1

Nie znam xd

6

Coś sądzę że Benedito nie uzbiera tych podpisów wystarczająco dużo. Juz dużo czasu minęło a nawet połowy nie ma . Niestety źle to wygląda :(

0

Debil.

1

Tvp1

11

Dembele dzisiaj słabo jak dla mnie . Ale poprawi się ;)

11

Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Rakitic-Busquets-Iniesta
Messi-Suarez-Dembele

Taki skład bym dzisiaj chciał ;)

1

Jak dla mnie najlepszy bokser w historii. Legenda, nic nie trzeba dodawać :)

1

Jak dla mnie bardzo dobrze

0

Ależ lubię takie mecze Barcy . Świetny Messi , Iniesta , Alba i tak szczerze to wszyscy xd
Debiut i asysta mojego idola Dembele. Tyle szczęścia, czego chcieć więcej ;)?

2

Dobrze pomimo braku minut . Asysta i kilka zwodów. Mam nadzieje ze z Juve wyjdzie w pierwszym składzie.

0

Kurde ale mam słaby dzień. Samochód mi nawalił , Przegraliśmy właśnie mecz aż 7-2 i napierdziela mnie udo. Brakuje tylko wygrania Realu , przegranej Barcy i kontuzji Leo...

0

Po pierwsze "ból " a po drugie Dembele nawet jeszcze nie zadebiutował. Według mnie w wieku 25 lat będzie lepszy od Neya. Ona ma dopiero 20 lat a już jest niezwykły. OPTYMIZM cie ratuje ;)

2

Widzę ze żal dupe ściska z powodu Neymara ? Ale nie przejmuj się nie tylko ciebie ;)

0

Nadal bez sensu . Powinien grać od pierwszej minuty i można go zmienić ok 60 . Nie na odwrót. To także wpływa na psychikę zawodnika .

1

Podoba mi się myslenie szkoleniowca PSG. Przychodzi nowy zawodnik, który ma grać w pierwszym składzie to otrzymuje szanse juz od pierwszej minuty. Nie rozumiem dlaczego nie chcecie w wyjściowej Dembele tylko tego sredniaka Deulofeu. Im szybciej zacznie tym lepiej się zaaklimiatyzuje

1

Nie wiem ale muszą być xd
Sam bym sobie taką kupił

0

Jakie wyniki wczorajszych meczów?
Nie mam jak sprawdzić i proszę o streszczenie ;)

0

Jakie znacie pakiety internetowe w plusie? Najlepiej jakieś GB

3

Busquets .

5

Bez przesady. Dembele będzie jeszcze lepszy od Neya.

0

Ok dzięki ;)

1

A w Ameryce coś jest?

0

Jakie mecze ciekawe dzisiaj? Od razu mówię że nie mam czasu sprawdzać na innych stronach tylko pytam tu bo FcBarca.com mam na startowej ;)

17

David Villa doznał na treningu kontuzji i musiał opuścić zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii. Nie zagra w meczu z Liechtensteinem. Szkoda...

Jak było to sorry ;)

2

Gimnazjum najlepsze ;)

1

Ide do nowej szkoły. Cykam się trochę, nie wiem jak to będzie , nawet nie wiem na którą rozpoczęcie xd
Najwyżej powiem ze bus mi spierdzielił. Życzcie mi szczęścia xd

1

Wszyscy mówią ze faworytami MŚ są Brazylia, Hiszpania i Francja . Nie zapominajcie o Niemcach , którzy na Pucharze konfederacji pokazali jaka mają zdolną młodzież i na co ich stać.

0

Bez przesady. Rok temu sezon był słaby a mieliśmy porównywalny skład i mimo to przegraliśmy ligę TYLKO 3 punktami. Bądźmy dobrej myśli ;)

0

Ty nic nie stracisz ,wiec??
Co was obchodzą zarobki piłkarzy? Zazdrośni czy co?

0

Ja nawet sobie kompilacje z tamtego okresu puściłem. Chyba każdemu się tamte czasy przypomniały, aż łezka się w oku zakręciła ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?