0

Jakiś link na priv? Tylko żeby dobry był , nie musi być po polsku ;)

0

Na dziś takie bylo xd

1

Moje marzenia na dziś się spełniły. Deulofeu poza składem ;))

1

To taka metafora nawiązująca do "mam wielką nadzieję, że..." Norbi ;)

2

Od rana się modlę aby Deulofeu dzisiaj nie zagrał. Kompletnie nie widzę go w skladzie Barcelony . On na tę drużynę jest po prostu za słaby. Juz lepiej dać zagrać Denisowi czy Vidalowi

1

To zdjęcie krąży juz z miesiąc w internecie . Założę się ze każdy obecny na tej stronie juz to widział ...

0

Tak to jest to . Zmienili nazwę ;)

0

Acestream , polecam ;)

1

Tez zmykam tylko ze na okręgówkę . Ostatnio wygraliśmy trzy mecze z rzędu ale dzisiaj gramy z liderem i będzie trudno :)

0

Chyba nie ten mecz oglądasz

0

Aleix gol , Suarez nie dotknął piłki ;)

2

Bardzo mało gry Messiego. Świetnie kryje go Maffeo, nie odstępuje go na krok.

6

Barcelona dzisiaj bardzo zmotywywana i pomysłowa. W przeciwieństwie do zeszłego sezonu to coś nowego bo na wyjazdach wyglądaliśmy bardzo słabo

0

I git ;)

0

Po kiwnięciu bramkarza powinien być strzał

0

Wow, fajny stadion . Fajnie się ten mecz ogląda ;)

0

A no tak , sorki ;)

0

To niezły Cebullos xd

1

Stawiam ze to kara. Bo trochę śmiesznie to brzmi : "Neymar nie zagra z powodu urazu palca ". No kurde , wiem ze boli ale na takim poziomie to raczej dziwne zeby ktoś nie zagrał z takiego właśnie powodu . Sam kiedyś na meczu , niestety w pierwszej akcji złamałem palca u nogi lecz cały dograłem. Zamrażacz pomógł. Po meczu nie mogłem zasnąć ale wygraliśmy, wiec warto było

0

Czy tylko ja gdy to czytam to słyszę głos Hajto xd?

0

Wątpię żeby PSG ogralo Bayern

0

Dobra jest bramka ale jaka? Padaka i kopanina w narożniku i brama z dupy. Słabo grają dzisiaj.

0

No wreszcie ku***

0

Jest Denis

0

Messi dzisiaj bardzo słaby. Chowa się za obroną i drepce od lewej do prawej. Wiem ze to mistrz i wgl ale jak gra slabo to krytyka musi być

0

Jprdl. Zapomniałem o meczu bo myślałem ze jest o 20:45 . Włączam i widzę zenadę. 0-1 , kontuzja Dembele i gramy totalne gówno. Może zapomnę o tym ze się dowiedziałem o której mecz . Może później włączę?

4

Ja

7

A tymczasem w meczu ligi holenderskiej pomiędzy Spartą Rotterdam a AZ Alkmar piłkarz AZ nie trafia dwóch karnych z rzędu. Po faulu strzelił w lewym róg. Bramkarz to wyciągnął lecz karny został powtórzony z powodu wyjścia z bramki przed strzałem. Ponownie bramkarz to obronil a strzał był po prawym rogu. Wielkie emocje , świetnie się to ogląda zwlaszcza ze sędzia ponownie wskazując na 11 metr soe pomylił. Sprawiedliwość w piłce jednak istnieje .

Z góry sory za błędy i patologiczne pisanie , na szybko ;)

1

Ale co tę stronę parę lat? ;)

8

"Weszło": Artur Boruc i Andrzej Fonfara negocjują zakup Zagłębia Sosnowiec!

Jak było to sorry ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?