1

Nie nie ja ;)

4

Przecież jest link niżej. Po co ci potwierdzenie BarcyInfo?

3

Jestem prawie pewny, że Borussia nie przyjmie tej oferty. Czy ten zarząd nie może dać wysokiej kwoty bez tych zmiennych? Jeżeli chcą kogoś kupić to te zmienne mogą sobie wsadzić wiadomo gdzie

0

Podacie linki do bramek Borussii? Bo się trochę spóźniłem i przegapiłem.

13

Nie wiesz co mówisz

0

A we wczorajszym meczu otrzymał czerwoną kartkę

0

Nie wiem czy było bo dawno tu nie wchodziłem. Ale wczoraj zobaczyłem to wam podrzucę, może ktoś nie wiedział ;)


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1621076324632509&id=1140147312725415

6

Z tego wszystkiego najbardziej szkoda mi Messiego. Najlepszy piłkarz świata na koniec swojej kariery musi grać z takimi sredniakami w skladzie. Przykre...

0

Serce boli jak pomyślę co Real może teraz wygrać. Mistrzostwo kraju , Puchar Króla i 3 LM z rzędu...
Nie mogę uwierzyć w to co się dzieje . To będą suche czasy dla Cules

1

Proszę nie wypowiadajcie juz słowa "bartomeu" . Jak słyszę to nazwisko to aż mnie nosi! Mdłości mam od samego patrzenia na niego .

2

To jest tragedia. Real ośmiesza ich w każdy możliwy sposób. Są o klasę lepsi. Niszczą nas w każdym aspekcie. Dla mnie to koniec oglądania na dziś. Dość się nacierpialem. Oglądanie Barcy , takiej Barcy nie przynosi mi satysfakcji i żadnej przyjemności. Naprawdę przykry widok...

0

Ja myślałem że chociaż 1-0 wygramy a tutaj Gomes w pierwszym i Roberto na PO. Co ten Valverde?

1

Wszystko kwestią kilku godzin

3

Co mają wypowiedzi piłkarzy do negocjacji? Media trąbią to i oni się wypowiadają. Możliwe że z naszym zarządem nawet rozmów o transferze nie ma.

0

2-0 dla Realu wedlug mnie niestety

0

Ja mieszkam w tej okolicy i zawsze oglądam ma internecie. U mnie śmiga aż miło ;)

0

To samo w sprawie Dembele

1

Było w pierun razy , pozdrawiam

0

0

Tak bo ty wiesz kto pasuje a kto nie . Takie gadanie to trochę na dziecinnyn poziomie ziomek

0

Ale z ciebie wariat zwariowany xd

1

Płaczę, z zażenowania

1

Jeszcze Iniesty nie ma , słabo

6

Skończcie z tymi żartami bo naprawdę płakać się chce.

7

Coś przeczuwam, że Cou i Dembele do nas niestety nie dołączą. Za długo to trwa i żadnych konkretów :(

0

To ostatnie porównanie może się niestety powoli zmieniać.

2



Chłop dobrze gada. Mam identyczne zdanie, IDENTYCZNE!

0

Ja jestem za ale teraz musisz Valverde poinformować xd

0

Kartka za zdjęcie koszulki i za symulke, obie zasłużone

0

#BartomeuOut - też napisałem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?