esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyfffer, swego czasu było o tym głośno.
2
Szkoda, że dwie Magdy już poza IO. Jednak finałowy wynik w Pradze zwiastował chyba troszkę lepsze wyniki.
1
@Encore, czy to tylko fanart czy coś jest na rzeczy?
0
@Blanco16, polecam.
https://www.biedronka.pl/pl/product,id,389912,name,grill-jednorazowy-1-szt
0
@partymaker, masz dużo racji, ale to już chyba nie ten etap kariery by Nadal jeszcze mógł zrobić taki plot twist, ale jeszcze mogę niedługo odszczekiwać swoje słowa ;)
0
Mam głębokie podejrzenia, że gdyby Novak spiął dupę to byłoby 6:0, ale z racji ogromnego szacunku do Rafy, nie chce tego uczynić, choć zarazem dając choć lekko fory to jest to swego rodzaju brak szacunku do rywala również.
4
Nie srajcie już tak, że nie ma żadnych ruchów transferowych. Mamy jeszcze cały sierpień.
0
To już pewne. Dzisiaj ostateczna decyzja Nico Williamsa.
[Geralt Pomelo]
2
@Lola120, Roger zawsze TOP.
0
@Lucyfffer, mój wpis miał za sobą drugie dno.
https://sport.tvp.pl/53154362/zlatan-ibrahimovic-zastrzelil-lwa-a-nastepnie-zabral-jego-skore-czaszke-i-szczeke-tak-twierdza-szwedzkie-media
0
@Lucyfffer, a ja bym go wpuścił do klatki z lwem. Ciekawe kto by kogo "spoliczkował".
0
@adamek20151,
16-krotny piłkarski mistrz Polski oraz 20-krotny zdobywca piłkarskiego Pucharu Polski. Pozdrawiam
1
Szkoda Magdy Fręch...
4
Czy Babiarz jeszcze kiedykolwiek się uśmiechnie?
1
Jeśli przyjdzie Nico to wypożyczyć. Jeśli nie to zostawić w kadrze i dać mu wsparcie podczas kontuzji.
0
@macio_944, czyli analogicznie osoby o poglądach lewicowych mają wysoki poziom tolerancji w drugą stronę?
2
@michal26,
O czym jest piosenka „Imagine”?
Muzyk powiedział o swoich inspiracjach do napisania utworu. Okazuje się, że były nimi modlitewnik i… ruch komunistyczny. Dick Gregory miał dać Lennonowi i Ono spis książkę z modlitwami chrześcijańskimi, które bardzo spodobały się artyście. - Koncepcja pozytywnej modlitwy... Jeśli możesz sobie wyobrazić świat w pokoju, bez wyznań religijnych - nie bez religii, ale bez tego, że mój Bóg jest większy od twojego Boga - to może być prawda - powiedział w rozmowie z Davidem Sheffem John Lennon.
https://rozrywka.radiozet.pl/muzyka/o-czym-jest-piosenka-johna-lennona-imagine-muzyk-zdradzil-inspiracje
3
To co 1st round pożegnanie i Lewy wjeżdża z memami?
0
To jest jakaś totalna aberracja, żeby człowiek nawet legalnie za darmo nie mógł obejrzeć TVP1 za granicą kraju. DRAMAT. Trzeba oglądać transmisję gdzie ledwo piłkę widać...
7
@Donnie_Darko, bardzo dobry przykład przy ostatnim zamachu na Trumpa, gdzie w niektórych mediach określano to wydarzenie jako "incydent na wiecu gdzie Trump upadł na mównicy" i ani słowa o zamachu. Pełna zgoda. Nie chodzi o to by być szurem tylko dociekać i nie dać sobie wciskać wszystkiego jak leci.
0
@Yamal_Williams, wstawaj, zesrałeś się.
2
@mekston, warto zaznaczyć, że to 200 podium w karierze Lewisa.
1
@mekston, Max bardzo szybko odrabia do Hamiltona. 5 okrążeń młodsze opony.
0
@TankerHunter, mieszkam w stolicy i nie ma żadnej fanzony. Najbliżej Dunfermline/Glasgow. Żenada.
0
@Colon, jeśli miałbym określić ten serial jednym zdaniem to jedyny w swoim rodzaju pod względem zaskoczenia widza. Przez kilka odcinków nic się nie dzieje, a w kolejnym nagle umiera jeden z głównych bohaterów. Ja raz się odbiłem, ale jak wróciłem to łyknąłem moment.
7
Ten to był wariat-przecinak.
0
@tadzik447, o widzisz, zapomniałem. Skończyłem ogólnie całe TWD i nie wiem teraz od czego zacząć. Jakbyś mógł mnie naprowadzić step by step chronologicznie to byłbym dźwięczny.
12
Szac.
0
Do fanów TWD. Zamierzam zacząć oglądać spin offy i nie wiem chronologicznie od którego zacząć. Najpierw Rick and Michonne czy Daryl Dixon?
0
@4drian0, ponad 250h świetnej rozgrywki (i mnóstwo kuref oczywiście rzuconych), ale zatrzymałem się na wzgórzu olbrzymów, potem długo nie grałem i trochę wyszedłem z fabuły ;/ i teraz jakoś nie mogę się wkręcić z powrotem...