esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aitana i Alexia wyglądają obłędnie.
36
https://x.com/Troll_Futballl/status/1850287711640322160
Tak było.
9
Mamy strzelone 37 bramek w lidze, a drugi Real ma 21. Przepaść.
37
https://x.com/Kharlerh/status/1850421133650092177
Inigo giga chad.
9
W sumie to czemu nie.
43
Just Gavi.
0
Jedynym przegranym tego spotkania jest Wojtek Szczęsny.
28
Jeszcze jak De Jonga dotknie "różdżka" Flicka to już chyba się posramy wszyscy ze szczęścia.
1
@parpe, wybaczam dziś wszystko.
1
Nie wiem kto wysyłał ze mną dobrą energię dla Inakiego, ale chyba coś pomogło. Świetne spotkanie w wykonaniu naszego bramkarza.
2
@Gaucho, a nie na trybunach.
7
Wszyscy razem. Robert Lewandowski lalalalalaloooooo!
0
Do hymnu!
4
Wal się siwa brwio. Nie umiesz przegrywać. F off.
0
Joga bonito. Mało. Dawać im manite!
1
Kocham Was. Wszystkich bez wyjątków.
0
Ode mnie standing ovation dla Casado.
100
Ale co Pena wyciągnął z linii bramkowej to sztos, mimo tego że był spalony.
2
Kiedy Nołrejsizm pokazuje, że ma być kartka to ma być kartka.
0
@Kamiloza91, nie obrażę się jak Dani zrobi creme fraiche.
1
Nie gramy wcale tak źle. Lamine miał setkę, Lewy się machnął, a Rafał nie podał do Balde, który by miał świetną sytuację. Moim zdaniem jest okej, a może być tylko lepiej.
2
Czuameni 1x
Belinngham 1x
Casado 1x
Żółte kartki? Wiadomix.
0
Życzmy dziś Inakiemu tylko takich interwencji jak obroniony rzut wolny Depaya na wagę 3pkt przeciwko Atleti.
1
@tomek8756, pamiętacie to tsunami z 2004?
0
@adi7adi8, akurat chudy Żewłakow jest spoko.
0
@GeneralXavi, podaj mi jakieś źródło gdzie jest napisane, że Święty sympatyzuje ze śmietankowymi.
0
Mateusz Święcicki jest z połowę głowy wyższy niż Inigo Martinez :O
0
Oby Modric już nie miał czego ratować jak wejdzie w drugiej połowie.
1
@Dr_Cabasisi, jeśli masz tuner z nagrywarką to wystarczy zaplanować nagrywanie. Jeśli masz dostęp do C+online to masz możliwość obejrzeć z odtworzenia. Prosta sprawa.
Oczywiście wcześniej wyłączony internet/powiadomienia by nie dowiedzieć się wyniku.
1
@Stinger_, ja czekam na podpowiedź.