esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gen frajerstwa do końca życia. Amen.
0
Utrzymajmy teraz ten wynik, jak Was proszę...
1
Goooooooool Reeeeekin
0
Rekin 5m obok bramki. Brawo.
0
Betis jest dziś po prostu dobry i trzeba im to oddać.
0
Warto zaznaczyć, że mamy ciężki mecz w LM. Nie dziwi mnie zdjęcie Lewego.
0
Jeszcze Isco wchodzi...
3
Serio nagonka na De Jonga? Siedli na nas od początku drugiej połowy i gol powinien już paść zdecydowanie wcześniej. Jedynie tytaniczny Pena nas ratował.
1
Rooooooooooobert
2
Vamos drużyna! Po zwycięstwo!
0
Dziś once de gala. Tylko 3pkt, żadnych wymówek.
0
@Kuchar, wiedziałem, że znajdzie się jakiś gagatek, który pomyśli inaczej :D
5
Pierwsze opinie o Path of Exile 2:
"Porałem chwilę wbiłem 6 poziom czarodziejką i mogę tylko napisać jako osoba która nie gra w takie gry -> Diablo 4 ma pozamiatane
1. setting gry świetny czuć mrok, totalne dark fantasy
2. postacie poboczne super wykonane a to tylko EA
3. grafika i efekty WOW - nie sądziłem że w HS wykonają to na takim poziomie, rewelacyjnie się gra prezentuje
4. HDR i efekty cząsteczkowe to samo jak wyżej
5. I najważniejsze pokonałem 3 bossów każdy z nich świetnie wykreowany, inaczej atakujący (jeszcze raz napiszę to co wyżej Diablo 4 ma pozamiatane)
6. Mapa świata i styl artystyczny, różne miejsca do zwiedzenia oznaczone na mapie
Nie gram w tego typu gry ale uważam że rewelacja !
Jeszcze jakby mi ktoś wyjaśnił różnice : gram na Standardzie ale widzę że znajomi a nie chce im przeszkadzać grają na Hardcore a niektórzy na Solo Self-Found"
0
I jeszcze derby merseyside przed Barcą. Piknie.
3
Dr Luc Montaigner, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny (2008), współodkrywca wirusa HIV. Otrzymał ponad 20 prestiżowych nagród za wybitne osiągnięcia naukowe.
https://studiosante.pl/woda-strukturyzowana-pamiec-wody-mowi-nauka/
Zbyt częstym argumentem przeciwko uznaniu koncepcji
pamięci wody jest po prostu «Nie wierzę w to…».
Taką nienaukową retorykę słyszymy od naukowców
z zawężonym spojrzeniem na dany temat
i bez żadnych kwalifikacji oraz nieuznających
całej gamy dowodów, co bardzo źle o nich świadczy”.
prof. Martin Chaplin
2
@FCKubanczyk89, a najpierw zachował się jak prawdziwy facet i poszedł zarobić na przyszłość swojej rodziny i kolejnych pokoleń. Szczerze, nie widzę w tym nic złego.
0
@Peciak, @nioton, mordeczki to nie są moje słowa dlatego cały post jest w cudzysłowie. Polecam profil faceless na twitterze. Btw jeśli jesteście nowi na rynku to grajcie ostrożnie i najpierw trochę zaznajcie się z rynkiem zanim cokolwiek zainwestujecie.
https://x.com/forestTrader_PL/status/1855968563602837566
Dałem Wam wędkę, a reszta już należy do Was. Pamiętajcie też, że idziemy tylko w górę już długi czas bez żadnej korekty, więc jakaś 20-40% na btc (alty wtedy krwawią zdecydowanie bardziej) jest jak najbardziej wskazana, choć nie musi to nastąpić teraz. No i najważniejsze, inwestujecie tylko hajsy, które możecie stracić. Ten rynek nie bierze jeńców. Żeby ktoś mógł zarobić, to ktoś musi stracić, a najczęściej są to nowe osoby wchodzące na fomo.
3
Liga Negreiry powiadają Wam.
2
Hajs ogromny, ale jak widać, do każdego miejsca można się przywiązać.
5
Ciekawe czy ma siostrę.
6
Cytując klasyka: "Ale łatwizna"
0
"Bitcoin wczoraj osunął się ponad 10%, na tę chwilę utrzymuje się nadal 5% poniżej swojego szczytu, jednak warto przy tym zwrócić uwagę na altcoiny - zdecydowana większość wyciąga już swoje spadki, dominacja BTC nadal spada. Widać na rynku głód kasyna i altsezonu. Tak jak pisałem Wam kilka dni temu, czekałem na dołożenie kilku nowych pozycji do portfela SPOT i uważam, że to dobry moment. Myślę, że w weekend będę miał trochę więcej czasu na przeanalizowanie wykresów i chętnie podzielę się z Wami swoimi wnioskami.
Postaram się wrzucić swoje typy z poszczególnych grup, a zaczniemy od kilkunastu coinów z TOP100 market cap."
Szykujcie swoje stable jak coś ;)
0
Atalanta wciska gola siłą woli.
1
Czy Roque zagra jutro z nami mecz życia i dlaczego nie?
0
@esem91, już myślałem, że Ty tak serio...
1
@okiemtypera_lucaxx95, ryzykujesz 10k żeby wygrać 40 zeta?
0
Czy ktoś z Was oglądał wywiad z Segiejem Lawrowem (MSZ rosji)? Jakieś opinie?
0
@patryk355, Feniks nakarmiony :)
0
Świat zmierza ku samozagładzie.
0
@Adran360, podaj jeden argument "za" dlaczego powinniśmy tam grać.