0

@Rastafarnianin, wiadomo kto powinien zapłacić za te zniszczenia i mordy...

0

Mamy dużą szansę na zwycięstwo, ale jak zagramy tak bardzo wysoką obroną jak zawsze to Męczennik i Mapet mogą to wykorzystać.

0

U mnie już 2 studia z Meczyków i KS ogarnięte na 1.75 prędkości

0

Obawiam się, że nasza gra opierająca się na bardzo wysokiej intensywności dziś może nie wystarczyć na 90 min po ciężkim boju z Munsien.

0

Wyślijmy Bamblowicze pozytywną energię Inakiemu by dziś miał mecz życia.

0

@konajoncek, de Jong raczej bez szans, no chyba że pokazał na treningach jakąś niebotyczną formę. Hansi raczej nie będzie chciał zmieniać tego co świetnie funkcjonuje.

0

Ten niski kurs na Real trochę martwi - 1.9

Posmarowane?

Nawet jeśli grają u siebie to trafiają na najlepiej grającą Barcę od lat.

1

Bardzo duże znaczenie będzie miała dziś konsolidacja w obronie, a przede wszystkim podczas łapania na pułapki offsideowe. W meczu z Bayeren już nie działało to tak perfekcyjnie jak wcześniej.

3

@kamiVeB, powinno być - "Kochani. Apelujemy. To jest tak. Wielki mecz. Że naprawdę. Odłóżcie. Na te dwie godziny. Telefony."

0

@messi33, codziennie rano ciepła woda z kurkumą i pieprzem na czczo i przeziębienie się nie ima ;)

28



To nigdy się nie znudzi.

0

@NeroTFP1, Ten półgłówek pracuje teraz również z wybitnym szkoleniowcem i na zachodzie wciąż bez zmian.

0

"Wojciech Szczęsny: Na miejscu Flicka nie wystawiłbym siebie w El Clásico"

Myślę, że takimi wypowiedziami Wojtek zaplusujue sobie u kolegów z szatni, ogólnie mimo tego, że to świetny bramkarz to wydaje mi się, że to po prostu fajny gość.

0

Śmietankowi bójcie się. Yamal standing ovation?

0

T(f)erminlewynator. 14 + 2 znaki.

4

Na zdrowie wszystkim Bamblowiczom.

1

Boshe. Jak to zwycięstwo pięknie smakuje. Myślałem, że przy 3/4:1 Bayern będzie cisnął, a my tylko będziemy liczyć na kontry, a było z goła odmiennie i totalna kontrola. Coś pięknego. Barco kochamy Cię.

0

OMG! Rafał kocham Cię!

1

Wszystko spoko, ale chyba na razie nie możemy z połowy wyjść?

0

Spalony raczej.

0

@kanver_, powiedz, że żartujesz.

0

Jazda!!!!!!!!!!

5

Dani Olmo wchodzi z ławeczki i pyka brameczkę. Róbcie screeny.

6

Ale bym chciał by Inaki zaliczył dziś kilka kluczowych interwencji i pozamykał mordy większości z Was.

3

@MesQueUnClub_87, polecam również zapieksy, z serem gouda, jalapeno i salami bądź kiełbasą.

0

@Bobo25, niestety Cię zmartwię, że dlatego bo grają lepsi i to pokazuje głębie składu Bayernu.

0

@CarloCule, priv.

0

@Macior79, stanie przed bramką wyżej i wybijanie po autach jak Inaki chyba nie należy do wygórowanych zadań.

0

@HORUS, nie masz możliwości obejrzenia z cofnięcia od początku?

3

Tak serio to już chyba czas by skończyć z tym jadem, dajmy szansę dziś Inakiemu i życzmy mu udanego występu. Wnioski będziemy wyciągać po meczu albo po sobocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?