esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A Wy identyfikujecie się jako...?
4
A jak bawią się Wasze zwierzaki?
2
I te brawa w tle na końcu. To tak jakby im powiedziała, że zapewni im szybką i bezbolesną eutanazję, a Oni zaczęliby klaskać. Dramat.
1
Nie zasługujemy na to złoto taką grą, a Francja wręcz przeciwnie. Trzeba pochylić po prostu czoło.
0
Środek nam zajebiście chodzi. Trzeba częściej tam wystawiać.
0
Gdzie ten Laskowski. Co się z Nim podziało...
0
"W ciemno 3:0 Francja". Zaczyna się ferowanie wyników przez bamblowych ekpertuf, a za jakąś godzinę standardowo tu będzie zesranie się ze szczęścia przez wszystkich :D
0
@Cvzx, faktycznie...
4
Ja staram się oglądać na luziku ten mecz. Oni dla mnie już są wygrani po meczu z USA. Niech dziś wygra lepszy.
0
https://x.com/Enezator/status/1820844564774519208
Wy już dziś po kawusi?
1
@JohnnyBarca, swoją drogą Bruner w szeregach Szwajcarek :D
3
Siatkówka plażowa na TVP Sport jak coś. Uczta dla oczu.
2
Jak ktoś się interesuje finansami to polecam materiał poniżej. Temat o carry trade i o tym co wydarzyło się w Japonii ostatnio co spowodowało mega tąpnięcie na rynkach.
0
@Arden, racja, że troszkę przekroczyła tu granicę.
1
@kubix05, jeśli wszyscy będą zdrowi to pewnie będzie pierwszym zmiennikiem z ławki, aczkolwiek jeśli dalej będzie się tak rozwijać to niech reszta w środku pola drży o swoje miejsce, a na dodatek to będzie genialne dla rywalizacji o miejsce w once da gala.
3
Hiszpanio, co Ty robisz! Mistrzostwo Europy, a teraz złoto IO. Szac.
1
@Kapitan hawk, brak słów...
0
@tomek8756, jak już coś to sportswomanka.
0
Natalia, Natalia, Natalia w Paryżu!!
0
Czym są tu jacyś smakosze wody o wysokim pH i mogą podzielić się jakąś opinią?
1
Ferminator! Dziękuję, dobranoc.
1
@Kgorecki2500, w sumie osoby nie będące w krypto mogą o tym nie wiedzieć. Nie musisz kupować całego aktywa. Możesz sobie kupić dowolną ilość, np 0,0001BTC
0
"Niestety" Pia bez finału.
4
@Kgorecki2500, Ty tak serio, czy trollujesz?
0
Kutwa przegapiłem BTC po 50k i już skubaniec 62k. Ten rynek nie bierze jeńców. Masz okazje to kupuj, a czekaj na kolejną okazję, która się może nie powtórzyć, choć liczę na po cichu jeszcze na double bottom.
1
@MesQueUnClub_87, dzięki. Łatwo poszło ;)
1
@zodiak_10, nawet nie chcę klikać "play".
0
@Kinginiesta, próbowałem w canvie też, ale spoko, jeszcze się nie poddaje.
1
@MesQueUnClub_87, trochę już dziś siedzę nad tym i za każdym razem coś się pierniczy (tu coś utnie albo nie pasuje poziom/pion)...
0
Ludziska potrzebuję zrobić kolaż zdjęć i wydaje się to banalne dla przeciętnego użytkownika, ale wcale takie nie jest. Czy mógłby mi ktoś pomóć? Dzięki.