0

@Azazel_Pazuzu, film jest niedostępny w moim kraju dlatego nie mogłem znaleźć :D
Dzięki.

0

@Azazel_Pazuzu, daj linka. Nie mogę znaleźć.

2

@Tomek_TF, jeśli to nie fejk to szacuneczek ;)

1

@macio_944, nie ma na vod c+ online?

2

@mekston, Ojciec Wirgiliusz.

0

@LakiLuke, ogólnie massive. Prawie ath i to jeszcze bez ulicy. Moc etfów :D
Ziomek ziomka dziś słyszał o crypto w taxi, u fryzjera i w lidlu, więc to czas pomyśleć nad delikatną realizacją zysków, aczkolwiek nigdy nie wiadomo i możemy zaraz pocisnąć wyżej. Do tego zaraz wybory w US. Za dużo niewiadomych i pytań, za mało odpowiedzi :D

0

Są tu jakieś crypto świry? Dziś ath na BTC?

0

@norbi77, ja również oglądam z Nim programy i nieraz mówił o tym jawnie.

3



Gang i bang.

18





Na dodatek trzeba zaznaczyć, że Czarek Wilk jest zadeklarowanym madryciokiem.

9



Rodri dokończył sobotnią manite.

6

@Kgorecki2500, le cabaret to jest ten klub.

11

Sir Rodrick the winner :D

4

Top 3 ZP wszystkie nasze. Duma!

5

@Sulimo, pełna zgoda ;D

3

Zabrakło tylko "Visca el Barca" na koniec :)

1

Aitana gratulacje!

1

Oj Natalie, Natalie...

4

A tu nagle bombazo i Lewy dostaje ZP za 2020 r. To byłoby jak bomba atomowa dla śmietankowych.

0

Kolejny Kataloński stempel na gali. Mr Johan Cruyff.

1

@Wasacz_, robi to z czego jest znany czyli - pajacuje.

1

@Wasacz_, chodziło mi o literówkę, ale już jest w porzo :D

0

@Arkadio90, priv mordo.

0

@Pawlusek, transmisja jest na DAZN wiadomo gdzie.

0

Haha. Presi przypomniał o El Clasico :D

0

@Wasacz_, co zrobiła?

0

Presi jak zaciesza na scenie :D

0

Jest i Natalie Portman ;)

2

@Sulimo,

0

"Organizatorzy gali twierdzą, że nawet zwycięzca Złotej Piłki ani jego klub nie zostali poinformowani o rozstrzygnięciach. W przeciwieństwie do poprzednich edycji nie przeprowadzono wywiadu z laureatem ani sesji zdjęciowej."

Polecam powstrzymać entuzjazm do końcowego werdyktu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?