2

Aitana i Alexia wyglądają obłędnie.

36

9

Mamy strzelone 37 bramek w lidze, a drugi Real ma 21. Przepaść.

37

9



W sumie to czemu nie.

43



Just Gavi.

0

Jedynym przegranym tego spotkania jest Wojtek Szczęsny.

28

Jeszcze jak De Jonga dotknie "różdżka" Flicka to już chyba się posramy wszyscy ze szczęścia.

1

@parpe, wybaczam dziś wszystko.

1

Nie wiem kto wysyłał ze mną dobrą energię dla Inakiego, ale chyba coś pomogło. Świetne spotkanie w wykonaniu naszego bramkarza.

2

@Gaucho, a nie na trybunach.

7

Wszyscy razem. Robert Lewandowski lalalalalaloooooo!

0

Do hymnu!


4

Wal się siwa brwio. Nie umiesz przegrywać. F off.

0

Joga bonito. Mało. Dawać im manite!

1

Kocham Was. Wszystkich bez wyjątków.

0

Ode mnie standing ovation dla Casado.

100

Ale co Pena wyciągnął z linii bramkowej to sztos, mimo tego że był spalony.

2

Kiedy Nołrejsizm pokazuje, że ma być kartka to ma być kartka.

0

@Kamiloza91, nie obrażę się jak Dani zrobi creme fraiche.

1

Nie gramy wcale tak źle. Lamine miał setkę, Lewy się machnął, a Rafał nie podał do Balde, który by miał świetną sytuację. Moim zdaniem jest okej, a może być tylko lepiej.

2

Czuameni 1x
Belinngham 1x
Casado 1x

Żółte kartki? Wiadomix.

0

Życzmy dziś Inakiemu tylko takich interwencji jak obroniony rzut wolny Depaya na wagę 3pkt przeciwko Atleti.

1

@tomek8756, pamiętacie to tsunami z 2004?

0

@adi7adi8, akurat chudy Żewłakow jest spoko.

0

@GeneralXavi, podaj mi jakieś źródło gdzie jest napisane, że Święty sympatyzuje ze śmietankowymi.

0

Mateusz Święcicki jest z połowę głowy wyższy niż Inigo Martinez :O

0

Oby Modric już nie miał czego ratować jak wejdzie w drugiej połowie.

1

@Dr_Cabasisi, jeśli masz tuner z nagrywarką to wystarczy zaplanować nagrywanie. Jeśli masz dostęp do C+online to masz możliwość obejrzeć z odtworzenia. Prosta sprawa.

Oczywiście wcześniej wyłączony internet/powiadomienia by nie dowiedzieć się wyniku.

1

@Stinger_, ja czekam na podpowiedź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?