0

@AssisMoreira, dzięki Wam, ale ile "kuref" poszło w między czasie to sobie nie wyobrażacie. Zastanawiam się często czy to jest tego warte :D

1

Od wtorku się męczę z Radhanem w dodatku do Eldena... Za punkt honoru sobie postawiłem pokonać każdego bosa solo. Przez całą grę nawet nie użyłem nawet jednego łuku runicznego...

0

@Kgorecki2500, o bogowie, walka!

1

@KrwawiaceoczyVEB, podnieście rękę kto za Niego da te nawet 30 baniek.

1

@Ojciec5tkidzieci,



Tom Cruise skacze na motorze w przepaść.

9

Rodrigo Bentancur, gwiazda Tottenhamu, ma otrzymać siedmiomeczowe zawieszenie za wypowiedziane w czerwcu słowa pod adresem Son Heung-mina. Pomocnik w ramach żartu stwierdził wówczas, że Koreańczycy “wyglądają mniej więcej tak samo”.
Warto też zaznaczyć, że Son podobno z uśmiechem przyznał rację Rodrigo.

Ten świat zmierza ku zagładzie.

0

@Roobo, bardzo odpowiedzialnie rzekłbym, ale moim zdaniem nie mieć ekspozycji (choć malutkiej) na memy chociażby z top200 to zbrodnia. Ulica/retail wejdzie w rynek to będą mieli gdzieś btc czy eth bo za drogie. Takie moje skromne zdanie.

1

@agaFCB, ja to mam zawsze tak, że w trakcie gotowania jeszcze głodnieje bardziej i podjadam zanim się zrobi, a potem to już w ogóle :D

1

Jakie macie memecoiny w portfolio mordeczki? :D

0

@Donnie_Darko, niestety mieszkając w UK jeszcze nie zeskanowałem wędliny, która nie ma azotynu sodu (E250). Doznałem szoku kiedy WSZYSTKIE dostępne polskie, które widziałem też go posiadają.

Przykłady:

- Kabanos eXclusive Tarczynski
- Garlic sausage Sokołów
- Śląska best Sokołów

Do tego jeszcze bardzo często dodawany E451 również.
Tłuszczami nasyconymi akurat się nie przejmuję bo wiemy od dawna, że to mit.

0

@Archie, clinique happy orange man, paco rabanne blac xs man.

0

@NeroTFP1, dla zasięgu.

0

@MesQueUnClub_87, wędliny, kiełbasy, wszelakiej szynki nie tykam odkąd przebadałem je aplikacją yuka. Rating 0/100 wszystkie wędliny, kiełbasy i kabanosy. Dodatki, które tam dodają są tragiczne.

0

FAME 23: I Konferencja

FAME MMA

Oczekujący: 2,4 tys.

Zaplanowany na 12.11.2024, 19:00

Skąd się bierze takie zainteresowanie tym czymś?

0

@kubs23, priv...

0

@MesQueUnClub_87, "będzie domagał się" to czas przyszły, który wciąż nie następuje.

2

Mijają dwa dni, a tu dalej żadnego stejtmentu od Laporty, a propos oszustwa skierowanego przeciwko nam. Słabo.

0

Jak tam Wasze crypto? Realizacja zysków czy fomo?

2



In Hansi we trust.

1

Nie oddaliśmy wczoraj celnego strzału na bramkę, nie licząc kradzieży przez VAR.

5

0

@VeB 1899 , mam nadzieję, że nie chcą być w gorącej wodzie kąpani i chcą wystosować jakiś przemyślany komunikat.

1

@tbas, ostatnio w wywiadzie mówił, że nigdy w karierze nie miał tak napiętego kalendarza meczów. Nic dziwnego, że chciał odpocząć zwłaszcza teraz kiedy jest kadra i mecze bez większego znaczenia.

2

Jestem teraz ciekaw dokładnej analizy naszej bramki, której nie uznali. Jeśli to nie był but Roberta to będziemy mieli jeden z większych skandali ery VAR-u.

1

Gratki dla RSSS. Zagrali świetny mecz.

0

Coraz to wchodzą w naszą obronę jak w masło, a my w ogóle nie tworzymy sytuacji. Totalna bezradność.

0

Abstrahując od kradzieży to gdyby Oyarzabal wsadził na 2:0 to byłoby już mega trudno.

6

Jeden słabszy mecz i już narzekanie. Dramat...

0

Balde wiecznie spóźniony na tej lewej stronie. Gramy bez skrzydeł. Powodzenia.

0

@partymaker, Borussia teraz chce długo utrzymywać się przy piłce. Ciekawe kto wygra starcie pozycyjne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?