1

Narzekałem na LM w polsacie, ale tutaj eksperci to jeszcze większa "śmietanka"...

0

Real zdecydowanie lepszy w drugiej połowy? Buahahahha

0

Czy Milan zagrał lepszy mecz na bernabełu niż my?

0

@Kozinho., dla mnie to był jak strzał w dwa kolana. Bardzo lubiłem gościa słuchać, ale po tym jak się o tym dowiedziałem jak łyknął ten cały zamordyzm wprowadzony to zwątpiłem w Niego.

0

@messicocacola, jaka przeglądarka internetowa?

0

Czy ktoś ogląda LM na c+ online i ma ogromne problemy z transmisją?

0

Alvaroooooooooooo

1

Szukał nóg Emersona. Miało nie być miękkich karnych...

3

Brawo Vini. Świetna sztuczka.

0

Forza Milan!!!!

0

Czy Czuameni dostał kartkę za to?

2

Jeszcze jakby dziś Morata pogrążył Real to byłoby wspaniale.

2

Coś ciche to hala madrid na trybunach. Chyba jeszcze ich dupsko boli po ostatnim rżnięciu.

0

Czy wuja Brzęczek nauczy się kiedyś mówić prawidłowo repentacja?

1

Właśnie skończyłem Igę oglądać. Zdecydowanie za dużo niewymuszonych błędów i fenomenalna gra w obronie Coco.

0

@Kozinho., wszystkim obowiązkowe szczepienia - to jest motto Bartoszewicza.

0

A Wy ile razy zastanowicie się zanim zjecie żółty ser?

4

Aberracją byłoby nie powołanie aktualnie najlepszego piłkarza w kraju.

0

@Safrani, może i bezpośrednio się nie zajmuje, ale przynajmniej głośno mówi o tym jak absurdalne jest większość pomysłów UE.

4

@Peciak, zaraz "obudzeni" zaczną Ci foliowo czapeczkę zakładać, choć lepiej chyba łopatologicznie przedstawić się nie da tego co napisałeś.

0

@Kgorecki2500, wszystko fajnie, ok, ale czy ten wybór będzie legit. Nie wiem ile w tym prawdy, ale gdzieś widziałem, że przy maszynie do głosowania podczas kliknięcia "Trump" automatycznie wskakiwało "Harris". Nie zdziwię się jak będzie jakiś przekręt. Demokracja, bla bla bla. Tu chodzi o władzę w najpotężniejszym mocarstwie na świecie i jak są w stanie być może targnąć się na życie Trumpa to czemu nie sfałszować wybory?

https://x.com/Rightanglenews/status/1852022667735634355

1



Tu dla tych wszystkich którzy są za zestrzeliwaniem rakiet nad terytorium Ukrainy. Absolutne nie.

0

@macio_944, a co powiesz na przeznaczenie 140mln (środki które miały pójść na prokukcje API - ważnych składników wielu leków) na używane samochody elektryczne z Niemiec. To jakiś żart?

2

Rząd skutecznie ora najważniejsze projekty, a tu temat znaczenia "*". W tym kraju nie będzie dobrze.

2

@Comentateiro, stary... Też głosowałem na koalicję, ale jak można być takim zaślepionym po tym co Oni teraz odpiertalają. Przykład niżej. Naprawdę są dużo ważniejsze sprawy niż w kraju "*" na koszulce.

Polska pieniądze z KPO miała przeznaczyć na produkcję kluczowych składników do bardzo ważnych leków, a zamiast tego pójdą na używane samochody elektryczne z Niemiec. Czy nie jest to niepokojące?

ChatGPT powiedział:

Polska pierwotnie planowała przeznaczyć środki z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na rozwój produkcji substancji czynnych do leków (API), aby uniezależnić się od zagranicznych dostaw, szczególnie z Chin i Indii. Jednak w wyniku zmian w KPO, około 140 mln euro zostało przekierowane na wsparcie zakupu nowych i używanych samochodów elektrycznych, co budzi kontrowersje. Decyzja ta została uzasadniona koniecznością dostosowania KPO do nowych priorytetów związanych z ochroną środowiska oraz emisją spalin, ale wywołuje obawy, że krajowa produkcja leków pozostanie niedofinansowana, co może wpłynąć na bezpieczeństwo zdrowotne Polski​

2

@PatrychoO, nie działa obecnie chyba. U mnie też problem.

1

@Donnie_Darko, ja jestem bliski zakończenia DLC do Elden Ring i pustka również będzie, choć gra bardziej skierowana na akcję niż fabułę (której można mieć bardzo niewiele grając bez poradnika). Cyberpunk wciąż na mnie czeka do ogrania. Teraz czekam na Horizon Zero Dawn Remastered by ograć drugi raz bo tam też był świetnie spędzony czas. Jutro premiera ;)
Na horyzoncie również, Horizon Forbidden West, Ghost of Tushima, Sekiro, Hogwart Legacy, ME Shadow of War. Dużo gierek do ogrania ;)

4

@KochamInieste, ach te misje poboczne... To kwintesencja tej gry.

0



Chcesz sobie "swoje" pieniążki wypłacić z banku? Nu nu. Nie tak łatwo.

0

@Matheu12, dzięki za spoiler. Właśnie miałem zacząć oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?