esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak, nie wierzę...
0
Jak u Was jest z suplementacją witaminy D?
5
@misterio, dla zasięgu.
0
CPK
Ja się nie znam, ale chciałbym posłuchać jakiś merytorycznych kontrargumentów.
0
@YeastMoss, mnóstwo kuref rzuconych i czasem kilkanaście godzin na pokonanie bossa solo, aczkolwiek miałem momenty gdzie przechodziły mnie ciary, m. in. jak zjechałem do podziemnych lokacji i miałem ciary kiedy zobaczyłem tamtejszą aurę ;)
0
@YeastMoss, Gothic, Wiedźmin 3, Death Stranding, Elden Ring, pierwsze Asasyny i pewnie kilka innych, o których teraz nie pamiętam.
0
@Kgorecki2500, https://finanse.wp.pl/ranking-parowek-sprawdzilam-ktore-maja-najmniej-i-najwiecej-miesa-6470085336671873a
0
@PatrychoO, będzie Stanowski.
1
@szymonekk, pamiętam mecz gdzie było 3:0 dla nas i odrobili na 3:3...
1
@tomek8756, badum tsss.
0
Czy jest ktoś mi w stanie sensownie wytłumaczyć czemu Gerard Martin jest wyżej w hierarchii od Hectora Forta? Jedyny minus, który wczoraj widziałem to wydawało mi się, że Fort już był mega zmęczony pod koniec spotkania mimo tego, że wszedł w 45', no i jeszcze poszedł na raz przy golu dla Celty, ale moim zdaniem to był dobry drybling.
1
@PizzerMan, Penalti a favor del Real Madrid.
1
@fart, nie, nie czuję tego. Tylko crypto, ale analiza techniczna w sumie działa wszędzie podobnie ;)
0
Jak ktoś siedzi w crytpo to polecam dobry indykator złożony z wielu innych, w tym dane on chain.
https://colintalkscrypto.com/cbbi/
0
Tak narzekacie na tego De Jonga, a ja cały czas w chopa wierzę. Tylko niech z pensji trochę zejdzie.
1
@AxelF, również pułapki offsiedowe wyglądają już gorzej + rywale się tego uczą.
3
To David był w końcu Duchownym czy nie?
Huehue.
1
@tbas, brawo Hansi. Teraz wziąć chłopaków za mordy bo chyba im palma odbiła od tych kilkudziesięciu już goli strzelonych.
5
@matirix20, nie. Zamykam.
4
- Biorę to na siebie. Nie byłem dziś "w meczu". To po części moja wina, że zremisowaliśmy ten mecz.
Chociaż szacunek za autokrytykę Panie Kounde.
1
@szewjar, nie kontrolowaliśmy tego meczu przez więcej niż kilka minut. Chyba oglądaliśmy inne spotkanie.
0
Faktycznie chyba też wychodzi bardzo młody wiek poszczególnych piłkarzy i brak dobrej oceny w niektórych sytuacjach.
3
Tak abstrahując to Pena pięknie wyciągnął bombę Morriby. Gdyby to Szczęsny obronił to komentatorzy by się spuszczali, a tak to przeszło to bez większego echa.
3
Jeszcze mnie kurła nosi po tym meczu. No nie mogie.
0
2.60
Oczekiwane bramki (xG)
1.72
41%
Posiadanie piłki
59%
15
Sytuacje bramkowe
9
8
Strzały na bramkę
4
0
@RivaldoVitorBorba, do "0" w cudzysłowie. 1pkt to już przewaga prawie jak nic.
0
@Xardas96, może nie bardzo słaby, ale martwi postawa w dwóch ostatnich meczach.
0
Niepokoi to, że kolejny słaby mecz przytrafił się między przerwą na repki. Najpierw z RSSS, więc było trochę czasu, a tu znowu kaszana dziś.
0
Real wygrywa zaległe spotkanie i 1pkt tylko do nas. Brawo drużyna. Przewaga stopniała praktycznie do 0.
1
Rozpiertole coś zaraz...