1

@Lionel_Messi10, szac Karim. Ciekawe co na to śmiatankowi. Ponowne wypieranie rzeczywistości jak to mają w zwyczaju?

0

Można nie lubić Sabalenki, ale w tenisa to Ona grać potrafi.

2

Obrońca Węgierski zakręcił się teraz jak Dawidowicz ze Szkocją, a Havertz i tak pudłuje.

1

@Luciano99, moim zdaniem jak mu zdrowie dopisze i wróci do regularnego grania to jeszcze tu niejednemu hejterowi buzie uciszy.

0

Sport: Barcelona wraca do pierwotnego planu sprowadzenia Nico Williamsa w 2025 roku

Czekaj, a podobno ten pociąg przyjeżdża tylko raz mówili.

1

@Radioactive9705, nawet i Barce się na takim oglądało ;)

0

@cules100pro, tak ledwo zipie, że wciąż mają 1mln subów.

2

@fart, już chyba wolałbym, żeby ściągnęli Haalanda niż Rodriego.

0

W gorących Krysztianu x3. Dramat.

0

@mmaciass, taktyczny.

0

@Ojciec5tkidzieci, dzieciaczki jeszcze nie wiedzo w jak cudownym kraju przyszło im żyć i że często to co najlepsze ma się dosłownie pod nosem.

0

@DLFCB, ale się pogubił Hubi Hurkacz w tej akcji.

0

@Culer9002, znawcą nie jestem, więc będę wielce ukontentowany jeśli moja teza z dupy się nie sprawdzi, a Iga zacznie dalej brylować :)

2

Postawię śmiałą tezę, że Iga peak swojego tenisa już miała i musimy podziękować Jej za te wszystkie momenty szczycie, ale chyba teraz z tenisistki, do której nie było podejścia stała się "jedynie" zawodniczką na bardzo dobrym poziomie i są po prostu lepsze. Uważam, że już za jakiś czas zobaczymy nową światową "1".

0



Fur Deutschland. Michał Karbownik

2

Jak to jest, że w grudniu 2021 nie możemy przyjąć rodziny na wigilię bo szaleje krwiożerczy wirus, a w marcu 2022 przyjmujemy miliony Ukraińców?

0

@Pressinho, https://www.speedtest.net/result/16710178234

Ale nie da się w tym serwisie wybrać jakości manualnie... Jest tylko niska/średnia/wysoka.

0

@Pressinho, jutuby i inne tuby chodzą spoko. Problem zaczyna się przy c+ online i tv na żywo gdzie zazwyczaj i nie mogę uzyskać dobrej jakości. Jestem ciekaw też czy da się jakoś sprawdzić jaka jakość jest aktualnie bo jest tam tylko ogólnikowo 1080p-4k, a moim zdaniem jest max 720p, a czasem zjeżdża do 480p

0

https://fast.com/pl/

Siema Mordeczki. Jaką macie prędkość netu tutaj? Bo ja mam zazwyczaj około 120Mbps i spokojnie to powinno wystarczać do oglądania w 1080p, a są wiecznie problemy. PC połączony na kablu.

0

@Ojciec5tkidzieci, Tyyyy, ja to kiedyś pomyliłem :D

10

2

Jeśli De Jongowi będzie dopisywać zdrowie to uważam, że to będzie potwór pod wodzą Hansiego Flicka.

1



Był karny?

0

Kowalski w Parmie na razie nota 5.6... Chyba nie idzie mu dobrze.

3

@MichuZ44, asysta ala Messi z Holandią w mysią dziurę.

0

@konrad1661, gin z toniciem.

1

@vangoor, a tffffuuu.

2

Fajna była pogawędka Hansiego po meczu z Hectorem Fortem. Domniemam, iż tłumaczył mu dlaczego nie wszedł na boisko etc. Widać, że jest ogromna chemia między trenerem a zawodnikami.

1

A jeszcze dziś w nocy rave w bunkrze atomowym. Sobota na +

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?