eryczek09
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie znam xd
6
Coś sądzę że Benedito nie uzbiera tych podpisów wystarczająco dużo. Juz dużo czasu minęło a nawet połowy nie ma . Niestety źle to wygląda :(
0
Debil.
1
Tvp1
11
Dembele dzisiaj słabo jak dla mnie . Ale poprawi się ;)
11
Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Rakitic-Busquets-Iniesta
Messi-Suarez-Dembele
Taki skład bym dzisiaj chciał ;)
1
Jak dla mnie najlepszy bokser w historii. Legenda, nic nie trzeba dodawać :)
1
Jak dla mnie bardzo dobrze
0
Ależ lubię takie mecze Barcy . Świetny Messi , Iniesta , Alba i tak szczerze to wszyscy xd
Debiut i asysta mojego idola Dembele. Tyle szczęścia, czego chcieć więcej ;)?
2
Dobrze pomimo braku minut . Asysta i kilka zwodów. Mam nadzieje ze z Juve wyjdzie w pierwszym składzie.
0
Kurde ale mam słaby dzień. Samochód mi nawalił , Przegraliśmy właśnie mecz aż 7-2 i napierdziela mnie udo. Brakuje tylko wygrania Realu , przegranej Barcy i kontuzji Leo...
0
Po pierwsze "ból " a po drugie Dembele nawet jeszcze nie zadebiutował. Według mnie w wieku 25 lat będzie lepszy od Neya. Ona ma dopiero 20 lat a już jest niezwykły. OPTYMIZM cie ratuje ;)
2
Widzę ze żal dupe ściska z powodu Neymara ? Ale nie przejmuj się nie tylko ciebie ;)
0
Nadal bez sensu . Powinien grać od pierwszej minuty i można go zmienić ok 60 . Nie na odwrót. To także wpływa na psychikę zawodnika .
1
Podoba mi się myslenie szkoleniowca PSG. Przychodzi nowy zawodnik, który ma grać w pierwszym składzie to otrzymuje szanse juz od pierwszej minuty. Nie rozumiem dlaczego nie chcecie w wyjściowej Dembele tylko tego sredniaka Deulofeu. Im szybciej zacznie tym lepiej się zaaklimiatyzuje
1
Nie wiem ale muszą być xd
Sam bym sobie taką kupił
0
Jakie wyniki wczorajszych meczów?
Nie mam jak sprawdzić i proszę o streszczenie ;)
0
Jakie znacie pakiety internetowe w plusie? Najlepiej jakieś GB
3
Busquets .
5
Bez przesady. Dembele będzie jeszcze lepszy od Neya.
0
Ok dzięki ;)
1
A w Ameryce coś jest?
0
Jakie mecze ciekawe dzisiaj? Od razu mówię że nie mam czasu sprawdzać na innych stronach tylko pytam tu bo FcBarca.com mam na startowej ;)
17
David Villa doznał na treningu kontuzji i musiał opuścić zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii. Nie zagra w meczu z Liechtensteinem. Szkoda...
Jak było to sorry ;)
2
Gimnazjum najlepsze ;)
1
Ide do nowej szkoły. Cykam się trochę, nie wiem jak to będzie , nawet nie wiem na którą rozpoczęcie xd
Najwyżej powiem ze bus mi spierdzielił. Życzcie mi szczęścia xd
1
Wszyscy mówią ze faworytami MŚ są Brazylia, Hiszpania i Francja . Nie zapominajcie o Niemcach , którzy na Pucharze konfederacji pokazali jaka mają zdolną młodzież i na co ich stać.
0
Bez przesady. Rok temu sezon był słaby a mieliśmy porównywalny skład i mimo to przegraliśmy ligę TYLKO 3 punktami. Bądźmy dobrej myśli ;)
0
Ty nic nie stracisz ,wiec??
Co was obchodzą zarobki piłkarzy? Zazdrośni czy co?
0
Ja nawet sobie kompilacje z tamtego okresu puściłem. Chyba każdemu się tamte czasy przypomniały, aż łezka się w oku zakręciła ;)