1

Wiecie, że Mercedes wydaje na badania naukowo/rozwojowe więcej niż cała Polska?

1

@kamyk_23, powiem Ci, że nawet nie trzeba używać emotikon, by odbiorca wiadomości ją zrozumiał lub po prostu podejść do niej z dystansem.

0

@PizzerMan, bump.

0

@Foton, chłopie kupując w 2011 na ath byłbyś pod wodą 8 lat.

2

OLaboga śmietankowy, aczkolwiek wypowiadania się i wiedza o LaLiga top, trzeba mu przyznać.

14



Mądre słowa.

9



Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

1

@JimMorrisonFCB, tego się też obawiam, i że cały entuzjazm świetnym początkiem sezonu zostanie zmieciony golami Harrego... Choć trzeba też mieć nadzieję, że strzelimy więcej niż stracimy.

0

Łapanie na ofsajdy przez nas jest mega imponujące, ale prawdziwym testem będą dwa najbliższe mecze gdzie potencjał ofensywny obydwóch zespołów jest ogromny. Czekam na mecz kiedy drużyna przeciwna zagra tak, że napastnicy będą czekać na linii środkowej by ruszyć dalej z akcją tak jak straciliśmy np wczoraj bramkę.

1

Miałem ambiwalentny stosunek do Raphini bo był mega nieregularny w swojej grze, ale broniły go liczby, ale teraz co chłop gra to jest jakiś kosmos. Oby utrzymał obecną formę to będziemy mieć z Niego turbo pociechę.

1

Niech mi ktoś to wytłumaczy bo nie czaję. Gramy w środę z Bayernem gdzie ten przed tym meczem ma o 1 dzień więcej odpoczynku. Gramy w sobotę z Realem gdzie ten ma przed tym meczem o 1 dzień więcej odpoczynku. Coś tu chyba nie gra.

0

Niech De Jong sobie zasłuży na miejsce w 11 bo ma potencjał. Póki co to Fermin pokazał przed kontuzją, że dowozi co najmniej mówiąc.

0

Grając tak wysoko ustawioną linią obrony, ta statystyka nie jest tak zaskakująca, ale i tak robi wrażenie.

4

6



Krycha w prime.

0

@NoziX1, jestem całkowicie poważny i moja opinia nie jest odosobniona w piłkarskim światku.

3

Prawie się popłakałem na przywitanie kibiców Gaviego.

4

Czy Yamal w tym momencie jest najlepszym piłkarzem na świecie?

0

Barcelono, co Ty robisz!

0

@partymaker, u nas też taki Ferran nie miał.

2

@Douglas, wyluzuj chopok i oszczędź adrenalinę na Bayern i Real.

3

@kamyk_23, myślę, że mimo satyry tego typu animacje powinny być piętnowane. W USA poprzez mowę nienawiści z obu stron potem mamy zamach na Trumpa np.

0

Jazda bez trzymanki na Anfield.

4

336 dni bez Gaviego. Masakra... Oby chłopak wrócił do formy sprzed kontuzji!

0

Oby forma została sprzed przerwy na repki i nasze trio w ofensywie dalej błyszczało.

6



Factos.

1

Dawno nie widziałem Minguezy w akcji i chłopak zrobił duży progres. Pytanie czy u nas utrzymałby obecny poziom.

0

@tbas, konkluzja jest taka, że jeśli stołeczni zaczną grać lepszy futbol to pewnie równie dobrze będą punktować, a grając słabo również sięgają po 3pkt. Oczywiście i tak wierzę w tytuł i uważam, że jest to bardzo możliwe.

0

@Tarins, 6. Kurtua

0

Real grając taką padakę ma tyle punktów na koncie... Raczej będzie ciężko z nimi w walce o majstra no chyba, że zaliczymy bardzo mało wpadek i dobry bilans w bezpośrednich meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?