esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10, szac Karim. Ciekawe co na to śmiatankowi. Ponowne wypieranie rzeczywistości jak to mają w zwyczaju?
0
Można nie lubić Sabalenki, ale w tenisa to Ona grać potrafi.
2
Obrońca Węgierski zakręcił się teraz jak Dawidowicz ze Szkocją, a Havertz i tak pudłuje.
1
@Luciano99, moim zdaniem jak mu zdrowie dopisze i wróci do regularnego grania to jeszcze tu niejednemu hejterowi buzie uciszy.
0
Sport: Barcelona wraca do pierwotnego planu sprowadzenia Nico Williamsa w 2025 roku
Czekaj, a podobno ten pociąg przyjeżdża tylko raz mówili.
1
@Radioactive9705, nawet i Barce się na takim oglądało ;)
0
@cules100pro, tak ledwo zipie, że wciąż mają 1mln subów.
2
@fart, już chyba wolałbym, żeby ściągnęli Haalanda niż Rodriego.
0
W gorących Krysztianu x3. Dramat.
0
@mmaciass, taktyczny.
0
@Ojciec5tkidzieci, dzieciaczki jeszcze nie wiedzo w jak cudownym kraju przyszło im żyć i że często to co najlepsze ma się dosłownie pod nosem.
0
@DLFCB, ale się pogubił Hubi Hurkacz w tej akcji.
0
@Culer9002, znawcą nie jestem, więc będę wielce ukontentowany jeśli moja teza z dupy się nie sprawdzi, a Iga zacznie dalej brylować :)
2
Postawię śmiałą tezę, że Iga peak swojego tenisa już miała i musimy podziękować Jej za te wszystkie momenty szczycie, ale chyba teraz z tenisistki, do której nie było podejścia stała się "jedynie" zawodniczką na bardzo dobrym poziomie i są po prostu lepsze. Uważam, że już za jakiś czas zobaczymy nową światową "1".
0
Fur Deutschland. Michał Karbownik
2
Jak to jest, że w grudniu 2021 nie możemy przyjąć rodziny na wigilię bo szaleje krwiożerczy wirus, a w marcu 2022 przyjmujemy miliony Ukraińców?
0
@Pressinho, https://www.speedtest.net/result/16710178234
Ale nie da się w tym serwisie wybrać jakości manualnie... Jest tylko niska/średnia/wysoka.
0
@Pressinho, jutuby i inne tuby chodzą spoko. Problem zaczyna się przy c+ online i tv na żywo gdzie zazwyczaj i nie mogę uzyskać dobrej jakości. Jestem ciekaw też czy da się jakoś sprawdzić jaka jakość jest aktualnie bo jest tam tylko ogólnikowo 1080p-4k, a moim zdaniem jest max 720p, a czasem zjeżdża do 480p
0
https://fast.com/pl/
Siema Mordeczki. Jaką macie prędkość netu tutaj? Bo ja mam zazwyczaj około 120Mbps i spokojnie to powinno wystarczać do oglądania w 1080p, a są wiecznie problemy. PC połączony na kablu.
0
@Ojciec5tkidzieci, Tyyyy, ja to kiedyś pomyliłem :D
10
https://x.com/am_apache1/status/1830256500239135068
Śmiechłem.
2
Jeśli De Jongowi będzie dopisywać zdrowie to uważam, że to będzie potwór pod wodzą Hansiego Flicka.
1
Był karny?
0
Kowalski w Parmie na razie nota 5.6... Chyba nie idzie mu dobrze.
3
@MichuZ44, asysta ala Messi z Holandią w mysią dziurę.
0
@Kwasiak98, https://en.wikipedia.org/wiki/Barnton_Quarry
0
@konrad1661, gin z toniciem.
1
@vangoor, a tffffuuu.
2
Fajna była pogawędka Hansiego po meczu z Hectorem Fortem. Domniemam, iż tłumaczył mu dlaczego nie wszedł na boisko etc. Widać, że jest ogromna chemia między trenerem a zawodnikami.
1
A jeszcze dziś w nocy rave w bunkrze atomowym. Sobota na +