0

Ależ ta połówka zleciała jak z bicza strzelił. Postronny widz na pewno dobrze się bawi oglądając ten mecz.

2

Chęci są, ale jeśli miałbym określić jednym słowem grę naszych dzisiaj to - chaos.

1

Na razie całkiem fajny meczyk do oglądania. Dużo się dzieje i dobre tempo.

0

Loża szyderców czas start.

0

@PizzerMan, podbijam.

0

@PatrychoO, po kilkunastu godzinach udało mi się ostatecznie solo pokonać Radhana, ale oceniając całe DLC to jest bardzo dobre, aczkolwiek do podstawki moim zdaniem nie ma podjazdu. Przepiękne lokacje w dodatku, ale niestety puste i bez większego contentu.

2

@Kapitan hawk, Andrzej za co ja się pytam?

1

Ale golazo Bruno bardzo podobne do debiutanckiej bramki Ronniego z Sevillą.

0

Nie wiemy jakby to wyglądało w drugiej połowie, ale z Beresiem i Boguszem wyglądało to bardzo dobrze.

1

@Popitek12, Probierzówka, tak czy nie?

0

@arasz1819, owszem, trzeba wyciągnąć konsekwencje, ale nie jest to najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru bo jest nim gwałt na naszych piłkarzach.

0

Co Wy macie do tego Bułki? Jedna bramka na Jego konto przy krótkim słupku, bodajże czwarta, a przy reszcie nie miał nic do gadania. Strzał Bruno to golazo nie do wybrony.

0

Osoba, która zawiniła przy protokołach jest dzisiaj kozłem ofiarnym tej porażki z tego co wnioskuję, a to chyba piłkarze przegrali.

0



Ktoś, coś jakieś raporty z placu boju przy produkcji? Jest w tym jakieś ziarno prawdy?

2

@Encore,



Tutaj całość.

0

Łysy z brazers by się nie powstydził tego meczu.

0

Czemu Gruzja, Szkocja, Albania potrafią zagrać z Portugalczykami jak równi z równymi mimo ogromnej dysproporcji w jakości piłkarzy, a na nas odprawiony jest gangbang?

23



Karol, słuchaj, taka sprawa. No nie zagrasz dziś.

0

Świderski miał wejść, ale okazało się, że nie zgłosili go do meczu. Ale jaja :D

1

@Mixtape, ja już od dawna na luzie te mecze oglądam. Emocje raczej tylko na meczach Barcy i jak ktoś Madrycioków klepie.

1

Nie no teraz to Marcin mógł się lepiej zachować.

0

@Kapitan9, gościu ten strzał był nie do wyjęcia.

2

Ależ torpeda ziemia powietrze od Bruno.

1

Co On miał zrobić z tymi rękoma podczas wślizgu?

2

Ale jest chwalenia naszej kadry i dobrze, ale coś czuję, że po drugiej połowie nastroje będą zgoła odmienne :D

0

Obawiam się, że jest spora szansa, że Portugalia nie zagra już tak słabej drugiej połowy jak pierwszą i będziemy żałować, że nie strzeliliśmy bramki do przerwy bo zdecydowanie byliśmy lepsi i na gola zasłużyliśmy.

31

Darek jest niepowtarzalny. Przewiduje przyszłość.

2

Portugalia gra przeciwko mistrzowi Europy.

0

Ale sędzia jest beznadziejny w tym meczu. Na naszą korzyść, ale trzeba ocenić obiektywnie.

0

Ależ szkoda Bartka... Świetnie zaczął ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?