esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin, wiadomo kto powinien zapłacić za te zniszczenia i mordy...
0
Mamy dużą szansę na zwycięstwo, ale jak zagramy tak bardzo wysoką obroną jak zawsze to Męczennik i Mapet mogą to wykorzystać.
0
U mnie już 2 studia z Meczyków i KS ogarnięte na 1.75 prędkości
0
Obawiam się, że nasza gra opierająca się na bardzo wysokiej intensywności dziś może nie wystarczyć na 90 min po ciężkim boju z Munsien.
0
Wyślijmy Bamblowicze pozytywną energię Inakiemu by dziś miał mecz życia.
0
@konajoncek, de Jong raczej bez szans, no chyba że pokazał na treningach jakąś niebotyczną formę. Hansi raczej nie będzie chciał zmieniać tego co świetnie funkcjonuje.
0
Ten niski kurs na Real trochę martwi - 1.9
Posmarowane?
Nawet jeśli grają u siebie to trafiają na najlepiej grającą Barcę od lat.
1
Bardzo duże znaczenie będzie miała dziś konsolidacja w obronie, a przede wszystkim podczas łapania na pułapki offsideowe. W meczu z Bayeren już nie działało to tak perfekcyjnie jak wcześniej.
3
@kamiVeB, powinno być - "Kochani. Apelujemy. To jest tak. Wielki mecz. Że naprawdę. Odłóżcie. Na te dwie godziny. Telefony."
0
@messi33, codziennie rano ciepła woda z kurkumą i pieprzem na czczo i przeziębienie się nie ima ;)
28
To nigdy się nie znudzi.
0
@NeroTFP1, Ten półgłówek pracuje teraz również z wybitnym szkoleniowcem i na zachodzie wciąż bez zmian.
0
"Wojciech Szczęsny: Na miejscu Flicka nie wystawiłbym siebie w El Clásico"
Myślę, że takimi wypowiedziami Wojtek zaplusujue sobie u kolegów z szatni, ogólnie mimo tego, że to świetny bramkarz to wydaje mi się, że to po prostu fajny gość.
0
Śmietankowi bójcie się. Yamal standing ovation?
0
T(f)erminlewynator. 14 + 2 znaki.
4
Na zdrowie wszystkim Bamblowiczom.
1
Boshe. Jak to zwycięstwo pięknie smakuje. Myślałem, że przy 3/4:1 Bayern będzie cisnął, a my tylko będziemy liczyć na kontry, a było z goła odmiennie i totalna kontrola. Coś pięknego. Barco kochamy Cię.
0
OMG! Rafał kocham Cię!
1
Wszystko spoko, ale chyba na razie nie możemy z połowy wyjść?
0
Spalony raczej.
0
@kanver_, powiedz, że żartujesz.
0
Jazda!!!!!!!!!!
5
Dani Olmo wchodzi z ławeczki i pyka brameczkę. Róbcie screeny.
6
Ale bym chciał by Inaki zaliczył dziś kilka kluczowych interwencji i pozamykał mordy większości z Was.
3
@MesQueUnClub_87, polecam również zapieksy, z serem gouda, jalapeno i salami bądź kiełbasą.
0
@Bobo25, niestety Cię zmartwię, że dlatego bo grają lepsi i to pokazuje głębie składu Bayernu.
0
@CarloCule, priv.
0
@Macior79, stanie przed bramką wyżej i wybijanie po autach jak Inaki chyba nie należy do wygórowanych zadań.
0
@HORUS, nie masz możliwości obejrzenia z cofnięcia od początku?
3
Tak serio to już chyba czas by skończyć z tym jadem, dajmy szansę dziś Inakiemu i życzmy mu udanego występu. Wnioski będziemy wyciągać po meczu albo po sobocie.