esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sky Sport: Hansi Flick będzie jednak zarabiał więcej niż początkowo zakładano
Herr Flick jeszcze dobrze nie zaczął swojej pracy, a już zaglądają mu w kontrakt i zaraz będą go wypychać z klubu bo za dużo zarabia. #factos
10
Reakcja Neymara na podśmiechujki kibiców :D
0
@Fabik87, Piotrek wybrał język przemocy.
1
Mental wiadomix, że to stan umysłu, ale w sumie to mi trochę przykro było patrząc na Jego zaryczane lico. Widać, że chopok jest turbo ambitny.
10
https://x.com/XMessi_8/status/1796452540130988453
Czy to najpiękniejszy hattrick ostatnich lat? Tęsknie czasem za Uruguayo...
0
@Safrani, kurw$%%.....! Co tam się dzieje!!
1
@NeroTFP1, Karol, Ty jesteś chory.
0
@Fabik87, Szac za turbo dystans do siebie. Wielu pełnosprawnym brakuje choć 1% tego co mają w sobie osoby niepełnosprawne.
1
@Sulimo, ja idę dalej klepać biedę.
0
@MichuZ44, dokładnie, nie przepadam za Nim i Jego charakterem.
1
@Rust_Cohle, dzień dobry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichuZ44, mnie jako sympatyka Ferrari to szczerze ciężko będzie oglądać Lewisa w w czerwonych barwach.
0
@Kgorecki2500, wygląda na twardo stąpającą po ziemi.
2
Igulec... Jesteś wielka! Mega szac dla Osaki za genialną grę i dla obu pań za stworzone emocje. Ten mecz oglądało się jak finał.
0
Panowie i Panie zagrożenie jest już realne. Osaka gra fenomenalnie.
0
Igulec musi się zresetować bo jak Naomi utrzyma dalej swój poziom to nasza duma pożegna się z tegorocznym French Open. Chyba nikt nie spodziewał się aż tak dobrego tenisa ze strony Osaki.
0
@heniusss, Need for Speed Porshe to było to.
1
@zodiak_10, zamiast "x.com" dajesz "twitter.com"
1
@partymaker, i to i to. Do tego ziemniaki, koperek i jajko sadzone.
1
@Kgorecki2500, wyobraziłem sobie to. Skurfysyństwo...
0
@NeroTFP1, ale szac z fach w ręku.
0
@Arden, ale to byłoby jedno wielkie iksde. Przecież śmietankowi chyba już nigdy nie wysunęliby nosa ze swojego notatnikowego poletka.
11
https://x.com/2020fights/status/1795226617431670845
Zakazane techniki. Typ co przeczytał smoczy zwój.
8
@DLFCB, maczugi keczupowe.
6
@blakkudium, przykład persony gdzie pod nieprzyjemną facjatą kryje się chyba spoko gościu.
3
@takisobiektos, Messi przemówił po angielsku. Można umierać.
2
Na razie Madzia Fręch całkiem nieźle sobie poczyna z Kasatkiną.
1
Mentalinho.
3
Hansi Flick przyleci jutro do Barcelony - kiedy podpisanie kontraktu? [Aktualizacja 20 lipiec] [Marka]