0

@Peciak, nie wierzę...

0



Jak u Was jest z suplementacją witaminy D?

5

@misterio, dla zasięgu.

0



CPK

Ja się nie znam, ale chciałbym posłuchać jakiś merytorycznych kontrargumentów.

0

@YeastMoss, mnóstwo kuref rzuconych i czasem kilkanaście godzin na pokonanie bossa solo, aczkolwiek miałem momenty gdzie przechodziły mnie ciary, m. in. jak zjechałem do podziemnych lokacji i miałem ciary kiedy zobaczyłem tamtejszą aurę ;)

0

@YeastMoss, Gothic, Wiedźmin 3, Death Stranding, Elden Ring, pierwsze Asasyny i pewnie kilka innych, o których teraz nie pamiętam.

0

@PatrychoO, będzie Stanowski.

1

@szymonekk, pamiętam mecz gdzie było 3:0 dla nas i odrobili na 3:3...

1

@tomek8756, badum tsss.

0

Czy jest ktoś mi w stanie sensownie wytłumaczyć czemu Gerard Martin jest wyżej w hierarchii od Hectora Forta? Jedyny minus, który wczoraj widziałem to wydawało mi się, że Fort już był mega zmęczony pod koniec spotkania mimo tego, że wszedł w 45', no i jeszcze poszedł na raz przy golu dla Celty, ale moim zdaniem to był dobry drybling.

1

@PizzerMan, Penalti a favor del Real Madrid.

1

@fart, nie, nie czuję tego. Tylko crypto, ale analiza techniczna w sumie działa wszędzie podobnie ;)

0

Jak ktoś siedzi w crytpo to polecam dobry indykator złożony z wielu innych, w tym dane on chain.

https://colintalkscrypto.com/cbbi/

0

Tak narzekacie na tego De Jonga, a ja cały czas w chopa wierzę. Tylko niech z pensji trochę zejdzie.

1

@AxelF, również pułapki offsiedowe wyglądają już gorzej + rywale się tego uczą.

3

To David był w końcu Duchownym czy nie?
Huehue.

1

@tbas, brawo Hansi. Teraz wziąć chłopaków za mordy bo chyba im palma odbiła od tych kilkudziesięciu już goli strzelonych.

5

@matirix20, nie. Zamykam.

4

- Biorę to na siebie. Nie byłem dziś "w meczu". To po części moja wina, że zremisowaliśmy ten mecz.

Chociaż szacunek za autokrytykę Panie Kounde.

1

@szewjar, nie kontrolowaliśmy tego meczu przez więcej niż kilka minut. Chyba oglądaliśmy inne spotkanie.

0

Faktycznie chyba też wychodzi bardzo młody wiek poszczególnych piłkarzy i brak dobrej oceny w niektórych sytuacjach.

3

Tak abstrahując to Pena pięknie wyciągnął bombę Morriby. Gdyby to Szczęsny obronił to komentatorzy by się spuszczali, a tak to przeszło to bez większego echa.

3

Jeszcze mnie kurła nosi po tym meczu. No nie mogie.

0

2.60
Oczekiwane bramki (xG)
1.72

41%
Posiadanie piłki
59%

15
Sytuacje bramkowe
9

8
Strzały na bramkę
4

0

@RivaldoVitorBorba, do "0" w cudzysłowie. 1pkt to już przewaga prawie jak nic.

0

@Xardas96, może nie bardzo słaby, ale martwi postawa w dwóch ostatnich meczach.

0

Niepokoi to, że kolejny słaby mecz przytrafił się między przerwą na repki. Najpierw z RSSS, więc było trochę czasu, a tu znowu kaszana dziś.

0

Real wygrywa zaległe spotkanie i 1pkt tylko do nas. Brawo drużyna. Przewaga stopniała praktycznie do 0.

1

Rozpiertole coś zaraz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?