii się z tobą zgadzam. Ale twierdzę, że zagra w każdym meczu.

0

Danke ;)

0

Do moderacji : Kiedyś były dodawane artykuły z rozkładami meczów reprezentacyjnych. Dlaczego z tego zrezygnowaliście? Jak dla mnie była to fajna sprawa. Może pora to przywrócić?

0

Ostatnio na meczu naciągnąłem sobie lekko mięsień dwugłowy uda. Jak myślicie jeden tydzień przerwy mi wystarczy czy lepiej odpuścić z dwa lub trzy ?

0

Nie wiem co wy JESZCZE w nim widzicie . Odsunąć od składu jak Krychowiaka w PSG i sam będzie chciał odejść.

0

Taki tylko ze za Deulofeu Vidal

1

No i? Ludzie to tylko gra...

0

Manche za Piqué koniecznie . Jak dalej tak pójdzie to możemy stracić jakąś bramke z dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?