0

Wliczając oklep od Mynsien mamy jeszcze 18pkt do zdobycia w LM.

0

Słuchanie jakiegoś studia po tym meczu to jest już jakiś masochizm z mojej strony chyba.

1

Kolejny "ekspert" Wichniar broni Stegena.

0

@adamek20151, zmieniłem na YT.

1

Staty MAtS'a w LM.

85 matches played
99 goals conceded

Troszki słabo jednak to wygląda w skali makro.

0

Czy Hansi już nie jest fancy?

2

Żewłak. Ty idź już k... spać. Proszę Cię. Ekspert imienia "Były piłkarz"

1

@Eto'o9 R10, bo tak było?

0

@David_Martin, ta czerwona kartka chyba pomieszała cały plan Hansiemu.

1

@tristan87, przynajmniej z klasą bierze winę na siebie.

2

Tak btw widzieliśmy jak wracał Sergi Dominguez w pewnym momencie? "Sprint" niczym Busquets.

0

@ProMILs, pełna zgoda. Nie potrafiliśmy stworzyć groźnej okazji od bramki Yamala. Jeśli chcemy aspirować do najlepszych w Europie musimy pokazywać ZNACZNIE więcej nawet grając w 10. Niestety szpital w tym nie pomaga i to jest jakaś jedyna wymówka patrząc na to w jakim składzie ten meczu kończyliśmy.

0

@Peciak, zgoda, ale konstruktywną krytykę trzeba praktykować.

0

Wyłączając czerwoną kartkę to bez Stegena przegralibyśmy ten mecz co najmniej 4:1

0

Skończcie z tym Stegenem. Klasowe zespoły z zespołami z niższej półki potrafią przechylać szalę na swoją stronę i wygrywać. Czerwona kartka się zdarza i jest to część gry. Sfrajerzyliśmy dziś i tyle. Gwarantuje Wam, że śmietankowi taki mecz wygrywają. Monaco grało przeciętnie.

1

Czy Lewy był dzisiaj potrzebny na boisku? Rzadko graliśmy na ścianę, a jak już to częściej tracił piłkę. Ja bym dał szansę Ansu od razu od drugiej połowy.

0

Laga na Ferrana. Przecież to było bez sensu.

0

Chłopina ewidentnie zarywa prawą stopę o murawę. Błąd techniczny. Brak karnego.

0

Dla mnie to żaden karny. Jak On nie pójdzie tego obejrzeć to fuera.

0

Ten mecz to dla nas potężny kubeł zimnej wody. Nie ma żadnego wytłumaczenia, że klasowa drużyna nie jest w stanie stworzyć kilku dobrych sytuacji grając w 10.

0

Mimo tego, że gramy w 10 te staty są dla nas haniebne. Jesteśmy drużyną o półkę wyżej i gwarantuje Wam, że Real taki mecz wygrywa.

3

Mamy akcję 3 na 1 i Rafał się na piłce przewraca. Brawo. Demony LM.

0

Wchodzi Golovin. Będzie kręcił...

0

@Agrafka, musimy być gotowi na różne scenariusze. Teraz nie ma klepania tylko jak najszybsze przeniesienie piłki pod bramkę rywala.

1

@macio_944, z Niego taki ekspert jak z koziej dupy trąba. Bratu do pięt nie dorasta w obecnym fachu.

14

Żewłakowa nie da się słuchać. "Czerwona kartka wynikała z bezradności Barcelony". Jepłem.

0

Na drużynę w tak genialnej formie na początku sezonu, nawet w 10 powinniśmy stworzyć więcej zagrożenia.

0

@macio_944, niestety na pewno będzie też mądra przemowa ze strony Huttera...

4

Trzeba będzie cały czas biegać więcej za jednego. Oby to zmęczenie się nie odbiło pod koniec.

4

Proszę Was... Trochę inteligencji i cwaniactwa i grajmy na tych z kartkami!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?