esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Elo Mordeczki. Ziomek zaczął przygodę z DJ-ką. Jakieś porady/tipy na start?
3
@KacperVEB, Czukwe Bukwe Ambalabamba.
7
Donald śmieszek.
13
Propsuję.
0
@mekston, nie zapomnijmy o interwencji Pau z linii bramkowej po dramatycznym podaniu Ter Stegena.
0
Catalunya Radio: Gündoğan sprawdza możliwość powrotu do Manchesteru City
Jeśli to prawda to zastanawiam się co tutaj poszło nie tak, żeby rozważać opcję powrotu do deszczowego Manchesteru i pożegnać słoneczną Barcelonę.
8
Ronaldo ma tam przesrane czasem :D
2
Gundo zostań.
3
Niepokoi dzisiejszy występ Inigo Martineza.
0
@mrboom, była przerwa na nawodnienie.
0
@norbi77, tak. Jeszcze np podczas oglądania c+online nie działa czasem w ogóle wyciszenie, dźwięk leci mimo wyciszonej zakładki bądź w playerze, a czasem podczas oglądania yt wyskakuje błąd renderowania "restart your computer".
0
Jaki ten Balde jest szklany to jest jakiś kosmos.
3
Dramatyczna decyzja sędziego o braku drugiej kartki dla Pau, ale narzekał nie będę.
0
Pocieszę Was mordeczki. Gorzej niż w pierwszej połowie ta gra już nie może wyglądać.
0
Mam problem z dźwiękiem. Po pierwsze podczas oglądania filmików na twitterze kiedy włączam dźwięk pojawia się błąd kiedy w trakcie leci youtube lub canal plus online, jakby te media się po prostu ze sobą gryzły. Teraz jak próbowałem odpalić transmisję na pewnej stronce rzutów karnych to normalnie transmisja idzie, ale za każdym razem kiedy klikam "unmute" pojawia się komunikat "stream offline" Ma ktoś pomysł jak rozwiązać problem?
0
@Pawel13sz, Kowal wygrał internet dziś.
1
Brak powołania dla Gündoğana to próba wywarcia presji, aby odszedł?
"Barcelona nie ma pieniędzy nawet na tłumacza Hansiego Flicka"
To są jakieś żarty?
0
@MesQueUnClub96, rozumiem emocje bo sam pogrywam i dziś dostałem wpiertol 3:1 jak za każdym razem w tym sezonie i można się zirytować w danym momencie, ale po chwili następuje uspokojenie i gra się dalej, a ten wariat za pierwszym razem zrobił to 2x, w tym drugi raz po chwili przerwy gdzie mógł ochłonąć. Taka analogia jakby kogoś zamordował, to zamiast szybkiej refleksji zacząłby ćwiartować te zwłoki. To tylko moje zdanie, a przepisów po prostu nie znałem.
0
@Maciasek, ok, dzięki, ale moim zdaniem za takie zachowania po raz wtóry powinnien być game over od razu.
0
@takisobiektos, "game penalty" czyli według tłumaczenia powinna być to kara spotkania, a z tego co widać potem odbył się jeszcze jeden set. Dziwne.
1
@Katalończyk 99, stwórcy mają dziś dobrą zabawę :D
1
Co tu się dziś odjaniepawla w tych pucharach.
0
Skaczą koguciki, pojepy. Czy naprawdę duże emocje muszą wywoływać takie reakcje w zdrowo myślącym człowieku?
0
@BarcaFanSince2006, przebywam za granicą. Nie chce mi się bawić w przywożenie dekodera tutaj.
1
To jest kwestia czasu niestety zanim coś tu wpadnie niestety... Legio obudź się!
1
Jakość meczu Legii na c+online porównywalna do tej sprzed 20 lat. DRAMAT.
0
O shi*. Here we go again.
0
Nie dość, że Iga nie skończyła tego seta to jeszcze rywalka weszła na jakiś niebotyczny poziom. Kilka piłek w tiebreaku Iga zagrała naprawdę na świetnym poziomie, a rywalka robiła to jeszcze lepiej. Mimo już wielu trofeów mental wciąż jest kruchy i jest bardzo wiele do poprawy. Może musi po prostu do tego dorosnąć bo wciąż jest mega młodziutka.
8
@Pawel13sz, tęskno się zrobiło.
0
Ten paker to by przypakował dziś coś.