1

@Kgorecki2500, Ty grasz pierwszy raz? :O

12

Wynik, wynikiem i jest całkiem spoko, ale moim zdaniem gra kadry od jakiegoś czasu to jest jeden wielki chaos, z którego czasem rodzi się coś fajnego, ale często też wręcz przeciwnie.

14

Jeśli Piątkowski nie wygryzie Dawidowicza na tej pozycji na dłuższy czas to będzie kryminał. Było widać ogromną różnicę jakości.

1

Widać, że Hiszpanie i Ania dobrze dbają o Lewego. Po takim wejściu większość graczy byłaby pewnie znoszona na noszach.

5

Ostatnie minuty gry w przewadze pokazały jeszcze raz jak tragiczni jesteśmy w ataku pozycyjnym. Trzeba cierpliwości, zrobić przewagę w jakimś sektorze boiska, a nie pchać się skrzydłem na trzech rywali. Dramat.

0

Piątkowski kilkoma zagraniami chyba pokazał więcej niż Dawidowicz przez całą karierę w Reprezentacji.

1

@Kgorecki2500, klasyczkiem "namówiłeś" :D

1



Grzejemy temat dalej.

9



Nigdy się nie znudzi :D

0

Czemu na tvp sport online nie da się wybrać jakości w 1080p? Czy to jest XXI w?

0

Guys patrzcie co tam...

0

Kapitan zielonych miętka fajka.

0

"Ja tam kiedyś kija moczyłem, ale hen hen"

0

Wanilia. Bez podpowiedzi.

3

@Sulimo, chyba z 20x oglądałem ten film. Nigdy mi się nie znudzi chyba ;)

0

@NeroTFP1, przy takich sytuacjach zawsze zastanawiam się czy to faktycznie jeszcze jest homo sapiens czy po prostu jakieś wynaturzenie, a jest ich od metra...

0



Co sądzicie bo ja nie w temacie?

1

@Martwy, grałem. Piękne tereny i świetna fabuła, acz trochę zagmatwana ;)
Strasznie dużo łażenia z paczkami, ale z czasem nie będziesz musiał już tylko z buta popylać ;)

0

@Pedri16Future, dzięki, ale proszę bez najmniejszych spojlerów, nawet pozytywnych ;)

0

@Sulimo, zacząłem The Boys kilka dni temu i jak na razie przednio się bawię ;)

7

@DTMisTheBest, Pogromcy Mitów - Pakistan version.

0

Jaki środek obrony kiedy Araujo wróci w 100% do zdrowia?

Inigo-Araujo?
Inigo-Longbottom?
Longbottom-Araujo?

0

@tomek8756, On pobiera gigantyczną pensję europosła nie znając angielskiego?

0

@FcPortoFan1999, np fani ManU

6

Czekanie na Flickitakę do 20.10 to jak najgorsze tortury...

8

@macio_944, Luuk kozak i do tego w ciągu dalszym cule. Szkoda, że go wypchnięto w taki sposób.

0

@SelloutCrowd, mój błąd. Przescrollowałem nawet 2x, ale nie zauważyłem ;)

0

@Redakcja, dziś omawiane w Kanale Zero ile to my wisimy poszczególnym klubom, a tutaj cisza. Podobno 150mln łącznie i około 40mln krótkoterminowo, a tutaj cisza. Chyba, że był jakiś artykuł ostatnio to nie ma tematu.

1

@Arden, da się odzobaczyć?

0

@Muszynianka, pamiętam mecz jeszcze leciał na NSport i u kumpla oglądałem, a w momencie bramki tak podskoczyłem, że walnąłem głową w sufit (nie wiem jak to jest możliwe).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?