6



Szac dla pilotów, ale pewnie też mnóstwo szczęścia.

0

@Rewolucja123, jeśli chodzi o konkurencje to mam na myśli to, że jeśli nie dajesz komuś lajków to nie podbijasz komuś tych statystyk, a jeśli ktoś daje Tobie to rośniesz w siłę :D
Nie chodzi mi ani o Colon, ani o Ciebie ;)

0

@Rewolucja123, oj nie nie. Byłoby za prosto. Nie trzeba w sumie pisać kto bo nie w tym rzecz, ale jestem ciekaw czy będzie chodzić nam o tę samą personę ;)
Raczej napisałem to w formie statement'u ;)
Albo przeprowadźcie własny research i zobaczycie co Wam wyjdzie.

5

Ostatnio kliknąłem przez przypadek w ikonkę "polecają" i naszło mnie na krótki, kilkuminutowy research. Jest tu użytkownik (całkiem znany), który praktycznie nie daje lajków. Chyba nie chce powiększać ilości herbów "konkurencji". Ciekawe zjawisko psychologiczne i jestem ciekaw czy wiecie o kogo chodzi.

23



Przeogromna satysfakcja.

2

@IMBALEO, głosowałem na Trzecią Drogę i póki co żałuję. Nigdy więcej głosu na mniejsze zło. Wolałbym już nie dołożyć żadnej cegiełki gdziekolwiek.

1

Najbardziej szkoda Luisa Enrique. Byłem za BVB, ale za każdym razem patrząc na Lucho było mi go szkoda, a jeszcze myśl, że stracił swoją ukochaną córeczkę. Człowiek, który przeżył taką tragedię zasługuje tylko na szczęście przez resztę życia, ale taka jest piłka. Rywal również grał o swoje marzenia.

1

@BORO_12, z całym szacunkiem do Lewego i tego jak znacząco przyczynił się do zeszłorocznego mistrzostwa Hiszpanii to jednak trzeba patrzyć w przyszłość, a Darwin z pewnością będzie się jeszcze rozwijał. Niestety nie mamy na Niego hajsu, no chyba że znów jakaś kreatywna księgowość.

1

@Wittgenstein, priv.

3

@zadafcb, zdecydowanie na samych dopach jechał. "Poszłem i nawet dobrze."

0

@mordini123, Artur "Tak?" Wichniarek.

1

Nie wcześniej niż o 18:15 zaczynamy główną drabinkę w Rzymie, na start mecz Madzi Fręch. Trzymamy kciukersy.

0

@Daviix7, GPT wypluł to:

Zrozumiem, że nadmierne pocenie może być uciążliwe. Oprócz produktów, takich jak Perspiblock, istnieje kilka innych sposobów, które mogą pomóc zmniejszyć nadmierną potliwość:

Unikaj gorąca: Stosuj zimniejsze prysznice, unikaj gorących kąpieli i ogranicz przebywanie w gorących miejscach.

Zwróć uwagę na odżywianie: Pewne pokarmy i napoje, takie jak kawa, pikantne potrawy i alkohol, mogą zwiększać potliwość. Spróbuj zidentyfikować, czy jakieś produkty żywnościowe wywołują u Ciebie wzmożone pocenie i unikaj ich.

Noszenie przewiewnej odzieży: Wybieraj ubrania wykonane z przewiewnych materiałów, takich jak bawełna, które pomagają skórze oddychać.

Unikanie stresu: Stres może również przyczyniać się do nadmiernej potliwości. Znajdź techniki relaksacyjne, takie jak medytacja, głębokie oddychanie czy joga, aby pomóc zminimalizować stres.

Regularne oczyszczanie skóry: Regularne mycie twarzy i głowy może pomóc utrzymać skórę czystą i zmniejszyć nadmierną potliwość.

Przyjmowanie leków: W przypadku poważnych przypadków nadpotliwości, lekarz może zalecić stosowanie leków przeciwpotowych lub innych terapii.

Botoks: W niektórych przypadkach, gdy inne metody nie działają, można rozważyć zabieg botoksu, który blokuje sygnały nerwowe do gruczołów potowych, zmniejszając w ten sposób potliwość.

0



Świetny materiał. Takiego dziennikarstwa już mamy jak kot napłakał.

1



Rozsiewajmy to gdziekolwiek się da. Wyszło szydło z worka. Gościa naprawdę fajnie się słuchało, ale po tym, to całe Jego biadolenie ostatnimi czasy w każdym medium można wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi.

1

0



Prawdziwe wiadomości 07.05.2024

4



Chyba jednak trochę za wcześnie były ferowane wyroki. Tutaj wyraźnie słychać podobną pijacką mowę, a mówi ktoś inny. Niestety wśród wielu pan Kierwiński już na zawsze zostanie z łatką alkusa.

2

@Encore, wydaje mi się, że w aucie mogło nikogo nie być, a nagrała to kamerka samochodowa.

5



Cho szybko do magazynu się schowajmy, będziemy bezpieczni!
A tak serio to przeogromna siła natury...

0

@maroon, za kołnierz na pewno nie wylewa, ale takie tweety to nie rzadkość, a nie sądzę żeby faktycznie tak często chlał.

5





Kowala można lubić bądź nie, ale chłop zawsze piszę co myśli i w język się nie gryzie. Btw Iga na tych zdjęciach wyszła naprawdę fajnie.

1

Ogólnie to ManU jest mi obojętne, ale mam dobrego kumpla, który z Nimi sympatyzuje od dziecka i najzwyczajniej mi go szkoda. Kiedy myślę, że Barca ma problemy to przychodzi United i mówi "potrzymaj mi piwo".

0

@Encore, co za zagranie. Majstersztyk.

0

@kondzix2115, ja posiadam tcl c635 i jestem ogólnie zadowolony, ale gdzieś tak w 70%. Obraz generalnie jest żyleta, ale wydaje mi się, że tv ma słaby procesor i czasem obraz nie nadąża za daną transmisją czyli np piłka zanika na boisku przy bardziej dynamicznych akcjach. Idzie się przyzwyczaić, ale drugi raz pomyślałbym o kupnie innego TV, choć przed kupnem przewertowałbym mnóstwo opinii bo różne hisense, etc. również mają nieciekawe opinie. Chyba najpewniej Samsung/LG, ale chyba kolega wyżej może mieć zdecydowanie większą wiedzę ode mnie.

Coś tego typu ten mankament:

https://www.reddit.com/r/4kTV/comments/is8b4a/useless_tcl_s535_cant_detect_the_motion_of_the/

0

@Salchent, na awans czy zwycięstwo bo to duża różnica?

2

@PizzerMan, dużo zdrówka dla Ciebie!

0

@VamosVamos, i w przeciwieństwie do większości piłkarzy mają jaja.

1

@krajana, grywał u nas na bocznym, ale szanujmy się... Kounde sobie radzi, ale Erica na dłuższą metę sobie tam nie wyobrażam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?