esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wliczając oklep od Mynsien mamy jeszcze 18pkt do zdobycia w LM.
0
Słuchanie jakiegoś studia po tym meczu to jest już jakiś masochizm z mojej strony chyba.
1
Kolejny "ekspert" Wichniar broni Stegena.
0
@adamek20151, zmieniłem na YT.
1
Staty MAtS'a w LM.
85 matches played
99 goals conceded
Troszki słabo jednak to wygląda w skali makro.
0
Czy Hansi już nie jest fancy?
2
Żewłak. Ty idź już k... spać. Proszę Cię. Ekspert imienia "Były piłkarz"
1
@Eto'o9 R10, bo tak było?
0
@David_Martin, ta czerwona kartka chyba pomieszała cały plan Hansiemu.
1
@tristan87, przynajmniej z klasą bierze winę na siebie.
2
Tak btw widzieliśmy jak wracał Sergi Dominguez w pewnym momencie? "Sprint" niczym Busquets.
0
@ProMILs, pełna zgoda. Nie potrafiliśmy stworzyć groźnej okazji od bramki Yamala. Jeśli chcemy aspirować do najlepszych w Europie musimy pokazywać ZNACZNIE więcej nawet grając w 10. Niestety szpital w tym nie pomaga i to jest jakaś jedyna wymówka patrząc na to w jakim składzie ten meczu kończyliśmy.
0
@Peciak, zgoda, ale konstruktywną krytykę trzeba praktykować.
0
Wyłączając czerwoną kartkę to bez Stegena przegralibyśmy ten mecz co najmniej 4:1
0
Skończcie z tym Stegenem. Klasowe zespoły z zespołami z niższej półki potrafią przechylać szalę na swoją stronę i wygrywać. Czerwona kartka się zdarza i jest to część gry. Sfrajerzyliśmy dziś i tyle. Gwarantuje Wam, że śmietankowi taki mecz wygrywają. Monaco grało przeciętnie.
1
Czy Lewy był dzisiaj potrzebny na boisku? Rzadko graliśmy na ścianę, a jak już to częściej tracił piłkę. Ja bym dał szansę Ansu od razu od drugiej połowy.
0
Laga na Ferrana. Przecież to było bez sensu.
0
Chłopina ewidentnie zarywa prawą stopę o murawę. Błąd techniczny. Brak karnego.
0
Dla mnie to żaden karny. Jak On nie pójdzie tego obejrzeć to fuera.
0
Ten mecz to dla nas potężny kubeł zimnej wody. Nie ma żadnego wytłumaczenia, że klasowa drużyna nie jest w stanie stworzyć kilku dobrych sytuacji grając w 10.
0
Mimo tego, że gramy w 10 te staty są dla nas haniebne. Jesteśmy drużyną o półkę wyżej i gwarantuje Wam, że Real taki mecz wygrywa.
3
Mamy akcję 3 na 1 i Rafał się na piłce przewraca. Brawo. Demony LM.
0
Wchodzi Golovin. Będzie kręcił...
0
@Agrafka, musimy być gotowi na różne scenariusze. Teraz nie ma klepania tylko jak najszybsze przeniesienie piłki pod bramkę rywala.
1
@macio_944, z Niego taki ekspert jak z koziej dupy trąba. Bratu do pięt nie dorasta w obecnym fachu.
14
Żewłakowa nie da się słuchać. "Czerwona kartka wynikała z bezradności Barcelony". Jepłem.
0
Na drużynę w tak genialnej formie na początku sezonu, nawet w 10 powinniśmy stworzyć więcej zagrożenia.
0
@macio_944, niestety na pewno będzie też mądra przemowa ze strony Huttera...
4
Trzeba będzie cały czas biegać więcej za jednego. Oby to zmęczenie się nie odbiło pod koniec.
4
Proszę Was... Trochę inteligencji i cwaniactwa i grajmy na tych z kartkami!