1

Gen frajerstwa do końca życia. Amen.

0

Utrzymajmy teraz ten wynik, jak Was proszę...

1

Goooooooool Reeeeekin

0

Rekin 5m obok bramki. Brawo.

0

Betis jest dziś po prostu dobry i trzeba im to oddać.

0

Warto zaznaczyć, że mamy ciężki mecz w LM. Nie dziwi mnie zdjęcie Lewego.

0

Jeszcze Isco wchodzi...

3

Serio nagonka na De Jonga? Siedli na nas od początku drugiej połowy i gol powinien już paść zdecydowanie wcześniej. Jedynie tytaniczny Pena nas ratował.

1

Rooooooooooobert

2

Vamos drużyna! Po zwycięstwo!

0

Dziś once de gala. Tylko 3pkt, żadnych wymówek.

0

@Kuchar, wiedziałem, że znajdzie się jakiś gagatek, który pomyśli inaczej :D

5

Pierwsze opinie o Path of Exile 2:

"Porałem chwilę wbiłem 6 poziom czarodziejką i mogę tylko napisać jako osoba która nie gra w takie gry -> Diablo 4 ma pozamiatane

1. setting gry świetny czuć mrok, totalne dark fantasy

2. postacie poboczne super wykonane a to tylko EA

3. grafika i efekty WOW - nie sądziłem że w HS wykonają to na takim poziomie, rewelacyjnie się gra prezentuje

4. HDR i efekty cząsteczkowe to samo jak wyżej

5. I najważniejsze pokonałem 3 bossów każdy z nich świetnie wykreowany, inaczej atakujący (jeszcze raz napiszę to co wyżej Diablo 4 ma pozamiatane)

6. Mapa świata i styl artystyczny, różne miejsca do zwiedzenia oznaczone na mapie

Nie gram w tego typu gry ale uważam że rewelacja !

Jeszcze jakby mi ktoś wyjaśnił różnice : gram na Standardzie ale widzę że znajomi a nie chce im przeszkadzać grają na Hardcore a niektórzy na Solo Self-Found"

0

I jeszcze derby merseyside przed Barcą. Piknie.

3

Dr Luc Montaigner, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny (2008), współodkrywca wirusa HIV. Otrzymał ponad 20 prestiżowych nagród za wybitne osiągnięcia naukowe.

https://studiosante.pl/woda-strukturyzowana-pamiec-wody-mowi-nauka/

Zbyt częstym argumentem przeciwko uznaniu koncepcji

pamięci wody jest po prostu «Nie wierzę w to…».

Taką nienaukową retorykę słyszymy od naukowców

z zawężonym spojrzeniem na dany temat

i bez żadnych kwalifikacji oraz nieuznających

całej gamy dowodów, co bardzo źle o nich świadczy”.



prof. Martin Chaplin

2

@FCKubanczyk89, a najpierw zachował się jak prawdziwy facet i poszedł zarobić na przyszłość swojej rodziny i kolejnych pokoleń. Szczerze, nie widzę w tym nic złego.

0

@Peciak, @nioton, mordeczki to nie są moje słowa dlatego cały post jest w cudzysłowie. Polecam profil faceless na twitterze. Btw jeśli jesteście nowi na rynku to grajcie ostrożnie i najpierw trochę zaznajcie się z rynkiem zanim cokolwiek zainwestujecie.

https://x.com/forestTrader_PL/status/1855968563602837566

Dałem Wam wędkę, a reszta już należy do Was. Pamiętajcie też, że idziemy tylko w górę już długi czas bez żadnej korekty, więc jakaś 20-40% na btc (alty wtedy krwawią zdecydowanie bardziej) jest jak najbardziej wskazana, choć nie musi to nastąpić teraz. No i najważniejsze, inwestujecie tylko hajsy, które możecie stracić. Ten rynek nie bierze jeńców. Żeby ktoś mógł zarobić, to ktoś musi stracić, a najczęściej są to nowe osoby wchodzące na fomo.

3



Liga Negreiry powiadają Wam.

2



Hajs ogromny, ale jak widać, do każdego miejsca można się przywiązać.

5



Ciekawe czy ma siostrę.

6



Cytując klasyka: "Ale łatwizna"

0

"Bitcoin wczoraj osunął się ponad 10%, na tę chwilę utrzymuje się nadal 5% poniżej swojego szczytu, jednak warto przy tym zwrócić uwagę na altcoiny - zdecydowana większość wyciąga już swoje spadki, dominacja BTC nadal spada. Widać na rynku głód kasyna i altsezonu. Tak jak pisałem Wam kilka dni temu, czekałem na dołożenie kilku nowych pozycji do portfela SPOT i uważam, że to dobry moment. Myślę, że w weekend będę miał trochę więcej czasu na przeanalizowanie wykresów i chętnie podzielę się z Wami swoimi wnioskami.





Postaram się wrzucić swoje typy z poszczególnych grup, a zaczniemy od kilkunastu coinów z TOP100 market cap."

Szykujcie swoje stable jak coś ;)

0

Atalanta wciska gola siłą woli.

1

Czy Roque zagra jutro z nami mecz życia i dlaczego nie?

0

@esem91, już myślałem, że Ty tak serio...

1

@okiemtypera_lucaxx95, ryzykujesz 10k żeby wygrać 40 zeta?

0



Czy ktoś z Was oglądał wywiad z Segiejem Lawrowem (MSZ rosji)? Jakieś opinie?

0

@patryk355, Feniks nakarmiony :)

0



Świat zmierza ku samozagładzie.

0

@Adran360, podaj jeden argument "za" dlaczego powinniśmy tam grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?