0

@Mustbe11, poratuj linkiem.

1

@PW27, strzał był precyzyjny. Moim zdaniem mógł się lepiej zachować przy drugim golu.

0

@MesQueUnClub96, chyba obniżono belkę.

0

Amerykanin dał 18 punktów za ten skok Lindvika. Ślepnąc od świateł.

1

@ranger3120, pamiętaj, żeby z torbami nie zostać. Na tak dużego coina zrobił już świetne wyniki, więc mam nadzieję, że już coś sprzedałeś i wziąłeś dla siebie. Jesteśmy na poziomie szczytów z marca 2021 w okolicach 1.98$. To może być istotny opór, aczkolwiek nie ma pewności, że nie odlecimy wyżej ;)

0

Brawo Paweł!!!!!

0

@Mustbe11, daj linka do wypowiedzi Yamala, gdzie ten chce najwyższego kontraktu.

6

Jedyny pozytywny news to, że z Balde jest wszystko w porządku bo nie wyglądało to dobrze.

0

Nie o taki początek weekendu walczyłem...

2

Chyba śmianie się z madrycioków faktycznie odbija nam się czkawką...

0



Jak ktoś ma jeszcze mało i jest masochistą.

1

Już myślałem, że sobie der klassiker obejrzę na relaksie po zwycięstwie Barcy, a standardowo po takich meczach odechciewa mi się już kompletnie piłki na weekend.

2

Kontrowersje, kontrowersjami, błędy indywidualne, błędami indywidualnymi, ale jako zespół zagraliśmy 3x z rzędu w lidze po prostu słabo jako zespół i Hansi musi coś z tym zrobić. Jeśli gra żelazna 11 zazwyczaj wygląda to dobrze, ale wystarczy, że wyleci jakiekolwiek jedno kluczowe ogniwo i często gra się sypie, zmiennicy nie dowożą. Dziś niby sporo uderzeń na bramkę z naszej strony, ale nie przypominam sobie zbyt wiele klarownych sytuacji do zdobycia bramki.

2

Spokojnie Mordeczki. W drugiej połowie to weźmiemy na relaksie.

0

@Luciano99, być może jestem przesadnym optymistą. Czas zweryfikuje.

0

Chaos, niechlujność, niedokładność. To zdarza się po raz kolejny. Liczymy na lepszą drugą połówkę.

2

Nie no ten strzał Kunde to była kwintesencja naszej gry w tym meczu. De Jong wejdzie w drugiej połowie i to rozrusza, ja Wam to mówię.

0

Hansi pisał ostatnio o De Jongu, że musi odzyskać wiarę w siebie. Ja też już powoli tracę cierpliwość, ale wciąż mam nadzieję, że Flick go odbuduje.

7



"If you tell me that you love football, and you don't love Barcelona. You have a problem."

94

Lech Kaczyński do izraelskiej minister Juli Tamir:

"Wie Pani dlaczego przed wojną było tak wielu Żydów w Polsce? Bo Polacy zaakceptowali Żydów i przyznali im prawa, których nie mieli w innych krajach. W Polsce były miasta i miasteczka, w których Żydzi stanowili większość...Tysiąc lat wspólnej historii żydowsko - polskiej, co pani wie o tym? (...) Rozumiem ogromną potrzebę wyparcia ze zbiorowej świadomości pamięci o tym co się wydarzyło, ale w końcu wybaczyliście Niemcom. Wybaczyliście im ponieważ mieli pieniądze by zrekompensować wasz ból. My byliśmy biedni. Żyjąc pod sowieckim butem nie mogliśmy nic wam zaoferować, a wy cynicznie skierowaliście ogień oskarżeń na Polskę. Wysyłacie swoich uczniów do Polski, chodzą po naszych ulicach, machają izraelskimi flagami, zioną nienawiścią i strachem. Patrzą na nas jak gdyby zobaczyli diabła, a potem udają się do Berlina, aby tam się bawić . I oni są szczęśliwi w Berlinie, siedzą w kawiarniach niedaleko siedziby Gestapo i czują się komfortowo. W Niemczech widzą kulturę i sztukę, u nas widzą tylko martwe ciała. To wy piszecie historię na nowo."

1

@Faro, widziałem to kiedyś na fejsie, ale jest to genialne.

0

@Rifek, no właśnie nie mogę znaleźć ;/

0

5

"Po opuszczeniu Twittera przez Gazetę Wyborczą, która ma dość dezinformacji, poziom dezinformacji spadł. Paradoks polega na tym, że gdyby im teraz powiedzieć, że mogą wracać, bo poziom dezinformacji spadł, to ów poziom się znowu podniesie i znowu będą musieli odejść. Błędne koło."

- Krzychu Stnowski

1



Klan w formie. Cześć dziadek.

0



Fajne kitku.

2



Hymn na 125-tą rocznicę :)

0

@Stinger_, u mnie 2:0.

1

Piękna była ta bramka. Nie zapomnę tego jak mi wyrąbało transmisję nigdy.

2

@OBSERWATOR2021, https://www.filmweb.pl/serial/Prehistoryczna+apokalipsa-2022-10022007

Polecam.
O kurde. Nawet nie wiedziałem, że jest drugi sezon i to całkiem świeży!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?