esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu, film jest niedostępny w moim kraju dlatego nie mogłem znaleźć :D
Dzięki.
0
@Azazel_Pazuzu, daj linka. Nie mogę znaleźć.
2
@Tomek_TF, jeśli to nie fejk to szacuneczek ;)
1
@macio_944, nie ma na vod c+ online?
2
@mekston, Ojciec Wirgiliusz.
0
@LakiLuke, ogólnie massive. Prawie ath i to jeszcze bez ulicy. Moc etfów :D
Ziomek ziomka dziś słyszał o crypto w taxi, u fryzjera i w lidlu, więc to czas pomyśleć nad delikatną realizacją zysków, aczkolwiek nigdy nie wiadomo i możemy zaraz pocisnąć wyżej. Do tego zaraz wybory w US. Za dużo niewiadomych i pytań, za mało odpowiedzi :D
0
Są tu jakieś crypto świry? Dziś ath na BTC?
0
@norbi77, ja również oglądam z Nim programy i nieraz mówił o tym jawnie.
3
Gang i bang.
18
Na dodatek trzeba zaznaczyć, że Czarek Wilk jest zadeklarowanym madryciokiem.
9
Rodri dokończył sobotnią manite.
6
@Kgorecki2500, le cabaret to jest ten klub.
11
Sir Rodrick the winner :D
4
Top 3 ZP wszystkie nasze. Duma!
5
@Sulimo, pełna zgoda ;D
3
Zabrakło tylko "Visca el Barca" na koniec :)
1
Aitana gratulacje!
1
Oj Natalie, Natalie...
4
A tu nagle bombazo i Lewy dostaje ZP za 2020 r. To byłoby jak bomba atomowa dla śmietankowych.
0
Kolejny Kataloński stempel na gali. Mr Johan Cruyff.
1
@Wasacz_, robi to z czego jest znany czyli - pajacuje.
1
@Wasacz_, chodziło mi o literówkę, ale już jest w porzo :D
0
@Arkadio90, priv mordo.
0
@Pawlusek, transmisja jest na DAZN wiadomo gdzie.
0
Haha. Presi przypomniał o El Clasico :D
0
@Wasacz_, co zrobiła?
0
Presi jak zaciesza na scenie :D
0
Jest i Natalie Portman ;)
2
@Sulimo,
0
"Organizatorzy gali twierdzą, że nawet zwycięzca Złotej Piłki ani jego klub nie zostali poinformowani o rozstrzygnięciach. W przeciwieństwie do poprzednich edycji nie przeprowadzono wywiadu z laureatem ani sesji zdjęciowej."
Polecam powstrzymać entuzjazm do końcowego werdyktu ;)