esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ ta połówka zleciała jak z bicza strzelił. Postronny widz na pewno dobrze się bawi oglądając ten mecz.
2
Chęci są, ale jeśli miałbym określić jednym słowem grę naszych dzisiaj to - chaos.
1
Na razie całkiem fajny meczyk do oglądania. Dużo się dzieje i dobre tempo.
0
Loża szyderców czas start.
0
@PizzerMan, podbijam.
0
@PatrychoO, po kilkunastu godzinach udało mi się ostatecznie solo pokonać Radhana, ale oceniając całe DLC to jest bardzo dobre, aczkolwiek do podstawki moim zdaniem nie ma podjazdu. Przepiękne lokacje w dodatku, ale niestety puste i bez większego contentu.
2
@Kapitan hawk, Andrzej za co ja się pytam?
1
Ale golazo Bruno bardzo podobne do debiutanckiej bramki Ronniego z Sevillą.
0
Nie wiemy jakby to wyglądało w drugiej połowie, ale z Beresiem i Boguszem wyglądało to bardzo dobrze.
1
@Popitek12, Probierzówka, tak czy nie?
0
@arasz1819, owszem, trzeba wyciągnąć konsekwencje, ale nie jest to najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru bo jest nim gwałt na naszych piłkarzach.
0
Co Wy macie do tego Bułki? Jedna bramka na Jego konto przy krótkim słupku, bodajże czwarta, a przy reszcie nie miał nic do gadania. Strzał Bruno to golazo nie do wybrony.
0
Osoba, która zawiniła przy protokołach jest dzisiaj kozłem ofiarnym tej porażki z tego co wnioskuję, a to chyba piłkarze przegrali.
0
Ktoś, coś jakieś raporty z placu boju przy produkcji? Jest w tym jakieś ziarno prawdy?
2
@Encore,
Tutaj całość.
0
Łysy z brazers by się nie powstydził tego meczu.
0
Czemu Gruzja, Szkocja, Albania potrafią zagrać z Portugalczykami jak równi z równymi mimo ogromnej dysproporcji w jakości piłkarzy, a na nas odprawiony jest gangbang?
23
Karol, słuchaj, taka sprawa. No nie zagrasz dziś.
0
Świderski miał wejść, ale okazało się, że nie zgłosili go do meczu. Ale jaja :D
1
@Mixtape, ja już od dawna na luzie te mecze oglądam. Emocje raczej tylko na meczach Barcy i jak ktoś Madrycioków klepie.
1
Nie no teraz to Marcin mógł się lepiej zachować.
0
@Kapitan9, gościu ten strzał był nie do wyjęcia.
2
Ależ torpeda ziemia powietrze od Bruno.
1
Co On miał zrobić z tymi rękoma podczas wślizgu?
2
Ale jest chwalenia naszej kadry i dobrze, ale coś czuję, że po drugiej połowie nastroje będą zgoła odmienne :D
0
Obawiam się, że jest spora szansa, że Portugalia nie zagra już tak słabej drugiej połowy jak pierwszą i będziemy żałować, że nie strzeliliśmy bramki do przerwy bo zdecydowanie byliśmy lepsi i na gola zasłużyliśmy.
31
Darek jest niepowtarzalny. Przewiduje przyszłość.
2
Portugalia gra przeciwko mistrzowi Europy.
0
Ale sędzia jest beznadziejny w tym meczu. Na naszą korzyść, ale trzeba ocenić obiektywnie.
0
Ależ szkoda Bartka... Świetnie zaczął ten mecz.