3

Sky Sport: Hansi Flick będzie jednak zarabiał więcej niż początkowo zakładano

Herr Flick jeszcze dobrze nie zaczął swojej pracy, a już zaglądają mu w kontrakt i zaraz będą go wypychać z klubu bo za dużo zarabia. #factos

10



Reakcja Neymara na podśmiechujki kibiców :D

0

@Fabik87, Piotrek wybrał język przemocy.

1

Mental wiadomix, że to stan umysłu, ale w sumie to mi trochę przykro było patrząc na Jego zaryczane lico. Widać, że chopok jest turbo ambitny.

10

https://x.com/XMessi_8/status/1796452540130988453

Czy to najpiękniejszy hattrick ostatnich lat? Tęsknie czasem za Uruguayo...

0

@Safrani, kurw$%%.....! Co tam się dzieje!!

1

@NeroTFP1, Karol, Ty jesteś chory.

0

@Fabik87, Szac za turbo dystans do siebie. Wielu pełnosprawnym brakuje choć 1% tego co mają w sobie osoby niepełnosprawne.

1

@Sulimo, ja idę dalej klepać biedę.

0

@MichuZ44, dokładnie, nie przepadam za Nim i Jego charakterem.

1

@Rust_Cohle, dzień dobry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MichuZ44, mnie jako sympatyka Ferrari to szczerze ciężko będzie oglądać Lewisa w w czerwonych barwach.

0

@Kgorecki2500, wygląda na twardo stąpającą po ziemi.

2

Igulec... Jesteś wielka! Mega szac dla Osaki za genialną grę i dla obu pań za stworzone emocje. Ten mecz oglądało się jak finał.

0

Panowie i Panie zagrożenie jest już realne. Osaka gra fenomenalnie.

0

Igulec musi się zresetować bo jak Naomi utrzyma dalej swój poziom to nasza duma pożegna się z tegorocznym French Open. Chyba nikt nie spodziewał się aż tak dobrego tenisa ze strony Osaki.

0

@heniusss, Need for Speed Porshe to było to.

1

@zodiak_10, zamiast "x.com" dajesz "twitter.com"

1

@partymaker, i to i to. Do tego ziemniaki, koperek i jajko sadzone.

1

@Kgorecki2500, wyobraziłem sobie to. Skurfysyństwo...

0

@NeroTFP1, ale szac z fach w ręku.

0

@Arden, ale to byłoby jedno wielkie iksde. Przecież śmietankowi chyba już nigdy nie wysunęliby nosa ze swojego notatnikowego poletka.

11

https://x.com/2020fights/status/1795226617431670845

Zakazane techniki. Typ co przeczytał smoczy zwój.

8

@DLFCB, maczugi keczupowe.

6

@blakkudium, przykład persony gdzie pod nieprzyjemną facjatą kryje się chyba spoko gościu.

3

@takisobiektos, Messi przemówił po angielsku. Można umierać.

2

Na razie Madzia Fręch całkiem nieźle sobie poczyna z Kasatkiną.

1



Mentalinho.

3

Hansi Flick przyleci jutro do Barcelony - kiedy podpisanie kontraktu? [Aktualizacja 20 lipiec] [Marka]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?