esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz, nie zobaczysz takiego.
1
@macio_944, moim zdaniem słaby sezon Bayernu w Bundeslidze przysłania Wam trochę oczy. Być może się mylę, ale dużo się wyjaśni dziś wieczorem.
1
@fart, ma dużą konkurencję z przodu. Widocznie na treningach nie pokazuje odpowiedniej jakości by dostawać większych szans. Miejmy nadzieję, że nie chodzi z głową wysoko w chmurach i nie obrazi się na wypożyczenie bo gra dla Barcelony to zaszczyt i wyróżnienie największych lotów, więc jeśli nie spasuje mu wypożyczenie to trzeba będzie się z Nim pożegnać.
1
Dziś Baya Munsien wyjaśnia Madrytczoków. Róbcie screeny.
3
@ricardo0705, Fermin dla bramkarza w tej sytuacji był jak widmo. Bramkarz miał go totalnie gdzieś i uwagę miał zwróconą tylko ku piłce, ba, Lopez nawet nie przeszkadzał mu w żadnym w stopniu w interwencji, aczkolwiek również jestem w szoku, że tego gola nam uznali.
20
Szczerze to przerażające jest to, że Ci którzy są wybrani przez naród potem mają go totalnie w dupie, nawet jeśli głosy są tak donośne z każdej strony. Niby od dawna się to dzieje, ale miałem nadzieję, że jeśli temat CPK będzie tak trąbiony to jednak poważnie się nad tym zastanowią, a Oni totalnie mają gdzieś zdanie ekspertów i ludu. Nigdy więcej już nie zagłosuję na mniejsze zło bo to bez sensu jak widać.
12
Wnosi do drużyny nie tylko waleczne serce, ale również i liczby.
0
@Emhyr, okaże się na koniec sezonu. Chyba, że spartolimy w taki sposób, że nie będzie się tego dało uratować w żaden sposób ;)
0
Zastanawiam się co Oni tam pitolą w tym studio. Nawet jakby tam był spalony to Fermin kompletnie nie absorbował uwagi bramkarza. Ów był skoncentrowany tylko na piłce, a Lopez w ogóle mu nie przeszkadzał. Oczywiście, że kiedyś Ferran też kiedyś skakał do piłki, która leciała w stratosferze, ale szanujmy się. To żaden spalony.
0
@Pawwwweeeell, to jest właśnie prawdziwy rekin. Chłopak zdecydowanie najwięcej serca zostawia na boisku.
0
@Emhyr, jeszcze muszą nas na drugim miejscu uplasować no bo jednak chyba oglądalność SPH z nami vs oglądalność z Gironą to niebo a ziemia, a piniondz w kasie się musi zgadzać.
0
No to w sobotę chyba ostatni już finał w tym sezonie i bezpośrednia walka o 2 miejsce z Gironą. Coś czuję, że to będzie radosny mecz, ale obyśmy nie dostali sromotnego wpiertolu bo dziś w defensywce ruszaliśmy się w pewnych momentach jak na szczudłach.
1
Martwi trochę Ferran. Po jednej akcji gdzie Felix mu nie podał to zaczął Rekin wymachiwać przeszczepami pod niebiosa. Wiadomix, że jest wkurzony delikatnie mówiąc, że gra mało i nie notuje liczb, ale do ku... nędzy, liczy się tylko i wyłącznie zespół i jeśli chcesz grać w Barcelonie to musisz to zrozumieć.
2
MVP? Pedri razem z Lewandowskim. Ten wślizg był prawie tyle warty co ten hattrick.
13
Świetne zachowanie kibiców pod koniec meczu skandując najpierw "MAtS", a potem "Uruguajo" wspierając zawodników po dzisiejszych babolach.
1
Nie wierzę. Szok.
0
Ale Inigo ma farta. No zyebałbym się z krzesła ze śmiechu jakby był karny.
0
Xavi po tym meczu ogłosi, że odchodzi.
0
@bari_94, tak. Emocji jest zdecydowanie mniej po przegranym mistrzostwie w meczu z Realem, ale wciąż trzeba walczyć o drugie miejsce i udział w SPH.
0
@Seledynowy, amigosi forever.
0
Zobaczymy teraz czy będziemy w stanie przekuć przewagę jednego zawodnika w zdobycze bramkowe bo chciałbym przypomnieć, że PSG przy podobnej sytuacji złoiło nam dupsko.
0
@D0mxnxk, pomyślałem dokładnie tak samo.
5
Araujo jest świetnym obrońcą, ale zdecydowanie głowa ostatnio nie dojeżdża. Umiejętności ma takie, że na swoim solidnym poziomie spokojnie jest w TOP 3 na świecie. Nie sprzedawajmy go po kilku błędach bo jeszcze może nam dać dużo pociechy.
0
@Messiah10, i zrobił Maschewieczorem.
0
Uwielbiam Aaraujo, ale jak można wejść w polu karnym w gościa z takim impetem? No przecież totalna odklejka.
0
Ronald Arauajanator... Aaaale odklejka. Co się z Nim dzieje.
1
Marc Andre Tersteginho
0
@DonMatteo901, to był Oliver Plot Twist.
0
@Ojciec5tkidzieci, trochę słoma z butów. Można odmówić z kulturą.
1
Dziś David Villa był w poranku w Kanale Zero jako gość.