0

Patrząc na ławkę i jakie mamy alternatywy w defensywie to wieje grozą. Jedynie Fort trzyma poziom jak gra.

0

@PizzerMan, bump.

2

@macio_944, z jednej strony podchodzę do tych meczów z wielkimi oczekiwaniami, ale z drugiej jednak Hansi dopiero tak naprawdę zaczął budowę tej drużyny i cierpliwość też jest wskazana, jednakże dwie porażki będą dużym krokiem wstecz.

1

1

@norbi77, wczoraj o tym pisałem. Co gorsze ta sytuacja była varowana... Jawna kardzież, bądź niekompetencja arbitrów.

3

@Kondziubarca, nie da się tego przeczytać nie głosem Mateo Di Borii.

0

Czy De Jong jest w kadrze na dzisiejszy mecz? Podobno coś przeskrobał ostatnio.

0

Ale Vfb Stutgart claro okradzione z bramki Undava. Przecież to jest jakiś dramat, że została odgwizdana ręka, ba... tym bardziej, że sytuacja była varowana i sędzia dokładnie mógł się temu przyjżeć...

1

Czy wpuszczenie Emre Cana na prawą obronę przeciwko Jatylkochcęgraćwpiłkę było jawnym sabotażem?

1

@Moderacja, jak macie braki kadrowe proponuję zatrudnić kogoś do służby tutaj.

0

My tu czasem śmiechy-chichy, że telefonik był od Pereza w przerwie, ale czasem serio się zastanawiam jak można tak diametralnie zmienić swoją grę...

0

Że gość z banem jeszcze nie wyleciał to jest szok.

3

La Bamba jest atakowana. @Moderacja, a kysz z tą zjawą nieczystą.

0

Czy to jest takie odkrywcze, że wystarczyło grać konsekwentnie tak jak w pierwszej połowie? Przecież Borussia kontrolowała ten mecz, świetnie wyglądali w utrzymywaniu się przy piłce. Po co to było zmieniać? Ktoś mi jest to w stanie logicznie wytłumaczyć?

0

Jak tam? Dalej tacy pewni w sobotę?

0

@Pawel13sz, ile?

1

Pisałem jakieś 15 min temu, że i tak bez sensu oglądać bo wiadomo jak to się skończy. Nie ma spalonego. Claro gol.

0

Dajcie linka do listy powołanych na Bayern bo nie mogę znaleźć.

1

@PJ777, nawet mi go przypomina trochę. Podobne warunki fizyczne, poruszanie się z piłką.

1

W sumie i tak wiemy jak ten mecz się zakończy, więc można wyłączyć.

0

Jak przegrają to tym bardziej zepną na nas dupy, aczkolwiek moim zdaniem jeśli my zagramy na dobrym poziomie to mamy ogromne szanse, żeby ich ograć.

2

0

@ali3gator, ja tam nic do chopa nie mam. Całkiem dobrze się go słucha.

0

Z przykrością to mówię, ale śmietankowi kibice na bernabeu potrafią zdecydowanie głośniej zaśpiewać hymn niż jak to u nas bywa.

2

@Kidd, u mnie akurat dużo się nie zmieniło nawet z wiekiem. Czasem całe przed/popołudnie z Premier League ;)

2

@ali3gator, w Lidze Mistrzów radzą sobie całkiem nieźle, chociaż rywale nie byli zbyt wymagający.

0

Gra ktoś tutaj na dźwigni forex/stocks/crypto w UK? Dziady wszystko poblokowali ostatnio w Jukeju.

6

15 pkt - 73% szans na bezpośredni awans do play-offs LM
10 pkt - 99% szans na udział w barażach LM

6

@AduŚ07, i tak Ci zaraz "świadomi" założą foliowo czapeczkę ;)

2

Trzeba dziś trzymać kciuki za rywali Śmietankowych jeszcze bardziej (jeśli da się) niż zwykle. Primo za to by im urwać punkty, a secundo żeby narzucili im dużą intensywność grania by na klasyku oddychali rękawami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?