esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AssisMoreira, dzięki Wam, ale ile "kuref" poszło w między czasie to sobie nie wyobrażacie. Zastanawiam się często czy to jest tego warte :D
1
Od wtorku się męczę z Radhanem w dodatku do Eldena... Za punkt honoru sobie postawiłem pokonać każdego bosa solo. Przez całą grę nawet nie użyłem nawet jednego łuku runicznego...
0
@Kgorecki2500, o bogowie, walka!
1
@KrwawiaceoczyVEB, podnieście rękę kto za Niego da te nawet 30 baniek.
1
@Ojciec5tkidzieci,
Tom Cruise skacze na motorze w przepaść.
9
Rodrigo Bentancur, gwiazda Tottenhamu, ma otrzymać siedmiomeczowe zawieszenie za wypowiedziane w czerwcu słowa pod adresem Son Heung-mina. Pomocnik w ramach żartu stwierdził wówczas, że Koreańczycy “wyglądają mniej więcej tak samo”.
Warto też zaznaczyć, że Son podobno z uśmiechem przyznał rację Rodrigo.
Ten świat zmierza ku zagładzie.
0
@Roobo, bardzo odpowiedzialnie rzekłbym, ale moim zdaniem nie mieć ekspozycji (choć malutkiej) na memy chociażby z top200 to zbrodnia. Ulica/retail wejdzie w rynek to będą mieli gdzieś btc czy eth bo za drogie. Takie moje skromne zdanie.
1
@agaFCB, ja to mam zawsze tak, że w trakcie gotowania jeszcze głodnieje bardziej i podjadam zanim się zrobi, a potem to już w ogóle :D
1
Jakie macie memecoiny w portfolio mordeczki? :D
0
@Donnie_Darko, niestety mieszkając w UK jeszcze nie zeskanowałem wędliny, która nie ma azotynu sodu (E250). Doznałem szoku kiedy WSZYSTKIE dostępne polskie, które widziałem też go posiadają.
Przykłady:
- Kabanos eXclusive Tarczynski
- Garlic sausage Sokołów
- Śląska best Sokołów
Do tego jeszcze bardzo często dodawany E451 również.
Tłuszczami nasyconymi akurat się nie przejmuję bo wiemy od dawna, że to mit.
0
@Archie, clinique happy orange man, paco rabanne blac xs man.
0
@NeroTFP1, dla zasięgu.
0
@MesQueUnClub_87, wędliny, kiełbasy, wszelakiej szynki nie tykam odkąd przebadałem je aplikacją yuka. Rating 0/100 wszystkie wędliny, kiełbasy i kabanosy. Dodatki, które tam dodają są tragiczne.
0
FAME 23: I Konferencja
FAME MMA
Oczekujący: 2,4 tys.
Zaplanowany na 12.11.2024, 19:00
Skąd się bierze takie zainteresowanie tym czymś?
0
@kubs23, priv...
0
@MesQueUnClub_87, "będzie domagał się" to czas przyszły, który wciąż nie następuje.
2
Mijają dwa dni, a tu dalej żadnego stejtmentu od Laporty, a propos oszustwa skierowanego przeciwko nam. Słabo.
0
Jak tam Wasze crypto? Realizacja zysków czy fomo?
2
In Hansi we trust.
1
Nie oddaliśmy wczoraj celnego strzału na bramkę, nie licząc kradzieży przez VAR.
5
https://x.com/SK10_Football/status/1855817446109700202
Wielki szacuneczek dla tej Pani.
0
@VeB 1899 , mam nadzieję, że nie chcą być w gorącej wodzie kąpani i chcą wystosować jakiś przemyślany komunikat.
1
@tbas, ostatnio w wywiadzie mówił, że nigdy w karierze nie miał tak napiętego kalendarza meczów. Nic dziwnego, że chciał odpocząć zwłaszcza teraz kiedy jest kadra i mecze bez większego znaczenia.
2
Jestem teraz ciekaw dokładnej analizy naszej bramki, której nie uznali. Jeśli to nie był but Roberta to będziemy mieli jeden z większych skandali ery VAR-u.
1
Gratki dla RSSS. Zagrali świetny mecz.
0
Coraz to wchodzą w naszą obronę jak w masło, a my w ogóle nie tworzymy sytuacji. Totalna bezradność.
0
Abstrahując od kradzieży to gdyby Oyarzabal wsadził na 2:0 to byłoby już mega trudno.
6
Jeden słabszy mecz i już narzekanie. Dramat...
0
Balde wiecznie spóźniony na tej lewej stronie. Gramy bez skrzydeł. Powodzenia.
0
@partymaker, Borussia teraz chce długo utrzymywać się przy piłce. Ciekawe kto wygra starcie pozycyjne ;)