3

@Hosh, to powinno być nagłośnione przez wszystkie mass media, ale nie będzie. Nie jesteśmy suwerennym krajem.

1

@Stinger_, u mnie jeszcze 0:0.

1

@thorin, chyba lepiej komuś zaufanemi zlecić, albo wspomóc się chatem gepetto.

1

@PatrychoO, taktyczny.

0

@DonCarletto, @Marian_Pazdzioch, ależ się czepiacie...

2

Messi: Miałem szczęście, że Bóg zaprowadził mnie do tego miejsca i pozwolił spędzić całe moje życie w tym cudownym klubie.

I jak tu go nie kochać?

2

@macio_944, ja właśnie ogrywam obecnie remaster HZD. Pięknie wygląda i fajnie się gra z DLSS. Poziom bardzo trudny, więc Gromoszczęk i Burzoptak są nie lada wyzwaniem :D

1

@Kgorecki2500, mordeczko, a pierwszą część skończyłeś?

2

@Who_you_mam, ależ ta wypowiedź jest życiowa.

3

Wyobrażam sobie Messiego uśmiechającego pod nosem, siedzącego na kanapie i oglądającego bramkę MacAlistera

2

Ja myślę, że Mapet tęskni za Szwecją.

3

@Culer9002, omg, ale staty.

0

@MOLESTA, chyba był poza kadrą meczową.

0

Ethereum wreszcie odpala.

3

Guler dzisiaj grał?

0

Domyślam się co dzieje się u rządowych.

"Słyszysz wycie? Znakomicie."

1

Endrick -> Szczur z orlika. La bamba w formie.

0

Zrobię sobie fajną fryzurę to będę lepszy. Co nie? Co nie?

2

Arne Slot nanananana.

0

No to co mordeczki. Nie odrobią chyba już tego po za swoją twierdzo bernabełu?

4

Tu nie ma kartki? To jest jakiś kurfa żart. Nie wierzę...

5

Tak jest!!!!!!!!!!!!!

0

Vasquez powinien zmienić zawód na aktorstwo. Genialnie to robi.

0

Nunez, Gravenberch i MacAlister z żółtymi kartkami. Oby dobrze nimi zarządzali...

1

@Piotii16, by chat gepetto:

Co może pomóc?

Światłoterapia – specjalne lampy do terapii światłem mogą pomóc w łagodzeniu objawów.


Aktywność fizyczna – nawet spacer na świeżym powietrzu może poprawić samopoczucie.


Dbaj o rutynę – regularne pory snu, zdrowe jedzenie i techniki relaksacyjne (np. mindfulness, joga).


Wsparcie terapeutyczne – psychoterapia, zwłaszcza jeśli czujesz, że objawy się nasilają.

5

@Redakcja, La Rambla dark mode. Myśleliście?

4

Ze 101 bramek strzelonych przez Robercika, aż 42 zostały zdobyte na wyjazdach. Massive.

0

@Deviler, nie zapominajmy o Raphinii.

1

Mamy najwięcej strzelonych bramek w LM, a i gdyby nie ta feralna czerwona kartka w meczu z Monaco, być może bylibyśmy liderem.

0

@Rust_Cohle, dej jakiegoś linka do wideło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?