eryczek09
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakiś link na priv? Tylko żeby dobry był , nie musi być po polsku ;)
0
Na dziś takie bylo xd
1
Moje marzenia na dziś się spełniły. Deulofeu poza składem ;))
1
To taka metafora nawiązująca do "mam wielką nadzieję, że..." Norbi ;)
2
Od rana się modlę aby Deulofeu dzisiaj nie zagrał. Kompletnie nie widzę go w skladzie Barcelony . On na tę drużynę jest po prostu za słaby. Juz lepiej dać zagrać Denisowi czy Vidalowi
1
To zdjęcie krąży juz z miesiąc w internecie . Założę się ze każdy obecny na tej stronie juz to widział ...
0
Tak to jest to . Zmienili nazwę ;)
0
Acestream , polecam ;)
1
Tez zmykam tylko ze na okręgówkę . Ostatnio wygraliśmy trzy mecze z rzędu ale dzisiaj gramy z liderem i będzie trudno :)
0
Chyba nie ten mecz oglądasz
0
Aleix gol , Suarez nie dotknął piłki ;)
2
Bardzo mało gry Messiego. Świetnie kryje go Maffeo, nie odstępuje go na krok.
6
Barcelona dzisiaj bardzo zmotywywana i pomysłowa. W przeciwieństwie do zeszłego sezonu to coś nowego bo na wyjazdach wyglądaliśmy bardzo słabo
0
I git ;)
0
Po kiwnięciu bramkarza powinien być strzał
0
Wow, fajny stadion . Fajnie się ten mecz ogląda ;)
0
A no tak , sorki ;)
0
To niezły Cebullos xd
1
Stawiam ze to kara. Bo trochę śmiesznie to brzmi : "Neymar nie zagra z powodu urazu palca ". No kurde , wiem ze boli ale na takim poziomie to raczej dziwne zeby ktoś nie zagrał z takiego właśnie powodu . Sam kiedyś na meczu , niestety w pierwszej akcji złamałem palca u nogi lecz cały dograłem. Zamrażacz pomógł. Po meczu nie mogłem zasnąć ale wygraliśmy, wiec warto było
0
Czy tylko ja gdy to czytam to słyszę głos Hajto xd?
0
Wątpię żeby PSG ogralo Bayern
0
Dobra jest bramka ale jaka? Padaka i kopanina w narożniku i brama z dupy. Słabo grają dzisiaj.
0
No wreszcie ku***
0
Jest Denis
0
Messi dzisiaj bardzo słaby. Chowa się za obroną i drepce od lewej do prawej. Wiem ze to mistrz i wgl ale jak gra slabo to krytyka musi być
0
Jprdl. Zapomniałem o meczu bo myślałem ze jest o 20:45 . Włączam i widzę zenadę. 0-1 , kontuzja Dembele i gramy totalne gówno. Może zapomnę o tym ze się dowiedziałem o której mecz . Może później włączę?
4
Ja
7
A tymczasem w meczu ligi holenderskiej pomiędzy Spartą Rotterdam a AZ Alkmar piłkarz AZ nie trafia dwóch karnych z rzędu. Po faulu strzelił w lewym róg. Bramkarz to wyciągnął lecz karny został powtórzony z powodu wyjścia z bramki przed strzałem. Ponownie bramkarz to obronil a strzał był po prawym rogu. Wielkie emocje , świetnie się to ogląda zwlaszcza ze sędzia ponownie wskazując na 11 metr soe pomylił. Sprawiedliwość w piłce jednak istnieje .
Z góry sory za błędy i patologiczne pisanie , na szybko ;)
1
Ale co tę stronę parę lat? ;)
8
"Weszło": Artur Boruc i Andrzej Fonfara negocjują zakup Zagłębia Sosnowiec!
Jak było to sorry ;)