esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na ławkę i jakie mamy alternatywy w defensywie to wieje grozą. Jedynie Fort trzyma poziom jak gra.
0
@PizzerMan, bump.
2
@macio_944, z jednej strony podchodzę do tych meczów z wielkimi oczekiwaniami, ale z drugiej jednak Hansi dopiero tak naprawdę zaczął budowę tej drużyny i cierpliwość też jest wskazana, jednakże dwie porażki będą dużym krokiem wstecz.
1
@Cule2013, pytanie do @okiemtypera_lucaxx95
1
@norbi77, wczoraj o tym pisałem. Co gorsze ta sytuacja była varowana... Jawna kardzież, bądź niekompetencja arbitrów.
3
@Kondziubarca, nie da się tego przeczytać nie głosem Mateo Di Borii.
0
Czy De Jong jest w kadrze na dzisiejszy mecz? Podobno coś przeskrobał ostatnio.
0
Ale Vfb Stutgart claro okradzione z bramki Undava. Przecież to jest jakiś dramat, że została odgwizdana ręka, ba... tym bardziej, że sytuacja była varowana i sędzia dokładnie mógł się temu przyjżeć...
1
Czy wpuszczenie Emre Cana na prawą obronę przeciwko Jatylkochcęgraćwpiłkę było jawnym sabotażem?
1
@Moderacja, jak macie braki kadrowe proponuję zatrudnić kogoś do służby tutaj.
0
My tu czasem śmiechy-chichy, że telefonik był od Pereza w przerwie, ale czasem serio się zastanawiam jak można tak diametralnie zmienić swoją grę...
0
Że gość z banem jeszcze nie wyleciał to jest szok.
3
La Bamba jest atakowana. @Moderacja, a kysz z tą zjawą nieczystą.
0
Czy to jest takie odkrywcze, że wystarczyło grać konsekwentnie tak jak w pierwszej połowie? Przecież Borussia kontrolowała ten mecz, świetnie wyglądali w utrzymywaniu się przy piłce. Po co to było zmieniać? Ktoś mi jest to w stanie logicznie wytłumaczyć?
0
Jak tam? Dalej tacy pewni w sobotę?
0
@Pawel13sz, ile?
1
Pisałem jakieś 15 min temu, że i tak bez sensu oglądać bo wiadomo jak to się skończy. Nie ma spalonego. Claro gol.
0
Dajcie linka do listy powołanych na Bayern bo nie mogę znaleźć.
1
@PJ777, nawet mi go przypomina trochę. Podobne warunki fizyczne, poruszanie się z piłką.
1
W sumie i tak wiemy jak ten mecz się zakończy, więc można wyłączyć.
0
Jak przegrają to tym bardziej zepną na nas dupy, aczkolwiek moim zdaniem jeśli my zagramy na dobrym poziomie to mamy ogromne szanse, żeby ich ograć.
2
@ZwyklyKibicBarcy04, złoto.
0
@ali3gator, ja tam nic do chopa nie mam. Całkiem dobrze się go słucha.
0
Z przykrością to mówię, ale śmietankowi kibice na bernabeu potrafią zdecydowanie głośniej zaśpiewać hymn niż jak to u nas bywa.
2
@Kidd, u mnie akurat dużo się nie zmieniło nawet z wiekiem. Czasem całe przed/popołudnie z Premier League ;)
2
@ali3gator, w Lidze Mistrzów radzą sobie całkiem nieźle, chociaż rywale nie byli zbyt wymagający.
0
Gra ktoś tutaj na dźwigni forex/stocks/crypto w UK? Dziady wszystko poblokowali ostatnio w Jukeju.
6
15 pkt - 73% szans na bezpośredni awans do play-offs LM
10 pkt - 99% szans na udział w barażach LM
6
@AduŚ07, i tak Ci zaraz "świadomi" założą foliowo czapeczkę ;)
2
Trzeba dziś trzymać kciuki za rywali Śmietankowych jeszcze bardziej (jeśli da się) niż zwykle. Primo za to by im urwać punkty, a secundo żeby narzucili im dużą intensywność grania by na klasyku oddychali rękawami.