eryczek09
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie to wina była Busquetsa i Piqué a nie Rakiticia.
0
Oceniam go po sezonie , w którym nawet przez chwilę nie grał dobrze . Naprawdę wierzysz ze to się zmieni?
0
Wchodzę w dobrym nastroju na La Ramblę patrzę i wychodzę w złym nastroju . Ktoś zgadnie dlaczego?
0
Jak to jest z tymi odkodowanymi kanałami? Na CP tez to jest ? Trzeba je jakoś ręcznie wyszukać czy jak ?
0
"Goal": Timo Werner nie zagra w meczu z BVB, ponieważ nie chce narazić się na hałas jaki powodują kibice Borussii Dortmund!
Piłka nożna schodzi na psy.
Jak było to sorry ;)
1
Polsatu to nie dotyczy , nie ?
0
Nawet na siłę mi się to nie spodoba . Bardzo słaby kawałek. Miał kilka przebłysków ale raczej słaby raper .
1
Wszyscy o Leo a Paulinho tez wczoraj zdobył bramkę ;)
0
A raczej grasz w jego stylu ;)
0
Wziąłem trzy łyki herbaty.
0
No i? Jtr tez będziemy głosować xd
0
Kiedy te drużyny ostatnio grały ze sobą? Dziwny osąd bez podstaw
0
Weź jeszcze z 50 razy ;)
0
Pierwszym zdaniem zaprzeczyleś sam sobie gościu xd
0
Mów za siebie . Bo zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy . A tak nie jest
0
Tylko ze tam był tez grany o wiele ciekawszy mecz (Tottenham vs Borussia ). Teraz aż takiego meczu nie ma . To są te detale.
0
W sensie ?
1
Mam nadzieję, że się mylę ale jakoś czuję, że Argentyna nie zakwalifikuje się na MŚ :(
0
Uwielbiam takie komentarze :D
1
W Barcelonie ? ;)
15
Thiago - Busquets - Isco. Pomoc idealna. Ale niestety tylko marzenia...
2
Ale mi szkoda Piqué. Ta cała sprawa z Katalonią, gwizdy i znienawidzenie przez większość hiszpańskich kibiców. Na dodatek podobno zerwał z Shakirą ;( A wy jeszcze po nim jedziecie ze słabo gra . Ja mu się nie dziwie.
0
W pierwszej kwestii się z tobą zgadzam. Ale twierdzę, że zagra w każdym meczu.
0
Danke ;)
0
Do moderacji : Kiedyś były dodawane artykuły z rozkładami meczów reprezentacyjnych. Dlaczego z tego zrezygnowaliście? Jak dla mnie była to fajna sprawa. Może pora to przywrócić?
0
Ostatnio na meczu naciągnąłem sobie lekko mięsień dwugłowy uda. Jak myślicie jeden tydzień przerwy mi wystarczy czy lepiej odpuścić z dwa lub trzy ?
0
Nie wiem co wy JESZCZE w nim widzicie . Odsunąć od składu jak Krychowiaka w PSG i sam będzie chciał odejść.
0
Taki tylko ze za Deulofeu Vidal
1
No i? Ludzie to tylko gra...
0
Manche za Piqué koniecznie . Jak dalej tak pójdzie to możemy stracić jakąś bramke z dupy