2



A Wy identyfikujecie się jako...?

4



A jak bawią się Wasze zwierzaki?

2



I te brawa w tle na końcu. To tak jakby im powiedziała, że zapewni im szybką i bezbolesną eutanazję, a Oni zaczęliby klaskać. Dramat.

1

Nie zasługujemy na to złoto taką grą, a Francja wręcz przeciwnie. Trzeba pochylić po prostu czoło.

0

Środek nam zajebiście chodzi. Trzeba częściej tam wystawiać.

0

Gdzie ten Laskowski. Co się z Nim podziało...

0

"W ciemno 3:0 Francja". Zaczyna się ferowanie wyników przez bamblowych ekpertuf, a za jakąś godzinę standardowo tu będzie zesranie się ze szczęścia przez wszystkich :D

0

@Cvzx, faktycznie...

4

Ja staram się oglądać na luziku ten mecz. Oni dla mnie już są wygrani po meczu z USA. Niech dziś wygra lepszy.

0

1

@JohnnyBarca, swoją drogą Bruner w szeregach Szwajcarek :D

3

Siatkówka plażowa na TVP Sport jak coś. Uczta dla oczu.

2

Jak ktoś się interesuje finansami to polecam materiał poniżej. Temat o carry trade i o tym co wydarzyło się w Japonii ostatnio co spowodowało mega tąpnięcie na rynkach.


0

@Arden, racja, że troszkę przekroczyła tu granicę.

1

@kubix05, jeśli wszyscy będą zdrowi to pewnie będzie pierwszym zmiennikiem z ławki, aczkolwiek jeśli dalej będzie się tak rozwijać to niech reszta w środku pola drży o swoje miejsce, a na dodatek to będzie genialne dla rywalizacji o miejsce w once da gala.

3

Hiszpanio, co Ty robisz! Mistrzostwo Europy, a teraz złoto IO. Szac.

1

@Kapitan hawk, brak słów...

0

@tomek8756, jak już coś to sportswomanka.

0

Natalia, Natalia, Natalia w Paryżu!!


0

Czym są tu jacyś smakosze wody o wysokim pH i mogą podzielić się jakąś opinią?

1

Ferminator! Dziękuję, dobranoc.

1

@Kgorecki2500, w sumie osoby nie będące w krypto mogą o tym nie wiedzieć. Nie musisz kupować całego aktywa. Możesz sobie kupić dowolną ilość, np 0,0001BTC

0

"Niestety" Pia bez finału.

4

@Kgorecki2500, Ty tak serio, czy trollujesz?

0

Kutwa przegapiłem BTC po 50k i już skubaniec 62k. Ten rynek nie bierze jeńców. Masz okazje to kupuj, a czekaj na kolejną okazję, która się może nie powtórzyć, choć liczę na po cichu jeszcze na double bottom.

1

@MesQueUnClub_87, dzięki. Łatwo poszło ;)

1

@zodiak_10, nawet nie chcę klikać "play".

0

@Kinginiesta, próbowałem w canvie też, ale spoko, jeszcze się nie poddaje.

1

@MesQueUnClub_87, trochę już dziś siedzę nad tym i za każdym razem coś się pierniczy (tu coś utnie albo nie pasuje poziom/pion)...

0

Ludziska potrzebuję zrobić kolaż zdjęć i wydaje się to banalne dla przeciętnego użytkownika, ale wcale takie nie jest. Czy mógłby mi ktoś pomóć? Dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?